מחפש המלצה לתוכנת מייל, לאחר שנמאס לי ממספר בעיות בתוכנת אינקרדימייל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לתוכנת מייל, לאחר שנמאס לי ממספר בעיות בתוכנת אינקרדימייל

tzahi04

Recommended Posts

יש לי בעיות בתוכנת אינקרדימייל שאין להן פיתרון ולכן אני זקוק להמלצה על תוכנת מייל אחרת.

הבעיות שיש לי באינקרדימייל:

1. כמעט כל פעם שאני עושה "השב" (REPLY) למכתב שכתבו לי בעברית, אז הוא מעתיק

את המקור של המכתב שקיבלתי כשאני צריך לכתוב את התשובה שלי למכתב מעל המקור.

הבעיה היא שמדובר במכתב בעברית אז אחרי שאני לוחץ על השב כל הכתוב במקור לא נראה כראוי,

בצד ימין של המסך שתי המילים הראשונות בכל שורה לא נראות. וגרוע מזה, כשאני מתחיל לכתוב

מכתב תשובה מעל המקור אז אני לא רואה מה אני כותב כי שתי המילים הראשונות לא נראות..

ואז אני מנסה לעשות רווח מאחורי המילים כדי שיראו אותם וזה מעצבן מאוד.

יש לציין בבעיה שתמיד הייתה לי בכל הגירסאות של אינקרדימייל, אך היא הייתה קוראת לי פחות פעמים

מהיום. אם אני משיב למכתב ללא "המקור שלו" אז אני כן יכול לכתוב נורמלי אבל אז אני לא רואה את המקור

וזה לא נוח.

2. כשאני עושה העתק הדבק של טקסט למכתב, אז המכתב מלביש עליו את החוקים של הטקסט שממנו העתקתי

ולא נותן לי לשנות גודל וסוג גופן וחוקים אחרים! ובנוסף מידי פעם לא נותן להעתיק תמונות ולהדביק אותם

ישר לתוך תוכן המכתב. אני צריך לסגור ולפתוח מכתב חדש ואז הוא כן נותן לי פתאום להדביק תמונות..

בהנחה שאין לכם פיתרון לתקלות שלי אשמח לקבל המלצה על תוכנת מייל, שהדרישות שלי אליה הן:

1. שלא יהיו בה תקלות דומות למה שתיארתי. אפשר שתהיה מקצועית כמו בסגנון של אוטלוק.

2. אני חייב שיהיה לה אייקון קטן בצד ליד השעון (כמו של האינקרדימייל) שבודק כל 5 דקות אם יש מייל ומסמן לי...

ולא אל תגידו לי להשאיר תוכנה שלמה פתוחה ברקע רק כדי שהיא תוכל לבדוק הודעות כל 5 דקות!

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לי ג'ימייל ואני מעדיף תוכנה. אני רוצה לדעת אם יש או אין לי מייל בלי להיכנס לפתוח אתר או תוכנה.

2. התקנתי את THUNDERBIRD בעברית, אבל הוא לא עונה על אחד מהדרישות העיקריות שציינתי

כשהוא סגור הוא לא בודק אם יש הודעות מייל בצד ליד השעון כמו האינקרדימייל..

מה יהיה? אינקרדימייל זאת תוכנת הדואר היחידה שיש לה אייקון ליד השעון שבודק מייל לבד מידי פעם ומודיע

כשיש מייל גם כשהיא סגורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי! אוקיי תודה אני הולך לנסות את זה.. מוזר כי עברתי על ה11 עמודים שהיו שם הדבר היחיד שמצאתי שהיה דומה זה אייקון שמודיע אם יש מייל חדש בפינה למטה בסרגל של הדפדפן וזה מתאים רק לפיירפוקס ואני משתמש עם אקספלורר, אבל עכשיו אני אנסה את מה שהבאת

*עריכה - זה עובד !! ניסיתי אפילו לשלוח מייל ושהגיע מייל זה הודיע לי! כל הכבוד !

עכשיו נותר רק לבדוק אם זה עושה בעיות עם העברית כמו שעושה לי האינקרדימייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...