בקשה| המלצה לקירור לX1650XT שלי - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה| המלצה לקירור לX1650XT שלי

HitmanW

Recommended Posts

נחמד. זה באמת נותן לי רעיון לדרך שבה אני ארכיב את המאוורר שאני יחליט לשים בסוף...

רק לא הבנתי למה הוא שם חתיכת קרטון? לא יכל פשוט לחבר את המאוורר וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שם את חתיכת הקרטון כי במקרה הזה המאוור לא סתם זורק את האוויר על גבי הצלעות, אלא זורק אותו מהצד בין הצלעות, כמו לתוך עשרות תעלות כאלה (תראה שם באתר בעמודים הראשונים). לכן הוא היה צריך לשים חתיכת קרטון כדי שהמאורר של ה8 ס"מ יוביל את האוויר לתוך אותן התעלות והקירור יהיה הכי אפקטיבי.

CASE STUDY. מה למדנו?

כדי לקבל מעולה, לא דרוש שום צד שלישי. הצלעות של היצרנים מעולות בדר"כ, ודרוש פשוט זרם יותר חזק של אוויר על אותו מקום ופחות רעש וכך האוויר מושך את החום מצלעות הקירור החמות וזורק אותו מחוץ למארז.

10 שקל, לא רע בשביל 30 מעלות. 33 אגורות למעלה, ממש שוות את זה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, מרשים שיש להם את זה במלאי ועוד בכל הארץ . . . זה המאוורר הטוב ביותר של שכבר זמן רב ניסיתי לשים עליו יד ולא שמתי לב לKSP בכלל . . . בכל מקרה, קנה אותו בלב שקט, מה גם שזה מהחלקים שאפשר בשקט לאשר לקנות ב KSP :)

לגבי מהירות וכו, לא זוכר, לא נראה לי וDBA מציגים תמיד על 100 אחוז, אלא אם כן יש נתון DBA נוסף ואז גם כתוב תחת כמה אחוזים כל אחת מהמדידות.

תעדכן פה.

מה גםן שהסיכויי שהמאורר הנ"ל נמצא במלאי הוא כמו הסיכויי שאני אוכל לעוף כמו פיטר פן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב, עקב גודל החור, המאורר המומלץ לדחוף על ה 8800GT, למרות שאם היה לי הייתי דוחף עליו איזה מאוורר 12ס"מ של GLACIALTECH שכולם קונים היום. גם שקט וגם דוחף אוויר יפה ובשטח רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב, עקב גודל החור, המאורר המומלץ לדחוף על ה 8800GT, למרות שאם היה לי הייתי דוחף עליו איזה מאוורר 12ס"מ של GLACIALTECH שכולם קונים היום. גם שקט וגם דוחף אוויר יפה ובשטח רחב.

לא הבנתי מה כתבת פה. מה המאוורר המומלץ?

אני גם חושב לנסות קודם לדחוף על הכ.מסך שלי מאוורר 8ס"מ אחד שתקוע אצלי במחשב והוא מנותק כרגע גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בדיוק כמוהם, תתחיל במה שיש מתחת ליד.

רק אמרתי שאם מביאים מאורר אגדי כזה עם 55CFM ורק 20 DBA (חרישי), ומטים את האוויר מתחתיו לחור כולשהו, אותו חור יקבל פשוט יותר אוויר מ8ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי. גם עכשיו שאני חושב על זה 12CM יהיה גדול מידי... טוב נו נראה קודם כמה שקט יהיה ה8CM.

הנה נראה לי סוף שבוע הזה יהיה לי זמן לנסות להתקין אותו כי סוף סוף נגמרו לי כל המבחנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי. לא משנה הגודל, משנה החור הסופי אליו אתה מזרים את האוויר.

במקרה הזה - מ12 ס"מ לחור של 8 או ההיפך (עזוב את המחיר, זה הבאתי להוכחה שדברים כאלה קיימים ושככה צריך לעשות את זה).

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=2386&category_id=15608bd0bc0113fbbbae6420ce6d9772&

ee61535d59b8852a6e03499fcd050123.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...