Crysis - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו לא אמרו שהמלא יעבור אופטימיזציה לדואלקור וינצל 512MB מהכ"מ? הביצועים מסריחים, רק על LOW אפשר לשחק על יותר מ 40 FPS ועל מדיום זה בקושי עובר את ה 30. בדקתי גם במלא וגם בדמו, אין הבדל.

המפרט בצד

<-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא אמרו שהמלא יעבור אופטימיזציה לדואלקור וינצל 512MB מהכ"מ? הביצועים מסריחים, רק על LOW אפשר לשחק על יותר מ 40 FPS ועל מדיום זה בקושי עובר את ה 30. בדקתי גם במלא וגם בדמו, אין הבדל.

המפרט בצד

<-

חבוב קנה כרטיס 8800GT ואתה מסודר.......

אצלי אני מחכה לרכוש את המשחק המלא ורק אז לשחק.ראיתי שבמפרט שלי הוא ישחק אותה

אבל צריך סבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-Cevat Yerli: We support both 64-bit and multi-cores. Multi-core will be beneficial in the experience, particularly in faster but also smoother framerates. 64-bit and higher memory will yield quicker loading times. We recommend quad core over higher clock.

כנראה שהם שיקרו עוד הפעם:

http://blogs.pcworld.com/gameon/archives/005860.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימון, אני נהנתי מאוד מהמשחק עד שלב 7. כל הקטע של השימוש בכוחות על מנת לברוח מבסיס שלהם ממש כיף. לפעמים שהסתכלתי במפה וראיתי כמויות של קוריאנים באזור אליו אני אמור להגיע אמרתי "אין סיכוי שאני עושה את זה" אבל כל פעם שמגיעים למקום כזה, צריך לחשוב על איזה "טריק" חדש בשביל לשרוד. הקטעים שאתה צריך לברוח במהרה מבסיס שלם פשוט מעולים! בכלל משחק טוב מאוד. אבל שוב, רק עד שלב 7.

משלב 7 המשחק מאוד מאוד מאוד איטי, אין תנועה, ובקושי יורים על מישהו. בשלב 8 או 9, ניכנס יותר עניין אבל עדיין הקטע של החייזרים מאוד מעיק.

שלב 10 כולו חרטא אחת גדולה, סוף המשחק באמת גרוע, וזה ניראה כאילו לא היה להם רעיונות והם מרחו את כל השלב על "לשוטט בספינה"..

בקיצור, אני לא רואה אותי משחק בו שוב בתקופה הקרובה, אני עדיין בתראומה :silly:

ד"א, המלא רץ לי יותר חלק מהדמו, אין לי מושג איך..

ככה זה כשחורשים על משחק ורוצה להיות זה שסיים אותו ראשון.

לא פלא שיצא לך מכל החורים. :screwy: לך לישון..

חחח, משחקים כאלה אני חייב לסיים "במכה" משלב 5 אמרתי שזהו אני פורש, אבל זה משך אותי ומשך אותי.. אחרי שהגעתי לשלב 7 ידעתי שאם אני יוצא עכשיו אין מצב שאני אחזור להמשיך את המשחק. אז העדפתי לסבול רק על מנת לסיים אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימון, אני נהנתי מאוד מהמשחק עד שלב 7. כל הקטע של השימוש בכוחות על מנת לברוח מבסיס שלהם ממש כיף. לפעמים שהסתכלתי במפה וראיתי כמויות של קוריאנים באזור אליו אני אמור להגיע אמרתי "אין סיכוי שאני עושה את זה" אבל כל פעם שמגיעים למקום כזה, צריך לחשוב על איזה "טריק" חדש בשביל לשרוד. הקטעים שאתה צריך לברוח במהרה מבסיס שלם פשוט מעולים! בכלל משחק טוב מאוד. אבל שוב, רק עד שלב 7.

משלב 7 המשחק מאוד מאוד מאוד איטי, אין תנועה, ובקושי יורים על מישהו. בשלב 8 או 9, ניכנס יותר עניין אבל עדיין הקטע של החייזרים מאוד מעיק.

שלב 10 כולו חרטא אחת גדולה, סוף המשחק באמת גרוע, וזה ניראה כאילו לא היה להם רעיונות והם מרחו את כל השלב על "לשוטט בספינה"..

בקיצור, אני לא רואה אותי משחק בו שוב בתקופה הקרובה, אני עדיין בתראומה :silly:

ד"א, המלא רץ לי יותר חלק מהדמו, אין לי מושג איך..

חחח, משחקים כאלה אני חייב לסיים "במכה" משלב 5 אמרתי שזהו אני פורש, אבל זה משך אותי ומשך אותי.. אחרי שהגעתי לשלב 7 ידעתי שאם אני יוצא עכשיו אין מצב שאני אחזור להמשיך את המשחק. אז העדפתי לסבול רק על מנת לסיים אותו..

אז אני מבין שאתה מדבר איטי מבחינת משחקיות ..חשבתי שהתכוונת איטיות מבחינת כובד המשחק על רכיבי המחשב בשלבים האלה..

השאלה היא איך ה MP של המשחק,

איזה שלבים כמה שלבים ואיך הם נראים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע היחידי שהרגשתי "כובדיות" על המחשב הוא בסוף המשחק. הFPS צנח לאזור ה17-19 וזה קצת הקשה על המשימה האחרונה (שכמובן לא אגלה..)

הבנתי אותך..מקווה שלא תהיה לי את הכבידות הזאת.

וטוב שאתה לא מגלה את הסוף של המשחק..לא להרוס :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי המלא מרגיש יותר כבד מהדמו...

ולא יודע מה קרה, לא מושך אותי לשחק בו ! פשוט לא כיף...

לכל מי מי שחושב לקנות - הייתי ממליץ לכם לחשוב פעמיים, אפילו אם אהבתם את הדמו ויש לכם מחשב חדש, אחרי כמה זמן פשוט משעמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע ב Village הזה, מצאתי את הבנאדם שצריך למצוא, ואז באים 2 טנקים שצריך לפוצץ אותם, פיצצתי אותם ואז אני אמור לקחת את ההוסטייג' לאיזה מקום, הקטע שהוא לא יוצא מהחדר שהוא נמצא בו וגם החייל שאיתי נמצא באותו חדר והוא גם לא יוצא :|

מישהו עבר את זה ויודע מה צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי המלא מרגיש יותר כבד מהדמו...

ולא יודע מה קרה, לא מושך אותי לשחק בו ! פשוט לא כיף...

לכל מי מי שחושב לקנות - הייתי ממליץ לכם לחשוב פעמיים, אפילו אם אהבתם את הדמו ויש לכם מחשב חדש, אחרי כמה זמן פשוט משעמם..

אני די בטוח שאם המחשב שלך היה חדש הדעה שלך היתה שונה מאוד.

הסיבה היחידה שהמשחק הזה מאכזב הוא מבחינת דרישות החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע ב Village הזה, מצאתי את הבנאדם שצריך למצוא, ואז באים 2 טנקים שצריך לפוצץ אותם, פיצצתי אותם ואז אני אמור לקחת את ההוסטייג' לאיזה מקום, הקטע שהוא לא יוצא מהחדר שהוא נמצא בו וגם החייל שאיתי נמצא באותו חדר והוא גם לא יוצא :|

מישהו עבר את זה ויודע מה צריך לעשות?

עזוב אותם.. תמשיך את המשימה... לך לניקודות הירוקות במפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...