רוצה לקנות גיטרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות גיטרה

DrecK

Recommended Posts

שלום.

אני רוצה להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה.. ובשביל זה אני צריך גיטרה.

אז ככה מה המחיר המינימלי של גיטרה טובה או סבירה? ומישהו יכול להמליץ לי על דגם במחיר הזה?

ומישהו מכיר חנויות באיזור אשדוד/אשקלון/חיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיף להתחיל ללמוד לנגן מקלאסית,אתה יכול לקנות קלאסית בכלי זמר או מרום בערך ב300 שקל~

אלה הכי פשוטות ומשם אפשר רק להתקדם.

אקוסטיות פשוטות יש ב500 וחשמליות פשוטות ב600-800..(לא כולל מגבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מציע לקנות מההתחלה חשמלית, יהיה לך יותר קל, חוץ מזה שיש הרבה יותר טכניקה על חשמלית אז עדיף מההתחלה, אני דיי בטוח שאחרי מעט זמן במילא תבקש קלאסית או אקוסטית, חוץ מזה שזה לא משנה מה, במילא תדע לנגן על שתיהן, אני בעד להתחיל מחשמלית. בחיפה יש את חלילית וכלי זמר, החנויות הכי ראשיות. לכל אחת יש גיטרות שונות, תלוי איזה אתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב. אני רוצה גיטרה קלאסית, אולי כשיהיה לי כסף אני אקנה חשמלית

Omerole שלוש מאות שקל זה לא זול מדי? במחיר הזה אפשר לקבל גיטרה טובה או סתם איזה דיקט?

exXxTreAmאיפה איפה החנויות שאמרת ממוקמות בחיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי ששווה להתחיל מקלאסית ולא מחשמלית,החשמליות מאוד רכות וקל מאוד להפיק מהם צליל,הצוואר שלהם דק וקטן יחסית וקל לעשות עליו ברה..והמעבר לקלאסית / אקוסטית יהיה קשה מאוד.

קלאסית בונה את הידיים חזק ומעצבת אותם כמו שצריך,וגם יותר זולה..

תאמין לי שגיטרה ב300 שקל קלאסית תספיק לך בהתחלה.

גם בקלאסית בד"כ מנגנים עם האצבעות ובחשמלית עם מפרט,ומאוד קשה להתרגל לנגינה עם האצבעות אחרי שהתחלת עם מפרט,אבל להתרגל למפרט יותר קל (מנסיון).

לי יש גיטרה קלאסית עבודת יד של אבא שלי (הוא טוחן פלמנקו)..ולא הרגשתי בהתחלה את ההבדל עד שניגנתי דברים רציניים..יש לי גם חשמלית של גקסון,וההבדל בינה לבין איזה דראק ב500 שקל הוא מאוד דומיננטי.

בכל מקרה תתיעץ עם המורה שלך/עובד בחנות והם יתאימו לך מה שאתה צריך.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר עם מפרט? בולשיט, בולשיט ובולשיט, תלוי תמיד איזה סגנון אתה מנגן. אני אחרי שבוע עם קלאסית, עברתי מיד לחשמלית, ואיך הכישורים שלי בקלאסית? בידיוק אותו דבר, רק לשבת רבע שעה על קלאסית ומיד מתרגלים. מיתרים רכים בחשמלית? באמת תלוי בגיטרה, גם בחשמלית בשביל התחלה זה לא יהיה רך מספיק. מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמלית זה ברוב המוחלט של הסגנונות רק עם מפרט.

ובטח שהיא יותר רכה,כל נגיעה קלה מפיקה צליל עוצמתי כרצונך...אתה לא צריך להשקיע מאמץ יותר מדי בלהפיק את הצליל.

בכל מקרה,הבנאדם רוצה להתחיל מקלאסית..וזה סבבה לגמרי,עדיף לו לא לקנות חשמלית מסריחה. כי את זה מרגישים ליד חשמלית יקרה. בקלאסיות ההבדל הוא הרבה יותר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

exXxTreAm עכשיו נזכרתי. גם בגרנד קניון יש חנות , היא טובה? שמעת עליה?

Omerole מורה אין לי, אני מתכוון ללמוד לבד. אז כנראה באמת כדאי שאני אתייעץ עם המוכר בחנות למרות שאני מעדיף לדעת מראש כבר איזה דגם אני קונה.....

אה ושכחתי, ניסיתי כבר לנגן על גיטרה וביד שמאל יותר קשה לי ללחוץ על האקורדים, אז צריך לבקש גיטרה מיוחדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ימני תתאמץ קצת אבל אל תנסה גיטרה של שמאלים,אתה תתרגל.

כל הגיטרות ב300-500 שקל הקלאסיות הם סבבה..פשוט לך לכלי זמר המוכרים שמה בד"כ סבבה ויודעים מה אתה צריך..או לכל רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של חלילית יש מעט גיטרות והן יקרות מאוד. יכול להיות שהאתר לא מעודכן או משהו כזה?

http://www.halilit.com/index.php?action=reclist&subcat_id=42&cat_id=2&title=%F7%EC%E0%F1%E9%E5%FA

באתר של כלי זמר יש יותר מבחר, אתם יכולים להמליץ לי על אחת מאלו? כמובן לא מהיקרות מדי..

http://www.kley-zemer.co.il/category/montana-calssic_page

http://www.kley-zemer.co.il/category/valencia-classic_page

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...