VISTA למשחקים - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדיון במערכת ההפעלה הוא חשוב מאוד אבל אני רוצה למקד קצת את הנושא.

1. בהנחה שאני לא רוצה להתחיל ללמוד עכשיו את מערכת ההפעלה על בוריה ולהתחיל לקמנפ את כולה אלא להשתמש פחות או יותר מה שיש מהקופסא , האם שווה לעבור ל-VISTA?

2. מה קורה במשחקים? האם הבעיות שהיו בעבר למשחקים כגון בעיות של לכרטיסי מסך / קול וכו' , האם הנושא נפתר ? אפשר להיות רגועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לייעץ למשתמשים מתחילים לעשות טוויקים וקיצוצים... זה יבוא עם הזמן, לאחר שתלמד להעריך מה אתה צריך, מה לא ואיפה אפשר לשפר.

כל מה שהתייחסתי אליו נוגע בעיקר לאילו שכבר ניסו את הויסטה ופסלו אותה לגמרי לטובת (כמוני למשל, עד לפני מס' שבועות :))

בכל מקרה תמיד אפשר להריץ manager ולראות מה הולך שם + הסברים על אופטימיזציות חיוניות. זה לא נורא כל כך שיש תוכנה ידידותית.

בקשר להחזרת טאבים לאחר קריסת מצאתי פלאגין מגניב (מזל שדיברנו על זה אחרת לא הייתי טורח) :

http://www.download.com/IE-Open-Last-Closed-Tab/3000-12777_4-10596177.html

וכמובן שיש את הדפדפן Maxthon המתבסס על IE7 ומכיל כבר אופציה כזאת + הרבה אחרות. (מתחרה ראוי ל-FF אפשר לומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי למה אנשים לא רואים את כל התמונה.

זה פשוט מאוד.

לא משנה מה המפרט, הביצועים ב פחותים מהביצועים ב XP.

ככל שהמפרט טוב יותר, כך ההבדלים קטנים יותר, אבל לעולם אי אפשר להגיע לנקודה שהביצועים שווים - כי הבעיה היא בתאימות (דרייברים וכיוצ"ב).

וכן ככל שעובר הזמן ההבדלים בין XP ל מצטמצמים, ובשלב מסויים כן תעלה על . רק תקוו שהנקודה הזאת תהיה משמעותית לפני יציאת מערכת ההפעלה ההבאה של MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את האמת, וכל האמת-

מאז שהתקנתי פיירפוקס במחשב שלי לראשונה(מגרסה 1.5 בערך)

אף פעם הוא לא קרס לי!

הפעמים היחידות שהוא כן קרס, היה אחרי התקנת תוסף כלשהו שגורם לכך.

אחרי הסרת התוסף או לפני תהקנתו(כל תוסף בעייתי)

[move]אף קריסה[/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי למה אנשים לא רואים את כל התמונה.

זה פשוט מאוד.

לא משנה מה המפרט, הביצועים ב פחותים מהביצועים ב XP.

ככל שהמפרט טוב יותר, כך ההבדלים קטנים יותר, אבל לעולם אי אפשר להגיע לנקודה שהביצועים שווים - כי הבעיה היא בתאימות (דרייברים וכיוצ"ב).

וכן ככל שעובר הזמן ההבדלים בין XP ל מצטמצמים, ובשלב מסויים כן תעלה על . רק תקוו שהנקודה הזאת תהיה משמעותית לפני יציאת מערכת ההפעלה ההבאה של MS.

הבעיה שאתה לא רואה את התמונה, כבר ממזמן טובה יותר מ-XP!

למה אתה מחכה ל-WIN 7,8,9,10 או ללינוקס שתבשיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה ב FPSים במשחקים, נהפוכו - ב 2 VEGAS לדוגמא - קיבלתי FPSים גבוהים יותר מ XP ואפילו עם צללים על HIGH (שזה אחד מהרועצים של הפורט המסריח הזה).

CRYSIS - אולי 2-3 פריימים פחות, ואני משוכנע שזה בגלל הדרייברים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז יכול מאוד להיות שאין בעיה של יותר , אבל עדיין הדיעות פה חלוקות בקשר לביצועים במשחקים ובכלל.

אני חייב להודות שעדיין לא הבנתי מה כדאי לי לעשות.

אתם יודעים מה אומרים : "אם יש ספק , אין ספק" (זאת אומרת ללכת על בטוח וללכת על XP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להתקין גם XP וגם אז תעשה את זה.

רוב הסיכויים שלא יהיה לך צורך או רצון לחזור לXP אחרי שתרגיש את העבודה בויסטה.

אם אין לך אפשרות להתקין את שניהם אז תתקין , אחרת תמיד תתהה מה אתה מפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...