מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים. - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינה יהודית (מסורתית) או מדינה לכלל האזרחים? מה אתם מעדיפים.

free fraek

מה תעדיפו?  

817 הצבעות

1. 1. מה תעדיפו?

• יהודית (מסורתית)
    • לאומית
    • כלל האזרחים

Recommended Posts

pUnk_PaNTHeR,

לגבי חזיר יש פה כפיה מסוימת מאחר ואני לא ממש יכול ללכת לסופר השכונתי ולקנות חזיר אלא צריך ללכת לטיב טעם למשל.

בנוסף,נכון אף אחד לא כופה עלי לא ליסוע בשבת,תודה באמת. אבל מה עם לא ליסוע ביום כיפור? חתונה דתית? מקווה? לאכול מצות בפסח?

שוקו ורוני,

את אחד מכם הזהירו כבר באזהרה וחבל שלא למשתם והמשכתם עם הדיבור הזה שנחשב לתת רמה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 271
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתכלס.. בין אם תרצו או לא יש פה סוג של כפייה דתית, ולכל אלה שאומרים שלא תצאו מהסרט שלכם.

אני אישית אוכל גם בשר לבן, גם לא כשר, וככה גם כמה מהחברים שלי.. אני לא ממש מתכוון לחיות לפי הדת, אלא לפי איך שאני רוצה וטוב לי.

ולמי שלא מתאים יכול ללכת לעאזאזל.

וכן, אני חופשי הולך למועדונים בסילבסטר, לא אכפת לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pUnk_PaNTHeR' date='

לגבי חזיר יש פה כפיה מסוימת מאחר ואני לא ממש יכול ללכת לסופר השכונתי ולקנות חזיר אלא צריך ללכת לטיב טעם למשל.

בנוסף,נכון אף אחד לא כופה עלי לא ליסוע בשבת,תודה באמת. אבל מה עם לא ליסוע ביום כיפור? חתונה דתית? מקווה? לאכול מצות בפסח?

שוקו ורוני,

את אחד מכם הזהירו כבר באזהרה וחבל שלא למשתם והמשכתם עם הדיבור הזה שנחשב לתת רמה לחלוטין.

[/quote']

תראה לי בכל התדר הזה משהו שכתבתי לא טוב? או קיללתי או משהו דומה? מה בעיה אני לא מבין לי יש דעה אחרת ולך יש דעה אחרת ואתה כותב אותה אז גם לי מותר לכתוב אותה. אין אין לכם מה לומר על הסיינס אין לכם אפילו איזה תירוץ טיפשי לומר. להיות לא מאמין זה חיים יותר קשים מאחד שכן מאמין .ושקורה לו משהו רע והוא אומר אלוקים עושה הכל לטובת האדם וכו.. אז יורד לו חצי מהצער שלו [זה מנסיון אני מדבר] .ולך למי יש לך לפנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אין לכם מה לומר על הסיינס אין לכם אפילו איזה תירוץ טיפשי לומר.

דווקא ניסיתי לעשות סיאנס ואתה לא תאמין מה קרה!

קיבלתי הודעה!

"המנוי שאליו סיאנסת איינו זמין,

כי הוא מת. אין טעם לנסות מאוחר יותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי עצוב לדעתי שאתם מחשיבים את עצמכם לתאיסטים או איך שלא כותבים את זה....

מעניין עם סבא או סבתא שלכם היו רוצים שתגדירו את עצמכם ככה

תיהיו אפילו יהודים שאוכלים חזיר אבל תגדירו את עצמכם כיהודים

להזכירכם מדינת היא מקומה של כל היהודים בעולם

ולא משנה אם אתה יהודי דוס או יהודי שאוכל חזיר

בסופו של דבר כולנו (היהודים) באנו מאותו מקום, לא משנה איך תגדירו את זה

תיהיו יהודים גאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור קטן ביוונית:

המונח אתאיזם (atheism) נוצר מהקידומת היוונית 'א-', שפירושה ללא או א?ל; ומהמילה (שמקורה ביוונית) "תאיזם" שפירושה אמונה באלוהות. המשמעות המילולית של המונח היא, לפיכך, "ללא אמונה באלוהות".

לכן אתה הוא התאיסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהדות היא לאום שדתה היא דת משה וישראל ( כניראה אתה לא נשוי )

הלאום הזה הוא ניגזרת של ממלכת יהודה אשר השבט הדומיננטי בו היה שבט יהודה בן יעקוב הוא בן יצחק בן אברהם העיברי ( אבינו ואבי הישמעלים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני בדברייך? חחחחחחח אתה מאוד טיפש . אם יש אלוקים איך תמשיך לדרכיך? הרי יש מלאכים וכו.. וכו.. תאמין לי אותו רגע אתה תצעק שיגידו בשבילך איזה קדיש או איזה לימוד . אבל אני לא מבין אותכם אם אני אישית עשיתי סיינס אז אני רואה בברור שיש נשמה. למהה על זה אין לך מה לומר? הרי אתה אומר אין אחרי המוות כלום.

ועוד משהו כל מה שתגידו אין אלוקים ואין כלום אבל עדיין הרי יש סיכוי שיש נכון? אז בכל זאת אתם לוקחים את הסיכון הזה.

ואני עשיתי סיאנס, והפלא ופלא - לא קרה שום דבר. אין שום נשמה.

מה תגיד על זה?

דיי עצוב לדעתי שאתם מחשיבים את עצמכם לתאיסטים או איך שלא כותבים את זה....

מעניין עם סבא או סבתא שלכם היו רוצים שתגדירו את עצמכם ככה

תיהיו אפילו יהודים שאוכלים חזיר אבל תגדירו את עצמכם כיהודים

להזכירכם מדינת היא מקומה של כל היהודים בעולם

ולא משנה אם אתה יהודי דוס או יהודי שאוכל חזיר

בסופו של דבר כולנו (היהודים) באנו מאותו מקום, לא משנה איך תגדירו את זה

תיהיו יהודים גאים

עם כל הכבוד לסבים ולסבתות שלי, אני לא אגדיר את עצמי כיהודי בגללם.

למה שאגדיר את עצמי כיהודי? אני לא מאמין באלוהים.

חלק גדול מהבעיות מהעולם הזה נובעות מהגדרות.

במקום שאנשים יגדירו את עצמם כפשוט אנשים שרוצים לחיות, הם מגדירים את עצמם ואת אחרים כיהודים, מוסלמים, נוצרים, שחורים, לבנים, צהובים, רומנים, תאילנדים, סינים ועוד מליון הגדרות אחרות.

אם כל ההגדרות הללו היו יורדות מהלקסיקון, העולם היה מקום הרבה יותר נעים לחיות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...