Crysis - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

יש לי שאלה..

בדמו החלפתי קבצים בתקייה של המשחק השביל שאני יוכל להריץ את המשחק על VERY HIGH בוינדוס אתם אומרים אם אני ידביק אותם גם במשחק המלאה (עכשיו היתקנתי אותו..)אז גם במלאה הם יעבדו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברגע שעוד חברות יתחילו לאמץ את המנוע הזה, יהיה אפשר להגיד שלום לכול כרטיסי ה 8XXX..

קניתי את הכרטיס הזה ב 2000 ש"ח בשביל לקבל FPS גבוה במשחקים, וקרייסיס פשוט ניפץ לי הכול :s07:

קרייטק היו צריכים לחכות קצת עם קרייסיס... לפחות עד יציאת כרטיסי ה 9XXX של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייטק היו צריכים לחכות קצת עם קרייסיס... לפחות עד יציאת כרטיסי ה 9XXX של Nvidia.

לא הם לא היו צריכים.. מה קרה אז פעם אחת הוציאו משחק לפני שאפשר להריץ אותו ל VHIGH... כזה ביג דיל!

וזה יותר טוב ככה, כי אז ודעים שיש וד למה לחכות..

קחו למשל את - תמיד כשהוא יוצא בקושי מקבלים איתו 6000, ואחרי שנה וחצ הניקוד כבר מוכפל, או בויסטה שהמדד ציון שלהם לא מגיע עכשיו ל-10: זה טוב ככה! אם עכשיו הוא היה על 10 מה היו עושים אלה עם מחשביםם יותר חדשים??

בקיצור - טוב שהם הוציאו את זה עכשיו, ואני יודע שזה מעצבן את מי שקנה כ.מ חדש (כמוני...) אבל ככה זה אין מה לעשות, זה מנוע יפה וכבד וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא היו צריכים.. מה קרה אז פעם אחת הוציאו משחק לפני שאפשר להריץ אותו ל VHIGH... כזה ביג דיל!

וזה יותר טוב ככה, כי אז ודעים שיש וד למה לחכות..

קחו למשל את - תמיד כשהוא יוצא בקושי מקבלים איתו 6000, ואחרי שנה וחצ הניקוד כבר מוכפל, או בויסטה שהמדד ציון שלהם לא מגיע עכשיו ל-10: זה טוב ככה! אם עכשיו הוא היה על 10 מה היו עושים אלה עם מחשביםם יותר חדשים??

בקיצור - טוב שהם הוציאו את זה עכשיו, ואני יודע שזה מעצבן את מי שקנה כ.מ חדש (כמוני...) אבל ככה זה אין מה לעשות, זה מנוע יפה וכבד וזהו.

wtf איזה קלוקים שמת לכרטיס מסך! תעלה את הזכרון עוד קצת ונראה לי אנשים עם מוד לא מגיעים לקלוקים כאלה.

כמה FPS אתה מקבל ועל איזה הגדרות / רזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf איזה קלוקים שמת לכרטיס מסך! תעלה את הזכרון עוד קצת ונראה לי אנשים עם מוד לא מגיעים לקלוקים כאלה.

כמה FPS אתה מקבל ועל איזה הגדרות / רזולוציה?

^^ :kopfpatsch: הלוואי שהייתי שם את הקלוקים האלו... אם לא שמת לב רשום שם "Up to"...

בלוח הבקרה של (אם אתה משתמש בלוח הקלאסי), עם ה-COOLBITS הוא עושה בדיקה עד כמה הכרטיס מגיע לעוצר במקסימום שהוא הצליח. אז לי הוא שם את הקלוקים הנ"ל... כמובן שלא שיחקתי איתם וישר הורדתי כי זה נראה לי מוגזם מדי... אבל אם זה מגיע לזה ברכותי :)

ואני שם על 650\900 בלי שום בעיה, אבל בד"כ אני משחק בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You'll need a fairly high-end system to make the game look its best. In that regard, Crysis really does embody everything that's both exciting and daunting about PC gaming. A dual-core CPU and the latest generation of video card can run the game at maximum detail settings capably, though you have to lower the resolution a bit to do so. It's doubtful that a system has been built yet that can run the game at ultra-high resolutions with all the graphical sliders maxed out. Dial down the detail settings to high, which is the next-lower setting, and Crysis still blows contemporary games out of the water. Results are a bit mixed at medium and low settings, though. At the lowest detail settings, objects pop in and out with a fair degree of consistency. It's annoying at best and frustrating at worst, as it can impact gameplay. Crysis does support both DirectX 9 and DirectX 10, though the latter requires you run the game using Windows Vista. The visuals in DX9 are impressive, but they really come to life in DX10, provided you have the hardware.

http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/review.html?sid=6182739&tag=topslot%3Btitle%3B1&om_act=convert&om_clk=topslot&page=2

אני חושב שהגיע הזמן שיתיחסו לנושא בביקורות ביותר רצינות

אם משחק צריך מערכות מחשב חדישות וחזקות לתת תגרפיקה שרשום בביקורת ואם שבחים לגרפיקה

אבל נותן גרפיקה פחותה משמעותית במחשבים סטנדרטים לדעתי זה צריך להיות בציון

ובכלל שיבדקו משחקי מחשבים סטנדרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...