דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08) - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08)

All_eyes_on_me

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

2400 שקל זה מחיר של התחלה... כמו ש ה GT לא ישר עלה 1150 שקל בכל החנויות.

חכו עוד חודש חודשיים שהמחיר יתפוס בעוד חנויות חוץ מ FOXPC ואז ניהיה חכמים יותר בנוגע לאם הכרטיס משתלם או לא.

אל תשכחו שלא לפני מכמה חודשים כווולם פה שילמו מעל 2000 שקל בישביל GTS רגיל לא GTX !!!!אז מה אתם באים בתלונות לכרטיס הכי חזק בשוק כרגע שעולה בפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי, אני רואה את כל הסיפור של הכדאיות בין הכרטיסים הנ"ל כתלות בצורך, ותו לא!

אין צורך בכרטיס HIGH END על מנת לשחק ברזולוציות נמוכות יחסית וכאן בהחלט יכול להתפאר ה - GT, ומצד שני לבעלי מסכים עם רזולוציות גבוהות (כאשר הכסף הוא לא ההגבלה), ה 3870X2 תהיה (נכון לעכשיו) הבחירה המוצלחת מכיוון שלכרטיס יש יתרונות רבים על CF והוא לא יכול להיות פחות ביצועיסטי ממערך ( אין צורך בלוח אם תואם, טופס פחות מקום, מנצל את כל ה 1GB זכרון במלואו, ליבה על 825MHZ שזה 3870 מומהר, שקט יותר מ 3870 CF) וכל זה בעלות קטנה מזה של מערך CF ו ... ועוד לא יצאו ה BOOST DRIVERS ::)

נ.ב.

8800GT זה לא אלטרנטיבה במקרה הזה! גם בהשוואה בין 8800GT לבין 3870 CF כמעט ולא היה הבדל (כי - CF>SLI)

ד"א, 3870X2 הופך את הכרטיס 8800GTS מ-לא משתלם ל- לא משתלם 2בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מנצל שום 1GB (זה 512MBX2 בדיוק כמו ב - CF שלא שווים ל - 1GB, לא שיש בו צורך גם ככה) ואמנם הליבה מעט מומהרת אבל הזכרונות איטיים יותר משל HD3870.

והוא לא שקט יותר מה - HD3870.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מנצל שום 1GB (זה 512MBX2 בדיוק כמו ב - CF שלא שווים ל - 1GB, לא שיש בו צורך גם ככה) ואמנם הליבה מעט מומהרת אבל הזכרונות איטיים יותר משל HD3870.

והוא לא שקט יותר מה - HD3870.

כפרה , בפעם המי יודע כמה, כבר סיכמנו בדיונים קודמים שיש קהל ל 1GB הזה לא ?! אני ועוד מאות שיש להם מסכי 24 אינץ' ומעלה ברזולוצייה של 1920X1200 ומעלה . . .

אשמח אם להבא תימנע מלהגיב, נמאס לי להגיב אחרייך.

ואגב, יצאה גם גרסה מיוחדת עם:

- קירור שונה

- חיבורי חשמל שונים (שניים של 6 פינים).

עיינו ערך הכרטיס הבא:

http://en.expreview.com/?p=224#more-224

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר יפה (מי אתה שתגיד לי להימנע מהלגיב בפורום שלי ?) או שאני אתחיל למחוק את התגובות שלך, אין משמעות ל - 1GB (וגם ב - של 8800GT לא היתה).

אין לך שום צורך לתקן אותי כי פשוט אין מה לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר יפה (מי אתה שתגיד לי להימנע מהלגיב בפורום שלי ?) או שאני אתחיל למחוק את התגובות שלך, אין משמעות ל - 1GB (וגם ב - של 8800GT לא היתה).

נראה לי שלמישהו עלה הכוח לראש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכרטיסי הייבריד האלה הם זוועה, זה פשוט לחזור צעד אחורה אחרי כל צעד של קידמה בטכנולוגיה.

הם חמים יותר , לא משקפים באמת שילוב של שתי כרטיסים.

ואורך החיים שלהם הוא מאוד קצר, כי בדרך כלל הם נמצאים באיזה שלב ביניים קצר של יציאת חדשה.

לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אין לי כבר כח אלייך, אמרתי שלא תגיב ככה כי זה לא נכון ויש הבדל ברזולוציות גבוהות, במיוחד ב . נראה לך שחברות היו מוציאות את זה אם זה לא היה לשוק ה HI END של 1920X1200 או 2560X1600 של מסכי ה 30 אינץ'?

כואב לך להוסיף "1 ג'ב זה לא משתלם, אלא אם כן יש לך מסך 24 אינץ' ומעלה ואתה משחק ב1920X1200", וגם אם זה במשחקים בודדים, זה עדיין נכון :s07:

כל הכרטיסי הייבריד האלה הם זוועה, זה פשוט לחזור צעד אחורה אחרי כל צעד של קידמה בטכנולוגיה.

הם חמים יותר , לא משקפים באמת שילוב של שתי כרטיסים.

ואורך החיים שלהם הוא מאוד קצר, כי בדרך כלל הם נמצאים באיזה שלב ביניים קצר של יציאת חדשה.

לא משתלם בעליל.

בדיוק.

אני בטוח שעוד זמן מה נגיע ל כרטיסים בסגנון VOODOO 5 6000 שיצא ב2000 כמו שאמרתי והביע עם חיבור חשמל משלו (רואים את כניסת השנאי העגולה בצד שמאל? אגב לתוהים מביניכם מה אורך הכרטיסים הצפוי ע"פ התמונות הנ"ל? אורך הכרטיס V5 6000 למטה מגיע ל31 ס"מ ! ! !

v56k.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לריב !! זה אולי יעשה קצת סדר.

אני יעשה קצת סדר בשיקולים לשלב ...זה לא שיקול כזה פשוט ולא עושים את זה בשביל הכיף.

1) תהליך של ציף דורש כסף לא קטן.(במילים אחרות של ציף עולה ימבה של כסף וזמן מאוד יקר זה תהליך מחזורי וכואב)

1.1) תיכנון הציפ -> טייפאואט -> בדיקה מקיפה של הצייף וולידציה-> תיקון נוסף -> חוזר להתחלה )מספר הסיבובים יכול להיות מטורף ויקר)

2) כל אפשרות לרדת בגודל הציף מאפשר להוציא יותר ליבות פעילות בפחות חומר (וואיפר) לכן לרוב זול יותר וזה הסיבה לרדת ה ננונטר של ה ציף

3) השקולים הם כלכלים\תחרותיים במקרה הזה זה לא להיכנס לסייקל (ציקלי לרוב) של ציף אלה לשנות את הLAYOUT שלו ובכך להמנע מסייקל הפיתוח מאוד יקר.הכוונה היא לא לפתח ציף חדש ! בכך אנו מנצלים את הצייף שכבר עובד לנו ולמעשה מחיר הפיתוח הוא זניח יחסית ומהיר לאין ארוך)

דבר המפשר לקצר תהליכים להכנס לשיווק אגרסיבי בזמן מאוד קצר וכמעט בלי בעיות יצור.

4) זה מאפשר לחברה מרווח נישמה כלכלי כדי לפתח את ה דור הבא ולא להפסיד מתח רווחים שוב פעם.

לצערי אני למוד ניסיון מהתהלכים הללו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להיות משמעות ברזולוציות גבוהות ועם משחקים כבדים.

מה שגם HD3870X2 נועד לשוק הזה, למרות המחיר האטרקטיבי שאולי יפתה חלק שאין להם מסך עם רזולוציה כזאת מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לדעתי הצרכן לא צריך להיות קורבן של "מרווח נשימה" של יצרניות כרטיסי המסך.

הצרכן לא קורבן כי בגלל שאין השקעה אסטרונומית בפיתוח המוצר אתה מקבל מוצר זול יחסית ותחרותי.

זה או זה הוא שעוד חצי שנה תקבל כרטיס מסך יותר מתקדם ...מה אתה מעדיף ..? (אגב עושים את שניהם ..במקביל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...