mini project - Acrylic Table (עדכון 23/02/08) - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mini project - Acrylic Table (עדכון 23/02/08)

Pure-Gold

Recommended Posts

הספקתי להכין את המעגל שישב בתוך המחשב:

IMG_3055.jpg

IMG_3059.jpg

IMG_3061.jpg

מה שרואים בתמונות זה 2 כניסות ל (סה"כ 4) כאשר כרגע רק אחת מחוברת וזאת משום שאין לי מספיק גידים בכבל.

במידה ואני אארגן כבל עם יותר גידים אני אחווט גם את כניסה הנוספת.

כמו כן יש 2 נוריות חיווי אחת ל 12v והשניה ל 5v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשתי מילים: העעבודה שווה את המאמץ !!!

רק שאלה קטנה - המעגל הזה ישב בתוך המחשב ויאיר את המחשב מבלי קשר ללוח שעל השולחן? זה אותו מעגל שרצית ךהכין - אם כן למה הוא יושב בתוך המחשב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. רק דבר אחד לא הבנתי - מדוע יש לך בכרטיס הזה שתי לדים? למה זה נחוץ?הכרטיס הזה לא יושב בתוך המחשב?

ואם אתה בבעיה במציאת כבל של 25 גידים- נסה כבל שרתים ענקי כזה - פעם קיבלתי כזה לידי, וחתכתי את שתי קצוותיו עד שהנתי שזה כבל מיוחד כזה או של שרתים או של לא יודע מה... החיסרון הוא שכבל כזה עבה מאוד מאוד (סנטימטר וקצת)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין יותר מידי מה להוסיף, אפשר להגיד שיצא פצצה

רק אני אזרוק כמה הערות

1.יש דבר אחד שמאוד מפריע לי בעין (מלבד המקלדת..), והוא החיווט בין הרגליים, בתעלות הפרסקס, לא היה מזיק איזה סליבינג לכבלים שם

זה היה הופך את השולחן שלך - למושלם, העבודה כ"כ מקצועית וחסרת פשרות.. אתה "נופל" בדברים הקטנים.. בשטויות ;)

אם זה עדיין רלוונטי, הייתי שמח לראות תמונה של העסק מוסלב (ואולי עם לדים של UV, שיצאו מתוך הרגליים אל הצנורות)

2. הכרטיס שבנית - יפה, הלדים לחיווי - עוד יותר

3. בקשר לכבל הLPT, כמו שנאמר, לא כל הגידים קיימים בכבל סטנדרטי (17 עד 25 מוארקים אם אני זוכר נכון)

בכל אופן, אני ממליץ להשתמש בכבל IDE שזרוק לך בבית (או לקנות RIBBON CABLE לפי האורך הדרוש, אני לא בטוח בכלל שיש שימוש לכל הגידים

4. מהו הכרטיס השני ?

5.שולחנות אתה יודע להכין כמו שצריך..

מה עם איזה מארז? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

החוטים בכוונה נראים בצינורת, זה נראה נחמד. חשבתי לשים איזה לד שם אבל זה כבר יהיה over.

אולי אני אעשה להם סליבינג בהזדמנות. יש לי כמה שיפורים לעשות בגרסה שניה (אם תהיה).

הכרטיס השני הוא למעשה הלוח המכיל את ה , כפתורי הפעלה ועל הדרך גם יציאה לאוזניות עם מפסק שמליף בין לרמקולים.

לגבי מארז... זה בתכנון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...