בעיה רצינית לאללה בהפעלה של המחשב ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית לאללה בהפעלה של המחשב !

ebrami

Recommended Posts

חבר'ה שמעו

יש לי בעיה מעצבנת נורא וכבר ניסיתי פאקינג הכללללללללללללל כדי לסדר את זה ואין לי מושגגגגגגגגגג אז בבקשה תעזרו

לפני חצי שנה בערך קניתי מחשב

Intel Pentium 4 - 1800

Asus Geforce 3 Ti 500

512 rdram pc800

Western Digital 40 GB

cd rom - benq X52

cd writer - 24X10X40

עכשיו

כבר מהיום הראשון שקיבלתי את המחשב היתה את הבעיה הזאת

אני מדליק את המחשב משחק וכל זה

ואחרי שאני משחק וכל זה אני עושה נגיד ריסטרט, המחשב לא עולה

הוא טוען את האקס פי טוען טוען טוען טוען בלי סוף ורק אחרי איזה 20 דקות נגיד שהוא טוען הוא פשוט עוצר

אם הייתי מכבה אותו ומדליק אותו למשל אחרי איזה כמה שעות שלא נגעתי בו אז הוא היה עולה אבל הווינדוס לא היה מזהה את הסידירום או את הצורב

ניסיתי לפרמט אותו כמה פעמים, ניסיתי להתקין מערכות שונות וזה עדיין המשיך

נתתי אותו לטכנאי 3 פעמים

3 פעמים נתתי לו אותו וכל פעם הוא אמר לי שהוא סידר והוא לא סידר כלום וזה המשיך לבוא לי

מתישהו נמאס לי מכל העניין הזה אז פתחתי אותו ושיחקתי עם הג'אמפרים של הכוננים, והופס, פתאום המחשב עובד תמיד ולא נתקע אף פעם רק שלמשל הסידירום לא עובד

ואם אני מסדר את הג'אמפרים בקומבינה אחרת, אז כלום לא עובד

ואם אני מסדר אותם בכלל אחרת אז המחשב עולה אבל בלי כוננים

עכשיו הצלחתי לסדר שהמחשב יעבוד תמיד אבל הוא קורא לי רק את הצורב, אם אני מחבר גם את הסידירום אז הוא לא עולה בכלל

אבל

דיסקים הוא קורא טוב והכל

אבל כשאני צורב, הוא מסרב לצרוב לי על 24 ובתחילת כל צריבה מודיע לי שהוא יכול רק ב16, וצורב לי על 16

דיסקים של למשל הוא צורב טוב

אבל אם אני צורב קובץ בין או קבצי דאטא רגילים הוא מראה שהוא צורב טוב והכל ואין שגיאות ואין כלום

אבל כשאני מנסה להפעיל את הדיסק אז תמיד יש איזה בעיה

כבר ניסיתי הכלללללללל

וכלום לא עוזר

יש לי חשד קטן שזה קשור איכשהו אין לי מושג איך לספק של המחשב

חבר'ה תעזרו לי אני נואש

אני נשבע לך אני אשלם למי שיעזור לי לפתור את זה אני גם אתן לו נשיקה רק שיעזור לי בבבבבבבבבקשההההההההה!

:-[ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצריבה, זה בטח נובע מסוג הדיסקים שאתה משתמש

תבדוק איזה מהירות הם.

בנוגע למחשב, תן יותר פרטים, מה הקונפיגורציה שכן עולה לך וכהנה

באופן כללי ההימור שלי הוא על בעיה בHD או בבקר IDE

אבל אין מספיק פרטים בשביל לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי דיסקים של חברות שונות במהירויות שונות וזה לא נותן לי לעבור את ה24

וגם החלפתי צורב וזה עדיין אותה בעיה בדיוק

בקשר לקונפיגורציה שעובדת עכשיו אני אבדוק יותר לעומק

ואנ'לא חושב שיש בעיה בהארד דיסק

ומה יכולה להיות הבעיה בבקר איידיאי, ואיך מסדרים אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב מניאק :lol:

גם לאח שלי הייתה את הבעיה הזאת שהווינדוס עולה אחרי מלא מלא זמן בסוף התברר שההרד דיסק נדפק ואחרי שהחלפתי לו הרד דיסק הכול עלה מעולה לפי דעתי תנסה הרד דיסק אחר אם זה לא עזר אז אין לי מושג מה לומר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף הארדיסק, תבדוק אם הג'אמפרים שעל הצורב והסידי מכוונים טוב (Master, Slave)

תנסה להחליף כבל IDE, תנסה להחליף את ה Primery ב Secondary ככה שמה שהיה ראשוני שיהיה משני,

תבדוק שהכוננים מזוהים בביוס בכלל, תוריד תוכנת דיאגנוזה מהחברה של ההארדיסק שלך שתבדוק את תקינות הכונן

ובמקרה הצורך גם תתקן.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כבל ה IDE יש כזה פס אדום הוא צריך להיות לכיוון של מקור המתח של הכונן ... את הצורב אתה צריך לחבר לאותו קבל IDE של הדיסק הקשיח ... הדיסק הקשיח בג'מפרים צריך להיות PRIMARY MASTER הצורב תשים אותו על SECONDARY MASTER והסי די רום על SECONDARY SLAVE אמור לעבוד טוב... זה גם יכול להיות הבעיה בלוח אם ובהחלט כדי שתנסה לקנות כבל IDE חדש .\

עריכה : הפס האדום צריך להיות לכיוון מקור המתח של כל כונן (קשיח, סי די רום , צורב וכד'). בלוח אם הפס האדום צריך להיות כלפי מטה, במידה וכניסת הIDE היא מאונכת. אם היא מאוזנת אז הפס האדום צריך להיות בצד שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הצורב אתה צריך לחבר לאותו קבל IDE של הדיסק הקשיח ... הדיסק הקשיח בג'מפרים צריך להיות PRIMARY MASTER הצורב תשים אותו על SECONDARY MASTER והסי די רום על SECONDARY SLAVE אמור לעבוד טוב... זה גם יכול להיות הבעיה בלוח אם ובהחלט כדי שתנסה לקנות כבל IDE חדש .\

התבלבלת לגמרי.

אם הדיסק הקשיח והצורב ישבו על אותו הכבל, אז הג'מפר של הדיסק הקשיח יהיה על master והג'מפר של הצורב על slave.

ואז הסי די רום יהיה על כבל ניפרד כ- secondary master.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...