**איזה כוח הכי הייתם רוצים מהכוחות בHeroes?** - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**איזה כוח הכי הייתם רוצים מהכוחות בHeroes?**

J0n1

Recommended Posts

הכוח של צרלי (המלצרית מהעונה הראשונה) בזמן שכולם פה עסוקים בלחשוב איך לדפוק את כל העולם עם הכוחות שלהם,

אני מעדיף לקבל יכולת של למידה מיידית ושיפור עצמי (ולא כמו הכח של ההעתקה שבעצם שום דבר לא נובע ממך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זו היא.

היא יודעת להשתפר בדברים שלה.

בדיוק כשהירו הגיעה לשם [זה היה בהתחלה, שהוא הלך לבקר בUSA] היא ניסתה ללמוד יפנית,

וממש במהירות, אם אני זוכר נכון, תוך כמה ימים, היא שלטה ביפנית באופן מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל אחד היה מקבל כוח הייתי רוצה את הכוח של פיטר- לספוג כוחות של אחרים =]

אם לא אז את כוח התעופה, ואהואה איזה כיף זה בטח היה, אבל הייתי מקיא כל שנייה בגלל שהמוח האנושי לא רגיל לזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..

תחשבו רגע על להשאיר את כל החיים שלכם כמו שהם + כוח, כאילו בלי לעשות מהפכות,

בתכל'ס, מה ייתן לך הכי הרבה ?

לעוף יישנה לך את כל החיים, כולם ייראו שתא העף ובלה בלה...

לא למות יכול ליהיות ממש טוב אבל גם כן יעלו עליך וייהרסו לך החיים, למרות שפה אפשר להיסתגר במקום קטן ולחכות לחיים הבאים אבל...נעע...

להזיז דרים יכול ליהיות ממש ממש טוב ! אבל רק שאתה לבד...

אז בסופו של דבר הדבר הכי טוב זה הכוח של בת דודה של מייקה, שיכולה ללמוד דברים, תחשבו, אתה מצטיין בהכול בספורט

מכין אוכל טוב... פיי.. אפילו יודע פארקור !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ופסלנו את הכוחות של פיטר / סיילר.

אז ואללה שתי אופציות עיקריות:

1) הירו.

2) ניית'ן/החבר ההומו של קלייר..

בתכלס ההיגיון הישר אומר ואללה הכוח של הירו הרבה יותר שימושי,מגניב ואפשר לנצל אותו פי 100, אבל אין רק המחשבה על לעוף כמו בחלומות ילדות, פשוט לוקח!

נ.ב - כבר שאנחנו בתאוריה דמיונית משהו, אז ואללה אם אתם שואלים אותי אז הכוח של מת' ואבא שלו דווקא הכח הכי מחורבן.

נכון שאפשר לנצל אותו במלא דרכים ולקבל מכך ימבה של תועלת/מידע , אבל לא יודע זה לא אתי.. אם היה לי את הכח הזה כמעט ולא הייתי משתמש בו פשוט מנקיפות מצפון.

יש לי רעיון מקורי!

תבחר בכוח של הירו

תקפוץ מהמבנה הכי גבוה בעולם בלי מצנח בלי כלום ואז תעביר את עצמך כמה שניות אחורה!

חוויה בלתי נשכחת :smile1:

ברור שממש לעוף זה משהו אחר אבל בכל זאת לעשות צניחה חופשית לא מוגבלת בזמן ושאתה יוצא ממנה חיי יכול להיות דיי מגניב P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון מקורי!

תבחר בכוח של הירו

תקפוץ מהמבנה הכי גבוה בעולם בלי מצנח בלי כלום ואז תעביר את עצמך כמה שניות אחורה!

חוויה בלתי נשכחת :smile1:

ברור שממש לעוף זה משהו אחר אבל בכל זאת לעשות צניחה חופשית לא מוגבלת בזמן ושאתה יוצא ממנה חיי יכול להיות דיי מגניב P:

כן זה גם יכול להיות מטורף , אבל בתכלס ראינו שלפעמים להירו יש קצת בעיה אם הכח אז זה יכול להיות קצת לא נעים :-X.

למרות שרעיון נחמד לא חשבתי עליו זה לא כמו באמת לעוף אבל גם כיף :).

:o

וואו, בן אדם טוב אתה.

וגם נורא אינטילגנט..

אינטרנט מהיר במיוחד

:lol: איזה גיק, מדברים פה על לעוף להיות בן אלמוות והוא דואג לפינג באינטרנט ;D.

חח..

תחשבו רגע על להשאיר את כל החיים שלכם כמו שהם + כוח, כאילו בלי לעשות מהפכות,

בתכל'ס, מה ייתן לך הכי הרבה ?

לעוף יישנה לך את כל החיים, כולם ייראו שתא העף ובלה בלה...

לא למות יכול ליהיות ממש טוב אבל גם כן יעלו עליך וייהרסו לך החיים, למרות שפה אפשר להיסתגר במקום קטן ולחכות לחיים הבאים אבל...נעע...

להזיז דרים יכול ליהיות ממש ממש טוב ! אבל רק שאתה לבד...

אז בסופו של דבר הדבר הכי טוב זה הכוח של בת דודה של מייקה, שיכולה ללמוד דברים, תחשבו, אתה מצטיין בהכול בספורט

מכין אוכל טוב... פיי.. אפילו יודע פארקור !!

זה סתם מעפן לדעתי..

אם אתה ממש רוצה להצטיין במשהו , אין סיבה שלא תצליח אם האימונים והשקעה המתאימה(חוץ מדברים מסויימים שלגנטיקה יש משקל כבד מידי..).

בתכלס להיות מושלם בהכל זה די מעפן.. חוץ מ'זה אני חושב שהכח שלה תופס רק לפעולות פיזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בוחר בכוח של הירו

לעזור לאנשים וזה, לא מעניין אותי להרוויח כל כך דברים בשביל עצמי

אבל אתם יודעים שהירו לא יכול לשנות את העבר, אז אין טעם לחזור ולנסות לעצור את ההתנקשות ברבין או כל משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...