Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי קורבט (הכי חדשה) עם כל השיפורים והכל.. והמקס' שלי איתה זה 7.01 שניות במרוץ 4\1 מייל. וכ1/4 מייל "ווילי" (כל המסלול על שתי גלגלים!)

איך לעזאזל עושים wheelie?!?!

יש לי פורד שלבי משודרגת מאוד רבע מייל אני עושה 8.1,חצי מייל 12 וחצי ...איך עושים שזה ירים את הגלגלים הקדמיים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במשחק.. המשחק כל הזמן חוזר לדקסטופ כשאני שם איזושהיא הגדרה על HIGH

אני משחק על 1024x768. המשחק עולה אם אני שם בהגדרות של המכונית MED אבל כשאני משנה משהו על HIGH או הגדרות של העולם הוא פשוט חוזר לדקסטופ אחרי הטעינה

למה זה? הכרטיס מסך שלי ממש חלש? ואם הוא כן, הוא לא אמור בכלל להמשיך להריץ את המשחק אבל לאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל עושים wheelie?!?!

יש לי פורד שלבי משודרגת מאוד רבע מייל אני עושה 8.1,חצי מייל 12 וחצי ...איך עושים שזה ירים את הגלגלים הקדמיים??

יש תחרויות שמיועדות לווילי, ובהם לא צריך כל כך להתאמץ. ובdrag רגיל, פשוט כל פעם שאני עושה perfect shift המכונית מתרוממת לשתי גלגלים.

ברגע שאתה מרים אותה לשתי גלגלים והיא מתחילה "ליפול" פשוט שמים Nitros וזה נותן אותה כמה שניות של גלגלים באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על התחרויות המיוחדות האלה..המכונית פשוט לא מתרוממת..הוא לפני התחרות מזהיר אותי שיכול להיות שאני לא אצליח בגלל שחסר למכונית כוחות סוס..יש לה סביבות ה680~,אבל אני זיינתי בערך כל drag שעשיתי איתה עד עכשיו בלי להתאמץ ואין לי תקציב להחליף אותה..יש משהו שאפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזה גם משהו שקשור למשקל הרכב.. תשמור את המשחק, ותנסה אולי לרכוש חלקי קרבון שיורידו ממשקל הרכב.

רק אל תשכח לבטל את הAutoSave לפני שאתה את הרכישות..

ואם חסר לך מזומנים, תחזור ותעשה מרוצים ישנים, ואל תצא מrace day עד שאתה לא עושה Domination.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזה גם משהו שקשור למשקל הרכב.. תשמור את המשחק, ותנסה אולי לרכוש חלקי קרבון שיורידו ממשקל הרכב.

רק אל תשכח לבטל את הAutoSave לפני שאתה את הרכישות..

ואם חסר לך מזומנים, תחזור ותעשה מרוצים ישנים, ואל תצא מrace day עד שאתה לא עושה Domination.

יש לי דומינשיין בכל הRACE DAYS..חוץ מאלה שעוד לא עשיתי.

אתה יכול בבקשה להגיד לי כמה כוחות סוס לקילו יש למכונית שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה .. הורדתי את המשחק אתמול ..

בקיצור אני לא יודע למה המכוניות מפוקסלות ככה , זה ממש מציק : \

*במשחק זה כפול 2 מפוקסל מהתמונה בגלל הגודל *

אולי זה בגלל האיכות של המשחק ? אם זה יכול להיות קשור הגירסאת איכות של המשחק היא REALODED

עותק לא מקורי = לא תקבל פה עזרה.

אזהרה ראשונה. בשלישית תורחק מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני,אתה פשוט עושה perfect shift והמכונית מתרוממת???

בחיים זה לא עבד לי ככה :P

עדיין השיא שלי עומד על 0,מייאש.

בתחרויות המיועדות לווילי אני בכלל לא מתאמץ, המכונית מתרוממת ישר אחרי שאני עובר להילוך 1. בdrag רגיל באמת צריך את ה/Perfect Shft.

אני חייב לציין שזה ממש מעצבן שהאוטו עושה ווילי באמצע drag, אתה מאבד שליטה על האוטו וניכנס באיזה עמוד (בגלל זה יש לי 5 Totaled)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...