האם זהו חייל ישראלי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זהו חייל ישראלי?

Tim_N

Recommended Posts

שלום רב

מצאתי באינטרנט את התמונה הזאת שמאוד אהבתי-

soldier-with-kitten.jpg

האם החייל הזה הוא חייל בצבא ההגנה לישראל? לפי הליבוש והאביזרים והגומיות האלה על רובה ה אם-16 הוא נראה ישראלי, אך איני מצאתי שום מקור באינטרנט אשר אומר כך.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק ישראלי :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אף חייל לא יגלה כזו אהבה לחיית מחמד בשדה קרב.

סימני היכר נוספים הרובה הנעליים החומות.המבט עם החמלה על החתול.

הוא בהחלט משלנו.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2008 בשעה 14:39:32

היי תראו, גם זה חייל ישראלי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3499543,00.html

יא אתה כזה תינוק.ממש בא לי לחנוק אותך.או שאתה שמאלני מסריח (סליחה קלריק RK ) או שאתה ממש לא יודע לפרגן

למי ששומר עליך בלילות שתוכל לדבר עליו רעות.לך לשטחים לחברים שלך שיעשו בך לינץ..שמעתי שרמאללה זה מקום מועדף...קומה שניה...ואז יראו

את השאריות שלך להמון..

טוב זה ת'רד יפה.אני לא הולך להעכיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ישראלי :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אף חייל לא יגלה כזו אהבה לחיית מחמד בשדה קרב.

סימני היכר נוספים הרובה הנעליים החומות.המבט עם החמלה על החתול.

הוא בהחלט משלנו.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2008 בשעה 14:39:32

יא אתה כזה תינוק.ממש בא לי לחנוק אותך.או שאתה שמאלני מסריח (סליחה קלריק RK ) או שאתה ממש לא יודע לפרגן

למי ששומר עליך בלילות שתוכל לדבר עליו רעות.לך לשטחים לחברים שלך שיעשו בך לינץ..שמעתי שרמאללה זה מקום מועדף...קומה שניה...ואז יראו

את השאריות שלך להמון..

טוב זה ת'רד יפה.אני לא הולך להעכיר אותו.

הו, תגובה צפויה :)

"יא אתה כזה תינוק" ואז מגיע

"ממש בא לי לחנוק אותך" והקלאסי "שמאלני מסריח".

זה היה ברור לי שמישהו יגיב בצורה כזאת, בכל מקום יהיה את הדגנרט עם פניני הלשון שמוכיח את הנקודות שלו ע"י קללות ואיומים.

שלא ישמרו עליי, לא ביקשתי שאף אחד ישמור עליי עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ישמרו עליי, לא ביקשתי שאף אחד ישמור עליי עם .

עצם היותך אזרח ישראלי היא "בקשה" שהמדינה תגן עליך בכל אמצעי שהיא רואה לנכון. אם אתה לא רוצה ש"ישמרו עליך", תוותר על האזרחות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לי טובה. שני מטומטמים.

אבידן- אתה מגזים.

אפשר לחשוב, כולה בן אדם (כן, חייל הוא בן אדם) שמלטף חתול. אוי...רק ישראלי יעשה את זה. ::) נו באמת. מה אתה ילד בכיתה א'?

יש גם מספיק פלסטינאים שמלטפים חתולים.

ואין קשר בין זה לבין תפיסה פוליטית. אתה סתם פנאט שמקשר כל חוסר התלהבות בנוגע לישראל ל"שמאליות".

מותר לבן אדם, גם ציוני, לבקר את . זה כולה חייל שמלטף חתול (כל הכבוד)- והבן אדם הראה שגם יש צדדים אחרים, פחות טובים, של חיילים ישראלים.

בתור ציוני מותר, ואפילו חובה, לבקר את צה"ל על דברים מסויימים (כל עוד אתה את כל חובותיך).

oink- מה שאמרת ממש טיפשי.

לא ביקשת? וואו...אתה ממש חכם גדול. ::)

אתה חי במציאות מסויים ובמציאות הזו יש הכרחים. גם אם אתה לא מסכים עם זה (ולא ברור לי מה יש לא להסכים עם זה שאנחנו פשוט...חייבים , לצערנו), לפחות תכבד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגנרט הא...סביר להניח שאתה מבית פולני...welcome my friend

שמע פעם הייתי שמאלני.פעם הטפתי לאהוב את האויב.אבל היום אני מאד לאומני.כבד אותי ואכבד אותך.

הם לא תמימים ונחמדים.הם לא קיבלו מכות סתם - היה מגיע להם.למה הפכנו היום? לאהוב את האויבים שלנו?

למה מה יש? אתה חושב שהם אוהבים אותך?? ת ת ע ו ר ר כ ב ר.

מבחינתם אנחנו פה הפולשים.אז אם אנחנו נלחמים על הקיום שלנו יש לנו צבא ויש חיילים ויש חיילים שמכים כמה פלסטינים יהי כן.

ואלה שיורים את הקסמים ??? אולי הם מלאכים עם כנפים בשבילך??

המתאבדים???.אתה שותה איתם קפה לפני שהם מתפוצצים??? - "אחי בוא איזה אספרסו קטן לפני שאני מפעיל את הסוויצ' בחיית.72 בתולות לא עושות קפה

כמו בארומה".....

שמע רמאללה שכם זה לא רחוק.לא טוב לך איתנו אתה בהחלט מוזמן להצטרף ל"חבריך" מעבר לגבול.

עריכה :

the avatar

חייל הוא בנאדם - אבל הוא חייל בשירות מדינת לפני הכל הוא אישיות הוא נשמה.

אבל אחרי זה הוא מייצג בשבילי את המדינה ואדם שבא להשמיץ את הגוף שנותן לי ביטחון לחיות מרתיח לי את הדם.

זה כבר קו שבר אצלי.אני לא מוכן לשתוק.לא קרה כלום על כמה חברה שקיבלו מכות..סליחה על היותי לאומני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק אתה שמאלני ...איך אתה רוצה אז שיגנו עליך ? אם שושנים ושוקו בשקית ?

תפסיקו כבר לקשר טימטום לשמאל.

השמאל (ואני לא מדבר פה על קיצונים) הישראלי אינו דוגל בביטול הצבא או באי גיוס. גם לא מרץ הקיצונית יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...