Crysis - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראשית המשחק מדהים וסוחף....הגעתי לשלב ה 3 שחוטפים את הבוס שלי.....איזה חייזר....ואין לי מפה..

דבר שני אני משחק עם 6800 גי טי על הגדרות בינוניות כולן ורזולוציה 800 על 600

אני מנסה לשים אנטי אלייזינג זה נותן לי ואז כשאני במשחק זה שוב נכבה.....מישהו יודע למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית המשחק מדהים וסוחף....הגעתי לשלב ה 3 שחוטפים את הבוס שלי.....איזה חייזר....ואין לי מפה..

דבר שני אני משחק עם 6800 גי טי על הגדרות בינוניות כולן ורזולוציה 800 על 600

אני מנסה לשים אנטי אלייזינג זה נותן לי ואז כשאני במשחק זה שוב נכבה.....מישהו יודע למה זה?

בגלל הכרטיס מסך שלך..הוא כנראה לא עומד בAA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/review.html?sid=6182739&tag=topslot%3Btitle%3B1&om_act=convert&om_clk=topslot&page=2

אני חושב שהגיע הזמן שיתיחסו לנושא בביקורות ביותר רצינות

אם משחק צריך מערכות מחשב חדישות וחזקות לתת תגרפיקה שרשום בביקורת ואם שבחים לגרפיקה

אבל נותן גרפיקה פחותה משמעותית במחשבים סטנדרטים לדעתי זה צריך להיות בציון

ובכלל שיבדקו משחקי מחשבים סטנדרטים

מעצבן נכון..

אבל צריך להבין שזה משחק שגרפיקה כמותה לא נראתה...ובשביל לשחק בה צריכים מחשב חזק במיוחד,

היית מעדיף שיורידו את הגרפיקה של המשחק ואז כולם היו יכולים לשחק?

אני לא חושב.

המנוע החדיש מצריך חומרה חזקה נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן נכון..

אבל צריך להבין שזה משחק שגרפיקה כמותה לא נראתה...ובשביל לשחק בה צריכים מחשב חזק במיוחד,

היית מעדיף שיורידו את הגרפיקה של המשחק ואז כולם היו יכולים לשחק?

אני לא חושב.

המנוע החדיש מצריך חומרה חזקה נקודה

^^מסכים 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A dual- CPU and the latest generation of video card can run the game at maximum detail settings capably

LOL אולי רק QUAD של 8800ULTRA יכול להריץ את קרייסיס על המקסימום ולקבל FPS נורמאלי...

.היית מעדיף שיורידו את הגרפיקה של המשחק ואז כולם היו יכולים לשחק?

לא, הייתי מעדיף שידחו את המשחק כמו ש עשו עם HL 2 בשביל לתת לחומרה קצת זמן להתקדם.

המנוע שהם שיחררו הקדים את זמנו בהרבה.

NVIDIA בטח קופצים עד הגג משמחה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי במשחק עם 1 גיגה ראם ועם 2 גיגה ראם שהוספתי לא מזמן

וההבדל זה שמיים וארץ עם 1 גיגה ראם זה תקיעות כל שניה וזה בלתי אפשרי,

עם 2 זה הטעינות יותר מהירות והמשחק זורם בלי תקיעות בכלל זה אחלה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A dual- CPU and the latest generation of video card can run the game at maximum detail settings capably

LOL אולי רק QUAD של 8800ULTRA יכול להריץ את קרייסיס על המקסימום ולקבל FPS נורמאלי...

NVIDIA בטח קופצים עד הגג משמחה. :kopfpatsch:

ממש לא,

בשביל לשחק מעל 30FPS שהכל על HIGH צריך

DUAL 2 DUO +8800GT

יש מספיק בנצים שמוכיחים את זה.

ולמה צריך לדחות את המשחק? אני משחק ממש חלק שהכל על HIGH במפרט שלי ועוד הרבה אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מאוכזב שאפילו עם כרטיס כמו ה ULTRA אי אפשר להריץ את קרייסיס כמו שקרייטק הציגו אותו.

כשהם הציגו את הסירטונים הם היו צריכים להודיע שאצל 99% מהאנשים קרייסיס לא יראה ככה :s07:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מאוכזב שאפילו עם כרטיס כמו ה ULTRA אי אפשר להריץ את קרייסיס כמו שקרייטק הציגו אותו.

כשהם הציגו את הסירטונים הם היו צריכים להודיע שאצל 99% מהאנשים קרייסיס לא יראה ככה :s07:.

האמת מה שהם מציגים בסרטונים (צללים,תאורה וכו' )זה באמת שונה מהמשחק שקיים עכשיו (לא שעכשיו זה לא מדהים).

ולגבי זה כנראה רק הכרטיסים של הדור הבא יצליחו להתמודד עם זה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין על איזה חומרה הם הריצו את המשחק בשביל לעשות את הסרטונים? ???

בכל מקרה אני עכשיו בשלב האחרון נראה לי.. כשחללית האם מתקיפה את הספינה, קטע קשה.. לא מצליח לעבור...

בכל מקרה, למחשבים של היום (הכי חזקים) הסביבות הפתוחות של CRYSIS הם קטלניות... אבל דווקה השלבים שבהם יש מסדרונות וביניינים המשחק זורם חלק כמו חמאה רכה על מחבט לוהט. :xyxthumbs:

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...