Crysis - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

Vidati, הנקודה הירוקה היחידה נקראת Village, וכנראה היא בתוך בית בכפר, נכנסתי לבית הזה איזה שעה וחיפשתי כל מה שאפשר אפילו עם Nightvision, לא מצאתי שום דבר שיתן לי את ה Objective הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט מדהים :D

אני עם ישנים טיפה, אם מישהו יתעקש לדעת אני אגיד איזה.

על 30FPS לערך.

אני בקטע שחייזר חוטף את הקפטן

אדיר,

תתקדם לכל מיני מקומות יבואו לך עוד קוראינים ואז הנקודה תתעדכן,

או משהו כזה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאם המחשב שלך היה חדש הדעה שלך היתה שונה מאוד.

הסיבה היחידה שהמשחק הזה מאכזב הוא מבחינת דרישות החומרה.

אולי אבל בכל זאת מתישהו היה נמאס לי, בהתחלה הייתי הולך כמו דפוק ויורה בעצים אחרי זה הייתי מסתכל על המים היפים

אבל זה ייגמר מתישהו ובגלל ששיחקתי בדמו הגעתי למלא שאני כבר רוצה לשחק ולא סתם להיסתובב ואז, לא יודע להסביר...

המשחק לא מושך כזה, לא מהיר, אולי אם היה לי מחשב יותר חזק הייתי חושב אחרת (למרות שהוא רץ אצלי דיי חלק) אבל אני לא חושב ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים :D

אני עם ישנים טיפה, אם מישהו יתעקש לדעת אני אגיד איזה.

על 30FPS לערך.

אני בקטע שחייזר חוטף את הקפטן

אדיר,

תתקדם לכל מיני מקומות יבואו לך עוד קוראינים ואז הנקודה תתעדכן,

או משהו כזה :D

תודה אבל... "ניקיתי" תכפר כבר חח..

אין שם אפילו אחד

ובכל זאת לא מתעדכן... אולי זה באג במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל... "ניקיתי" תכפר כבר חח..

אין שם אפילו אחד

ובכל זאת לא מתעדכן... אולי זה באג במשחק?

בטוח?

תעשה סיבוב באיזור ולא יודע לך לכל מיני מקומות xD

מוזר לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז שחקתי קצת במלא

משחק מעולה אין מה להגיד,לא מבין את כל אלה שמתבכיינים שזה דומה מדיי לפאר קריי או משהו כזה,

זה דומה אבל עדיין שונה לחלוטין,הגראפיקה זה אין מילים אתה יודעים כבר,

משחקיות של FPS רגיל עם הקטע של החליפה וזה יוצא אחלה,תוסיפו מנוע פיזיקילי מדהים ביותר וקיבלתם משחק פעולה מדהים!

אפשר לחשוב בכמה קוד 4 חידש,זה פשוט העיצוב שלבים שעשה אותו מדהים,לא הגראפקיה ולא העלילה ובטח שלא המשחקיות הפשוטה

אז יש כאן 2 משחקי פעולה מצויינים,לא יודע מה יותר טוב,שני סינגלים מצוניים,של קוד קצר מאוד וחבל,של קרייסיס לא יודע האורך נראה בהמשך....

ואם אתם רוצים לקנות אותם בשביל המולטי,אז חכו לUT3 שלוקח אותם במולטי בהליכה לדעתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז שיחקתי קצת(10 דקות..) בשחק... ורואים זוועה אצלי... הכל על מדיום ויש קצת קירטועים... בעע

אבל יש משהו מציק במיוחד, מידי פעם, כל היבשה(השטח של האדמה), הופך ללבן לחצי שניה כזה... וזה ממש מציק בעיניים..

מישהו יודע מה זה אולי?

ד"א.. יש לי

1900GT

E6400

וגי'גה ..

יכול להיות שיש לי ארטיפקטים? כי לפעמים הכרטיס עושה בעיות במשחקים..(יש לי עדיין אחריות אז אני יכול להחליף אותו).

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק אדדדיייייררררררררר!!!!!!

**ספויילר**

[shadow=red,left]

עכשיו יצאתי מהחללית של החייזרים, ורק תוך כדי משחק הבנתי שזה לא מטאור שהתרסק באי אלה תרבות קדומה שהייתה קבורה בסלע.

ויצאתי והכול מושלג ומלא שלג.. והתמונה נראת עם הפרעות.. ככה זה צריך להיות? המשחק הוא משחק השנה לפי דעתי.. אחד היפים ממליץ לכולם! אקשן כמותו לא ראיתי אף פעם... CRYTECK יודעים לעשות משחקים ומנועים..[/shadow]

דרך אגב 2 לא מפותח עלידי CE2 אלה עלידי מנוע אחר שUBISOFT בנתה במיוחד בשבילו וCRYTECK לא קשורים אליו בכלל, כי המותג שייך לUBISOFT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...