Crysis - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך פילטרים בקרייסיס..

השינוי שתקבל הוא כל כך קטן שאני בספק אם בכלל תשים לב.

ממש לא מסכים עם הקביעה הזו.

אני משחק (בדמו) על 16X12 וההבדל, ויזואלית, בין AA4 או כלום, הוא שמים וארץ.

הלוואי והייתי יכול לשחק על 16X12 עם AA8Q ... זה יהיה חלום אמיתי.

דרך אגב, אני מחזק את שנאמר לגבי האנימציה במשחק. מאוד אהבתי, אכן שיפור משמעותי לעומת כותרי עבר.

יאללה, שיגיע כבר לחנויות כאן (ארה"ב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o סיימתי עכשיו את השלב השלישי וכימעט השתנתי במכנסיים...

כמויות עצומות של קוריאנים, כל רגע עוד מסוק מצטרף לעקוב אחריך, וברקע שומעים את "שאגות" החייזרים..

לא להאמין כמה צריך להיות יצירתיים כדי לברוח מכל הבאלגן הקוריאני הזה. ללא הרכבים אני לא רואה סיכוי שהייתי מצליח לעבור..

באחד הקטעים שבו חדרתי לאחד הבסיסים, נתקעתי במצב שבו כל הבסיס עלי (כל הראדר שלי היה אדום..) הייתי בטוח שאני מת. פתאום קלטתי איזה משאית, קפצתי עליה, כמובן שאחרי שנייה כבר כל הגלגים היו מפונצ'רים, זרקו רימון והמשאית התהפכה ישר לתוך מים. איכשהו הקוריאנים הטיפשים האלה לא קלטו שאני במים והלכו לחפש אותי במקום אחר.. אני באמת מסוגל לקבל התקף לב מהמשחק הזה..

מישהו יודע כמה שלבים יש בו בכלל?

ספויילר:

הקטע שהכי הפליא אותי במשחק הוא בסוף השלב השלישי, בבית הקברות לפני שהמסוק אוסף אותך. אני רואה מישהו על חליפה כמו שלי, הייתי בטוח זה חייל איתי, אבל לא ראיתי סימון כחול על הראדר, החלטתי לראות בו.. ולתדהמתי, זה היה קוראיני על חליפה (!) אחריו באו עוד שלושה כאלה!!! ממש חליפה רגילה, עם השיקוף והכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- הוספת פילטרים (אנטיאלייסינג) מוסיף למשחק המון, הגרפיקה פשוט משתפרת פלאים

אפילו בכפול 2 . הבעיה שזה לא שחיק ככה.

המשחק נראה יותר טוב בHIGH וX2 מאשר בVHIGH

אבל גם יותר כבד.

דבר שני- המשחק מעולה! מהרגע שהפסקתי להתייחס אליו כמו אל עוד FPS והתחלתי לגוון עם ההסוואה והמהירות והכוח המשחק פשוט גאוני

אין ספור אפשרויות.

נקווה לעידכון דריברים שיעשו את המשחק יותר שחיק, למרות שאני בספק כי הבעיה בעיבוד הגרפי היא כמות הפריטים העצומה שהכרטיס צריך לרנדר בכל רגע נתון (בניגוד לרקע קבוע שאין למנוע צורך לרנדר אותו מחדש כל שניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- הוספת פילטרים (אנטיאלייסינג) מוסיף למשחק המון, הגרפיקה פשוט משתפרת פלאים

:nono:

http://www.techspot.com/article/73-crysis-performance/page5.html

http://www.techspot.com/article/73-crysis-performance/page2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בכפול 2 . הבעיה שזה לא שחיק ככה.

המשחק נראה יותר טוב בHIGH וX2 מאשר בVHIGH

אבל גם יותר כבד.

דבר שני- המשחק מעולה! מהרגע שהפסקתי להתייחס אליו כמו אל עוד FPS והתחלתי לגוון עם ההסוואה והמהירות והכוח המשחק פשוט גאוני

אין ספור אפשרויות.

נקווה לעידכון דריברים שיעשו את המשחק יותר שחיק, למרות שאני בספק כי הבעיה בעיבוד הגרפי היא כמות הפריטים העצומה שהכרטיס צריך לרנדר בכל רגע נתון (בניגוד לרקע קבוע שאין למנוע צורך לרנדר אותו מחדש כל שניה)

לא סתם פרטים אלא פרטים דינאמים. זה יוצר עומס גדול מאוד וגם איכות השיידרים גורמת למשחק לקרטע בVH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בדעתי.

האנטיאלייסינג מוסיף הרבה. אני שיחקתי עם ובלי ומורגש הבדל רציני באיכות התמונה

אם אתה שמת את שינהם ולא הרגשת הבדל אז...תבורך.

אני מסכים שההבדל לא שווה את העלות של הביצועים כי אי אפשר לשחק ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני חייב עזרה. הגעתי לשלב THE (ניראה לי השביעי), זה השלב עם החוזר גרביטציה. עכשיו הצלחתי להגיע למקום שבו אני צריך ששערים מסויימים יפתחו, ולפי מה שהבנתי זה קורה כל זמן קצוב (טיימר). כל דקה (בערך) אני רואה שתי חלקים מתחברים, אבל אני לא מבין לאן אני צריך ללכת כדי צאת משם.. עזרה בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בדעתי.

האנטיאלייסינג מוסיף הרבה. אני שיחקתי עם ובלי ומורגש הבדל רציני באיכות התמונה

אם אתה שמת את שינהם ולא הרגשת הבדל אז...תבורך.

אני מסכים שההבדל לא שווה את העלות של הביצועים כי אי אפשר לשחק ככה

הבדל זניח ביותר, לא יודע איך הגעת למסקנה הזאת שיש הבדל משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...