האם זהו חייל ישראלי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זהו חייל ישראלי?

Tim_N

Recommended Posts

עם כל כבוד, אבידן ואופיר אני חושב שכדאי להפסיק את זה,

זה סתם מפתח מריבות וספאם מיותר בפורום, וכן אזהרות מיותרות כולנו נחטוף :-\

דרך אגב, בקשר לחזיר, אין שום קשר :screwy:

אני לא שומר כשרות, למעשה אני אתאיסט אבל אני פטריוט.

פשוט ההערה הזו מאוד הפריעה לי אז הייתי חייב לציין את זה והראות כמה שזה אידיוטי.

[דרך אגב, לא אתה זה שאוכל מה שבא לך? שיוצא בהצהרות אתאיסטיות לכל עבר? חזרת בתשובה? :lol: ]

אני מסכים איתך.ספאם או כל דבר שסתם מעכיר דיון אינו רצוי.

אולם דעות כאלה באמת יכולות להוציא הרבה אנשים מהשלווה שלהם.נכון אנחנו לא מתבטאים פה בצעקות אבל למילים יש לא פחות כח.

אדם שמצהיר בגלוי שלא מעניין אותו גורל המדינה או אם אדם מותקף הוא לא ינסה להבריח את התוקף זה בהחלט מראה

על תמימות ועל השקפת עולם מעוותת.אני מסכים איתו שאפשר לחיות ללא אלימות ואפשר לעשות שלום אבל עם מי עם מה??

כל אלה שאוינק כביכול כל כך מצדד ישחטו אותו ברגע שהוא יפול להם לידים.

מה שחשוב באמת זה לעשות שלום בית עם ערביי .אלה יותר חשובים מהברברים מעבר לגבול.יצא להכיר ונכון יש פערי תרבות שמים

וארץ אבל אתה יודע מה - שאתה מכיר את האדם שאתה כל כך שונא ופוחד בסופו של אתה לומד לחיות איתו.כולנו באים עם מטענים

אבל יחד אפשר לבנות חברה אחרת של אמון וקשרי חברות אמיתיים.

לפלסטינים היו אינספור אפשרויות לשקם את עצמם והם בחרו פעם אחר פעם להשקיע כספים בבנית תשתית הטרור.במקום לבנות איתנו מערכת

של אמון ומיסחר שהיו עוזרות להם ולנו.אז התוצר הוא חשדנות יתרה.

הדעות פה הן ימניות מובהקות ורק אוינק מבטא פה איזה פאן שמאלני שנימצא בשולי החברה וזכותו.אבל הוא צריך להבין שאלה הן דעות שלא

מתאימות להווי של החיים בישראל.כל ישראלי בלי יוצא מן הכלל יסמפט חייל במדים ולא יעניין אותו אם הוא הרביץ לאיזה ילד פלסטיני.

לרוב הציבור החיילים הם גאווה לאומית.גם בצד השני אתה חושב שיש להם איזו שהיא מידת רחמים כלפינו??

הרי המתאבדים הם גיבורי על - המשפחות שלהם זוכות ל 1000 דולר חודשי.אז אתה פה מרחם עליהם.אתה באמת לא חי במדינה שאתה

שייך לה כביכול ידידי הנכבד.כמו שאומרים באנגלית :

GET A GRIP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...