Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

אל תיהיו מפגרים! גם ב NFS 4 וב 5 המכונית הייתה נהרסת, טוב ש EA נזכרו שאי אפשר להיכנס בקירות עם מכוניות!

זה המשחק מרוצים היחיד שהורידו בו את הנזק של המכונית והרבה מאוד אנשים לא אהבו את זה. אם זה יהרוס לכם את ההנאה מהמשחק זה אומר שאתם ילדים קטנים ומפגרים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש מאכזבות הביקורות על המשחק...EA לא שיפרו הרבה מ-CARBON שהיה ממש גרוע.הם חושבים שאם הם יעשו הייפ סביב סוגייה מסוימת במשחק אז כולם יתעלמו משאר הדברים החרא.

ולפותח הדיון-

א-סיבי פחמן הוא חומר קל,ולכן כאשר אתה תחליף מתכת (ברזל/אלומיניום) בו המכונית תהיה יותר קלה והביצועים שלה ישתפרו.

ב-התמונה הראשונה ששמת היא בכלל של Most Wanted ולא של זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קרבון היה ממש מהנה עם גרפיקה יפה,רק קצר מדיי.בכל מקרה אני הולך לשחק במשחק,כי זה כייף להעביר תזמן איתו,אבל כשיש את קרייסיס gears of war

cod 4, bewulf-the game

העינינים מסתבכים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה נחמד אם תוסיף דרישות מערכת, תאריך יציאה, והתרשמות שלך מהדמו.

לגבי ה Carbon Fiber, זה לא אמור להיות חומר קל וחזק יותר ממתכת? אם אני שם חלקים מסיבי-פחמן, זה אמור להוריד משקל מהאוטו הלא כן?

אחרת, אני לא מבין למה הם עולים יותר מחלקים רגילים, וגם לא תהיה סיבה להתשמש בהם כלל, כי הם מכוערים גם כך, ואי אפשר לצבוע אותם.

קרבון הוא חומר יותר קל מהפח של הרכב והוא מוריד משקל מהרכב ולא מכביד עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לכך שאני מקווה שהכנסת מערכת נזקים לא תגרע מהנאת המשחק. אם עכשיו במקום לנהוג כמו מטורף אני אצטרך לנסוע כמו זקנה בשביל לא לאבד את המכונית, המשחק יאבד חלק ניכר מהכיף שבו.

במשחקים הקודמים יכולת להיכנס לפניות במהירות מסחררת ולזרוק זין ("שהמעקה בטיחות יפנה בשבילי").

אם עכשיו כל פיפס קטן יזמבר את המכונית ובמקום להתרכז במירוצים אני אתרכז בלחשב את עלות הנזקים שנגרמו, ומאיפה אני מקריץ את הכסף כדי לתקן אותם וגם כדי לשפר את המכונית (או לקנות אחת חדשה :S), המשחק כבר לא יהיה כל כך מהנה.

אז מה שאתה בעצם רוצה זה משחק לא ריאליסטי, לא מציאותי, ומצוץ מהאצבע ? המערכת נזק רק תוסיף. כל האידיאולוגיה של להיכנס לפניה ב190 קמ"ש דפוקה מהיסוד... תנסה לעשות את זה עם אמיתי ותקבל וואחד סיבוב ויהיה לך מזל אם תצא מזה חי. זה מעולה שמוסיפים למשחק הזה קצת ריאליסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי איזה שעה במשחק אני מרגיש כאילו כבר מיציתי אותו.. שום מרוץ לא מחדש משהו, סה"ב סיבוב דומים מכוניות שונות..

וכל הקטע שצריך להתאים מכונית במיוחד לכל סוג מירוץ ממש מעצבן! נגיד יש לי 350Z שקיבלתי כבר משופרת, עכשיו אני רוצה להוסיף לה עוד שיפורים אז אני צריך להתחיל לעבוד עליה (ולשלם) על הכל מהתחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי איזה שעה במשחק אני מרגיש כאילו כבר מיציתי אותו.. שום מרוץ לא מחדש משהו, סה"ב סיבוב דומים מכוניות שונות..

וכל הקטע שצריך להתאים מכונית במיוחד לכל סוג מירוץ ממש מעצבן! נגיד יש לי 350Z שקיבלתי כבר משופרת, עכשיו אני רוצה להוסיף לה עוד שיפורים אז אני צריך להתחיל לעבוד עליה (ולשלם) על הכל מהתחלה..

מצדיק אותך מילה במילה ... בשתי מילים, משחק מאכזב .

שמעו יש למישהו מכוניות מומלצות לדריפט, מירוצים רגילים, דראגים וכו' ? בחיי שהסתבכתי עם זה משהו אש.

נכון זה משגע ? אתה בא נכנס לאיזה Race Day מסיים את כולו מקבל איזה פרס ואחר כך עושה Race Day אחר מרוויח מה שיוצא לך ואפילו אין שום סימן שמראה לך שעברת כבר את אותו Race Day :\

ממש משחק מבלבל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה בעצם רוצה זה משחק לא ריאליסטי, לא מציאותי, ומצוץ מהאצבע ? המערכת נזק רק תוסיף. כל האידיאולוגיה של להיכנס לפניה ב190 קמ"ש דפוקה מהיסוד... תנסה לעשות את זה עם אמיתי ותקבל וואחד סיבוב ויהיה לך מזל אם תצא מזה חי. זה מעולה שמוסיפים למשחק הזה קצת ריאליסטיקה.

אתה תופתע, אבל לא כל משחק נהיגה חייב להיות מציאותי.

לא כולם נהנים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה איך לעזאזל אני אמור לעבור את הדריפט הראשון מה אני אמור לעשות שם?! עשיתי תשריפת גלגלים עם 50 אחוז אמר זה טוב ואז מה איך אני מתחיל למה הוא תמיד תוקע אותי ולוקח לי שעה עד שזה נוסע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה איך לעזאזל אני אמור לעבור את הדריפט הראשון מה אני אמור לעשות שם?! עשיתי תשריפת גלגלים עם 50 אחוז אמר זה טוב ואז מה איך אני מתחיל למה הוא תמיד תוקע אותי ולוקח לי שעה עד שזה נוסע?

אתה צריך להעביר הילוכים עם SHIFT . הגרפיקה בהרבה יותר יפה מהקודמים. ותו לא . .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להעביר הילוכים עם SHIFT . הגרפיקה בהרבה יותר יפה מהקודמים. ותו לא . .

אני יודע אני מעביר הילוכים והכי מהר שאני עושה זה 17 שניות והם עושים איזה 14

אני עושה את רוב העברות על פרפקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...