הדו"ח הסופי של ועדת וינוגרד - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדו"ח הסופי של ועדת וינוגרד

kill_b7

Recommended Posts

ברור שלא בצורה ישירה, הוא לא עד כדי כך טיפש

כל מחאת המילואימניקים על המבצע הנ"ל היא בעידודו (ויש האומרים בניצוחו) של ביבי.

ויש אומרים שבניצוחו הישיר של סדאם חוסיין, שהההוצאה להורג שלו בויימה, כשלב הראשון בתוכניתו להשתלט על העולם. אז "יש אומרים". כמה מוזר שהאומרים הם פוליטיקאים מהמחנה הפוליטי הנגדי. את לא מזהה ספין כשמדלדלים לך אותו מול העיניים?

בקיצור אין לך שמץ של הוכחה, אבל את משוכנעת שזה נכון. נו, טוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פשששש, למדת להשתמש באמנות הדמגוגיה, יפה לך.

נוח לך לחשוב ככה, שיבושם לך,

לי (ולרוב האנשים שקצת קואים עיתונים/רואים חדשות) זה די ברור,

הוכחה קצת קשה לתת, כי זה לא דברים שנעשים בקדמת הבמה.

אגב, למדתם (הימין) מילה חדשה, ספין, ומאז אתם משתמשים בה בכל צורה ובכל הטיה אפשרית,

מיצינו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התחלת.

מעמידה דחליל ומתקיפה אותו, במקום להתייחס לגופן של הטענות. חיילי מילואים שנלחמו בלבנון מוחים נגד ראה"מ? במקום להתייחס לטענות שלהם, נתקיף את ביבי! ולזה, ילדים וילדות, קוראים ספין - הטייה של דעת הקהל מנושא שאינו נוח לך לנושא אחר.

אגב, אני די בטוח שאת השתמש במילה הזו לפני, לפחות בדיון הזה. אז מה את רוצה ממני? טלי קורה מבין עינייך קודם.

נו, הודית שאין לך הוכחה. אז מדוע את כל כך משוכנעת שזה נכון? לכל היותר יש למארגני המחאה ולביבי אינטרסים משותפים. מצד שני, לברק יש בעיה - הוא התחייב לפרוש ועכשיו הוא לא רוצה. אז גם הוא מוצא דחליל נוח וטוען שאם יפרוש כעת וכתוצאה מכך הממשלה תיפול (מאחר שאין לקדימה שום אפשרות להדיח את אולמרט וזה בטח לא יפרוש מרצונו), בבחירות הבאות יעלה ביבי והרי אנחנו לא רוצים את זה, נכון? הממ, לך ולברק יש אינטרס משותף ולא רק זאת, אתם משתמשים אפילו באותו דחליל. כלומר די ברור לכל מי שקורא את הדיון הזה שאת מופעלת ע"י אהוד ברק!

ואני סיפקתי נימוקים קצת יותר מוצקים - או בעצם קצת פחות קלושים - מניפנופי הידיים שלך. אז תודי באשמה, עלינו עלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה, אין לי בעיות עם טענות המילואמניקים.

הטענות שלהן לגיטימיות לחלוטין, מלבד הטענה ששישים השעות האחרונות הן ספין של אולמרט.

אני לא רואה את הבעיה בכך שברק לא פורש,

הוא איש מקצוע שכרגע עבודה רבה לפניו בשיקום הצבא והכנתו למלחמה הבאה.

אגב, אני שמחה שכל הנושא משעשע אותך ואתה ממציא לעצמך טיעונים ומשתמש בדמגוגיה,

אבל זאת גם דרך של אנשים לברוח מהמציאות שלא נוחה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ הפניתי את הפסאודו-היגיון בו השתמשת בחזרה כלפייך. נשמע לך דמגוגי? יופי. עכשיו תקראי את הטענה שלך על הקשר בין ביבי ומחאת המילואימניקים ותראי איך את בעצמך נשמעת.

זה משעשע לשים מראה מול אנשים ולראות איך הם מבקרים את הדמות שמולם בלי להבין שהם רואים את עצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה שם? על מה אתה מדבר?

שמעתי את זה במגוון מקומות, החל מערוץ 10 (בתוכנית של שלח ודרוקר לדעתי) וכלה בתוכניות האקטואליה ברדיו.

זה לא סוד מדינה, אבל זה לא משהו שיופיע לך בכותרות העיתונים, כבר היו דברים מעולם.

(למשל, כולם יודעים שרמי קליינשטיין עזב את ריטה בשביל גבר (שכולנו מכירים) אבל לא תראה את זה בעיתון ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ובכל המקומות זה בא מאותו מקור... הרי לו היו להם הוכחות, היו מפרסמים אותן, כך שזו הדלפה. מי ידליף את הסיפור הזה? מישהו שמקורב לביבי או למילואימניקים? לא, זה פוגע בהם. אז מי נשאר? מישהו שמקורב לאולמרט או ברק, שרוצה לפגוע הן בביבי והן במילואימניקים. אבל מאיפה לגורם כזה לדעת מה מתרחש בנבכי מחאת המילואימניקים? מה, השב"כ מצוטט לשיחות שלהם ומדווח לאולמרט? ברור שזה פיברוק. יתכן שזה נכון, אבל אי אפשר להסתמך על המקור הזה.

באותה מידה, העיתונות היתה מלאה בידיעות שהבטיחו שהדו"ח הסופי יהיה חמור יותר מדו"ח הביניים. ומה קרה בפועל? ההיפך.

שוב, סביר שמה ששמעת הוא שיש טענות כאלו וקצת התבלבלת. קורה. אבל את עדיין חופשיה לגשת לגוגל ולהביא קישור בו זה מופיע שחור על גבי מסך. אם זה הופיע בכל כך הרבה מקומות, לא צריכה להיות לך בעיה לאתר את זה. מוזר שעוד לא הסקת את המסקנה המתבקשת מכך שלא הצלחת לאתר את זה.

נ.ב. "כולם יודעים" זה לרוב שם קוד ל- "מצוץ מהאצבע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(למשל, כולם יודעים שרמי קליינשטיין עזב את ריטה בשביל גבר (שכולנו מכירים) אבל לא תראה את זה בעיתון ;D )

צר לי לקטוע את הדיון הפורה שלכם, אבל.... מה ?!

+1

א.רמי עזב את ריטה או ריטה עזבה אותו ?

ב. רמי אגוזזן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...