סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

את זה הבנתי יפה מאד.אבל שינוי מהותי אין פה.דווקא המעבר לשיטת יצור 65 היה אמור להוריד את כמות החום שהכרטיס מייצר והנה אנו נוכחים

לדעת את האזהרות היפות עם המשולשים...כלומר קיים פה כישלון מסויים.אז מה בעצם אנו מקבלים??.שינוי לא מחייב יותר ביצועים.

אחרי הכל אנחנו עדיין קונים כרטיסים מבוססי G92.

לא יצא לי למדוד חום של 8800GT בפעולה אבל השאלה האם כביכול סדרה 9 שהיא 8800 בטכנולוגיה 65 האם פליטת החום תיהיה יותר קטנה או

זהה??

ביצועים זה לא הכל.גם צריכת מתח והספק לעומת 8800 צריכים לקחת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את זה הבנתי יפה מאד.אבל שינוי מהותי אין פה.דווקא המעבר לשיטת יצור 65 היה אמור להוריד את כמות החום שהכרטיס מייצר והנה אנו נוכחים

לדעת את האזהרות היפות עם המשולשים...כלומר קיים פה כישלון מסויים.אז מה בעצם אנו מקבלים??.שינוי ארכיטקטורה לא מחייב יותר ביצועים.

אחרי הכל אנחנו עדיין קונים כרטיסים מבוססי G92.

לא יצא לי למדוד חום של 8800GT בפעולה אבל השאלה האם כביכול סדרה 9 שהיא 8800 בטכנולוגיה 65 האם פליטת החום תיהיה יותר קטנה או

זהה??

ביצועים זה לא הכל.גם צריכת מתח והספק לעומת 8800 צריכים לקחת בחשבון.

ב9800GX2 נוספה תמיכה ב OPEN GL 2.1 במקום 2.0 בסדרה 8. לא יודע עד כמה זה משנה.

שמע, אותי מעניין מהירות מהירות ועוד מהירות ותו לא. לגבי הספק וחום זה גם ממש לא מעניין, כי כשמדברים על 9800GX2 יש היגיון שאומר ששני כרטיסים מייצרים חום שקרוב ל100 מעלות ולצריכה של 250W וזה בסדר. כמובן שזה רק כשמריצים משחק תלת מימדי, מה שיקרה אצלי אולי שעתיים ביום, אז לא נורא.

לגבי שאר הסדרה, בעמודים קודמים יש סיכום שלי של ביקורת על ה9600GT, שבעצם זה סתם לא שווה הרבה, למעט אולי למי שחסר 100 או 200 שקל ל8800GT.

וכרגיל אני לא מגיב בלי שיש משהו חדש, אבל התמחור הזה ב30% יותר מה ATI 3870X2 לא נראה לי הגיוני . . . לא נורא, נחכה עוד חודש ל 9800GTX שיאכזב, ואז ל9800GT שיאכזב ובסוף נפסיק לשחק. INTEL, קיץ 2008 HERE I COME . . .

אני מקווה שה9800GX2 יהיה שווה את הציפייה כי אם הוא יהיה הכרטיס החזק ביותר של סדרה 9 ויהיה אכזבה, טוב נו, תכף תראו . . .

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5810&Itemid=34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוקטובר אני מחכה ל9800GTX...

אם כבר חיכיתי כל כך הרבה, אתם ממליצים לחכות עד היציאה ולקנות, או לחכות עד ליציאה ולקנות 8800GT? :/

וואי יהיה מאכזב אם ה9800GTX לא יראה שיפור ניכר בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחכות ולראות.גם אני מחכה לסדרה 9 כבר הרבה זמן.אבל עם היא מראה שיפורים דיי מינוריים כמו שכתוב פה עדיף לחכות שהיא תגיע תפיל

את המחירים של ה 8800 ואז לרכוש כרטיס במחיר מוזל.לדעתי אני לא רואה שיפור מלבד צריכת הספק יותר גבוהה.עם הכרטיסים יבוססו על G92 הם יהיו

אחיזת עיניים.הכרטיסים האמיתיים יהיו הדור הבא מבוססי G96 G100 כמו שרוחשות שמועות ברחבי הרשת.כלומר מה שיבוא אחרי סדרה 9.אבל זו

ספקולציה שלי בלבד...כל אחד יכול לפרש את העניין כמו שהוא רוצה.שווה לחכות ולראות איך tomshardware יבחן את סדרה 9 והאם הוא יאמר

שהיא הצלחה או כישלון.לא למהר לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את VANTAGE ולהפתעתי הלפ טופ שלי HP PAVILLION DV6514EJ עם מעבד T7500 שזה 2. ג'יגה עם 2 ג'יגה RAM וכרטיס מסך 8400GS קיבל 2750 נקודות.

מי שמעוניין לדעת, אלה הדרישות והאזהרות:

PCMark® Vantage

Required Software

To run all the tests in PCMark Vantage, the system should have the following software installed:

Microsoft Windows Vista operating system (32/64-bit).

Please note that PCMark Vantage 32-bit runs in both 32-bit and 64-bit Microsoft Windows Vista.

Please note that PCMark Vantage 64-bit only runs in 64-bit Microsoft Windows Vista.

Microsoft August 2007 Redistributable (included in the installation package).

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable x86/x64 (included in the installation package).

Notes:

PCMark Vantage 32-bit does not run in Windows XP.

PCMark Vantage 64-bit does not run in Windows XP or Windows Vista 32-bit.

It is recommended to use a clean install of Windows .

NTFS file system is required.

Required Hardware

PCMark Vantage package requires approx. 800 MB of hard disk space and running the tests requires additional 800 MB space.

Modern CPU with SSE2 support.

SM2.0 compliant graphics card for the GPU gaming test.

SM3.0 compliant graphics card for the GPU image manipulation test

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.אני כבר לא מבין את כל ההייפ שאתה יוצר...אתה בעצמך מודה שהכרטיסים האלה הם בועה שתתפוצץ.גם אני מצפה בכליון עיניים לGT של

סדרה 9 ורוצה לדעת את יחס עלות\תועלת שלו לעומת סדרה 8.נחכה וניראה.אבל הבדלים כמו שכבר עכשיו רואים השטח שה 9600 מקביל ל 8600..

אז מה יהיה הלאה 9800 יקביל ל 8800 GT לGTS רק עם הבדלים כמו שציינת???.זה דיי מגוחך לרוב המשתמשים.אז אוקיי יהיה גיגה זיכרון

ומה עוד??.יש עוד קהל גדול חוץ מגיימרים ידידי היקר ולא כולם מחפשים ביצועי האצה מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הביקורות יגידו את אותו הדבר כמו הראשונה של TWEAK TOWN שסיכמנו אותה כבר.

שימו לב שגם הפעם הגרסבה הנבדקת מגיעה עם OC מובנה ולא מגיע לרמת 8800GT. עם STOCK מי שלא עושה OC, יקבל ביצועים פחותים אף יותר. בדיוק כמו הביקורת של TWEAK TOWN כמו שאמרנו.

וAVIDAN . . . מה יש לך אחי, שום בועה לא הייתה פה. כולה ה9800GX2 היה בכרטיס היחיד שעניין אותי ורק אליו היו לי ציפיות כי הוא יהיה חזק יותר מכל הכרטיסים שייצאו אחריו ה9800GTX ה9800GT וה9500GT בעוד חודשיים שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...