**איזה כוח הכי הייתם רוצים מהכוחות בHeroes?** - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**איזה כוח הכי הייתם רוצים מהכוחות בHeroes?**

J0n1

Recommended Posts

יש לי פחד גבהיים אז לא הייתי רוצה לעוף ;D אבל אין אין על הכוח של מת'

אתה יכול לקרוא מחשבות ולהשתיל אותן, לך תדע מה עוד הוא יכול לעשות

אם הייתי צריך לקחת מהכוחות של המשניים הייתי לוקח את של ורוניקה (מארס) ,הוא נחמד, או אם יש משהו עם אש, תמיד רציתי כוח עם אש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר כמה שנים אני חולם על כוח שיכול למנוע פתיחת ת'ראדים טיפשיים! אבל מה לעשות... אין!

עכשיו בקשר לנושא, אני חושב שכמובן הייתי מעדיף להנות מכל העולמות ולקבל את הכוחות של פיטר אבל בהנחה שמתאפשר רק כוח אחד אז...

כנראה הייתי מעדיף טלקינסיז או מעבר בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פחד גבהיים אז לא הייתי רוצה לעוף ;D אבל אין אין על הכוח של מת'

אתה יכול לקרוא מחשבות ולהשתיל אותן, לך תדע מה עוד הוא יכול לעשות

אם הייתי צריך לקחת מהכוחות של המשניים הייתי לוקח את של ורוניקה (מארס) ,הוא נחמד, או אם יש משהו עם אש, תמיד רציתי כוח עם אש

זה כל הקטע של הכח הזה,אם אתה יודע שאתה יכול לעוף אתה פשוט לא תפחד מגובה.

אתה צודק...

כי לשנות את הזמן וההיסטוריה זה מאוד אתי..

לרצוח אנשים או להיות בלתי נראה ולגנוב דברים זה אתי...

לרצוח אנשים בתאונות וכו' כי אתה יודע שאתה לא יכול למות זה אתי...

עזוב אותי מאתי אוקי? אנחנו מדברים פה בתאוריה...

אם אתה נותן לי רק הירו ולעוף...אז הירו...אבל לא להראות כמוהו אלוהים

טוב בקשר לסיילר אתה צודק :P

אבל נו באמת, אם אתה יכול להיות בלתי נראה זה בהכרח אומר שתשתמש בזה בשביל לגנוב מכולת..

ובקשר לעיוות הזמן/מקום אני מדבר איתך בשימוש שפוי כמו של הירו , לראות איזה פרט קטן פה , להציל את העולם מאסון גרעיני שמה..

אני חושב שבמקרים כאלה, הכלל השפוי יסכים איתי שזה בסדר גמור.

שלא כמו הכח של מאט שלדעתי פסול מהיסוד וכמעט ואני לא רואה לו הצדקה(אלה מקרים חריגים ממש כמו שנתנו לו בסדרה, שוטר וגם אז פה ושם..).

בסופו של דבר הנושא של הויכוח הזוי ביותר ;D ואני כבר מחכה ליום שלישי פרק אחרון לא?

הזאתי שיוצרת אשליות...(אגב איזה כונפה היא התבררה להיות.. חח thats a huuuge bitch!) היא יכולה ליצור רק אשליות..שבשביל מה זה טוב אני לא מבין כלכך...

וואו אני בלונדון...................................................... so?

*תורידי את הבגדים*--- עכשיו זה באמת power... :lol: :lol: :lol:

בתכלס אין כ"כ הבדל.. לדוגמא במקום לתת פקודה ישירה אתה מכניס אותה לפנטזיה שהיא ב(שכחתי איך אומרים את זה בעיברית חח אני רק זוכר את השם בספרדית, אממ "הטיול הזה אחרי החתונה" Luna de miel.. ) ואתם באיזה אי קריבי ושאר שטויות ואז מזיין אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירח דבש..

ומה הטעם בלהיות בלתי נראה אם אתה לא עושה דברים לא אתים? בוא ספר לי מה אפשר לעשות עם הכוח הנהדר הזה חוץ מלהעלים דברים,לראות דברים שאתה לא אמור לראות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא אומר לך להיות פוסי קטנה ולדאוג על כל פיפס, אתה יודע פה ושם להיכנס לאיזה המקלחות של הבנות או משהו ולהנות לא חושב שיהרוג אף אחד..

אבל לא'דע, אם היה מישהו אם כח שיכל לדעת על מה אני חושב או בכל רגע נתון לגרום לי לעשות שטויות זה פשוט היה, חרא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמה שנים אני חולם על כוח שיכול למנוע פתיחת ת'ראדים טיפשיים! אבל מה לעשות... אין!

עכשיו בקשר לנושא, אני חושב שכמובן הייתי מעדיף להנות מכל העולמות ולקבל את הכוחות של פיטר אבל בהנחה שמתאפשר רק כוח אחד אז...

כנראה הייתי מעדיף טלקינסיז או מעבר בזמן.

זה לא אשכול טיפשי, זה אשכול נחמד והרבה משתתפים בו.

להיות בלתי נראה זה לא שווה, כי אם נגיד אתה סוטה, ואתה רוצה להיות בלתי נראה בשביל זה, אז למה לא פשוט לשכנע אותך לתת לך? ככה היא תביא לך ברצון.

כמו שאמרתי, אין על הכוח של מאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקו יא סטלן מה קורה ודרך אגב אין על הכוח של אדם זה גדול או פיטר אבל זה לא בדיוק כוח זה יותר כמו כל הכוחות.

או הזאת שלומדת תנועות שרירים בראייה זה ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין שיר מה איתך?? תבדוק החזרתי לך הודעה פרטית.

אין הכח של פיטר זה משהו אחר יש לך בעצם את כולם..

כן אדם/קלייר זה גם אחד השווים , הבחור אחרי 400 אמור להיות פאקינג ג'ניוס, או תחשוב על זה מכיוון מחשבה אחר להיות צעיר למשך זמן אינסופי תחשוב כמה סקס איכותי 8) , אין תחושה שאתה מבזבז זמן.. בתכלס זה גם יכול להיות די באסה אם אתה לא יכול לשים לחיים שלך סוף, אבל הוא אמר שאם מורידים לו את הראש אז ביי ביי..

וההיא שלומדת דברים שהיא רואה סתם מעפן לדעתי,זה נחמד אבל אין שם משהו "על טבעי" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל גם אם אתה לא בן אלמוות יוצא/יצא לך לראות אנשים שאתה אוהב מתים.

ואם שאתה מרגיש שממש חרא לך אז טוב , אדם כבר ציין שהם כן מסוגלים למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תמות אחרי שכולם ימותו אז מה זה שווה?

עדיף למות כבר כמו כולם.

ויש הבדל בין לראות את ההורים שלך מתים לבין לראות את כל המשפחה שלך והילדים שלך ואחרי שתתחתן שוב אז שוב כולם ימותו וכך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סובייקטיבי.

או שאתה סתם , חלש ;).

תחשוב אתה יכול להתחתן ולקבל את היתרונות(הלא רבים ;D) של נישואין ואחרי זה להיות אם מישהי צעירה אחרת בלי לבגוד,סוג של..

נשמע לי מושלם :yelclap:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד קשה..או את הכוח שכנוע,או בלתי נראה..או את זה שיכול לצייר את העתיד..

כי נגיד שכנוע זה אם בא לך חברה אתה משכנע אותה כמו לא יודע מה ..או אם קיבלת 0 אתה אומר למורה תני 100 ויש לך 100..

בלתי נראה מגניב אתה יכול לאנוס או להרביץ בלי שיראו אותך..(עד שיבינו שזה מישהו בלתי נראה וישפכו עליך צבע..) ולצייר את העתיד..

זה נגיד אתה יכול לדעת מה יהיה במבחן,או אם זאת וזאת תרצה אותך או לא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...