עזרה בשחרור מחשב נייד שנקנה בחו"ל מהמכס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשחרור מחשב נייד שנקנה בחו"ל מהמכס

BlackTalon

Recommended Posts

קניתי Lenovo Thinkpad T61 T7300/2G/X3100/120G/14.1 WXGA/DVDRW/XP ב- ושלחו לי אותו לארץ דרך FedEx. הוא כרגע נמצא במכס וכדי לקבל את אישור משרד התקשורת ע"מ לשחרר אותו, אני צריך עזרה במילוי הפרטים הבאים (מצ"ב).

תודה מראש (=

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדרי שידור ? מה הם חשבו שתפתח תחנה פיראטית מה t61 :lol:

תמלא כהבנתך , הם בטוח מכירים את המחשב הנייד הזה .

גם אני בטוח שהם מכירים את הדגם הזה אבל ניכר מהטופס שהם לא בדיוק רוצים לבוא לקראת מי שמייבא אלא מנסים להכשיל אותו כך שאני בספק אם העובדה שהם מכירים את הדגם תעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי להביא מחשב נייד מחו"ל.

עכשיו אכלת אותה קשות-

ברר אצל לגבי הפרטים כמו הספק של הכרטיס רשת, זה שונה ממחשב למחשב וחייב הספק מדויק.

להוציא אישור ממשרד התקשורת לוקח עד 21 ימי עסקים (אם בכלל עונים לך)

על הזמן הזה תצטרך לשלם עמילות מכס שהיא לא בדיוק זולה בכל הנוגע למחשבים .

אם לא תקבל אישור ממשרד התקשורת, תצטרך לעשות שיענוע של החבילה חזרה לשלוח (כ 200 דולר) ולחכות לקבלת זיכוי (לא על השיענוע, רק על מחיר המחשב)

אם לא תבחר באחד מהתהליכים המסובכים האלו- תצטרך לנטוש את החבילה במכס, ואז אתה אומר להתראות גם למחשב וגם לכסף.

הדרך הקלה- תמצא מישהו שעובד במכס, תחליק לו קצת לוי אשכולים מתחת לשולחן, ותקווה שהוא יסכים לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום 2.4GHZ בגלל ה WIFI ואת השאר תשאיר ריקים. כולה מחשב נייד.

ואז הוא יתקל בדחיה גורפת ממשרד התקשורת, ותקופת המתנה של כחודש וחצי עד להגשת הבקשה מחדש, בינתיים עמילות המכס תעלה לו בערך כמו המחשב כולו.

חייב לציין הספק, מפרט מלא, מטרת המכשיר, סוג המכשיר, תדר מדויק (2.4Ghz זה לא מספיק, חייב גם 3 מספרים נוספים אחרי ה 4) ובעצם הכל.

מכס אלו חבורת מפגרים, מצידם לא איכפת להם אם זה מחשב נייד, או ציוד צבאי שנועד להשמדת העולם.

ועד אז, מכס מחזיקים את החבילה שלך בת ערובה, פשוט ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין.

כל מחשב נייד שמוזמן לארץ באופן פרטי דרך ,איבייי וכדו'..מצריך לעבור את הפרוצדורה הזו מול משרד התקשורת?

אני מניח שבמידה שמישהו מביא לכאן באופן פיזי מחשב מחו"ל הוא לא עובר את הסיפור הזה,נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...