Crysis - הדיון הראשי - עמוד 139 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו

התקנתי את המשחק אתמול, הפעלתי אותו פעם ראשונה עכשיו

אני המום איך הוא עובד טוב 0_0

הגדרות שאני משחק עליהן:

רזולוציה 1440X900

כל ההגדרות על VERY HIGH חוץ מSHADERS,Texture quality ו-Motion blur שמוגדרים על HIGH

המשחק עובד בממוצע FPS של 30-80 [30 בסצינות מאוד מאוד עמוסות]

*משחק על DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק פשוט ענק ומהנה, סיימתי לפני שבוע ולפעמים אני חוזר לכל מיני שלבים וסצינות כדי לעבור אותן מחדש חח המשחק הזה לדעתי קצת קצר מידי, מקווה שיהיה המשך אבל שיסדרו את המנוע של המשחק שיוכל לרוץ ביותר מ-25-30 FPS בממוצע :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

התקנתי את המשחק אתמול, הפעלתי אותו פעם ראשונה עכשיו

אני המום איך הוא עובד טוב 0_0

הגדרות שאני משחק עליהן:

רזולוציה 1440X900

כל ההגדרות על VERY HIGH חוץ מSHADERS,Texture quality ו-Motion blur שמוגדרים על HIGH

המשחק עובד בממוצע FPS של 30-80 [30 בסצינות מאוד מאוד עמוסות]

*משחק על DX10

דווקה שיידרס זה הכי חשוב, עדיף שתשים GAME EFFECTS וצל על HIGH ושיידרס על V.HIGH, פנק בתמונות עם FPS ! אני סקרן עד כמה

הכרטיס הזה בהמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הביצועים לא כאלה טובים כמו שהוא אמר, כלומר הוא אמר לפי העין כמה Fps היה, בימקום ליבדוק עם תוכנות כמה Fps ממוצע הוא מקבל.

שהוא ינסה להריץ את התוכנה הזו לבדיקה Hoc Crysis Benchmark

http://downloads.guru3d.com/HOC-Crysis-Benchmark-v1.2_d1885.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש הבדל בין הדמו למשחק המלא כולל פאצ'ים. אבל הביצועים אצלי לא הכי מספקים [כנראה המעבד זה הבעיה]

בדמו אם אני ביער אז יש 44 35 FPS . ומתי שנלחם ליד המבניים יורד ל30 25 ויש לפעמיים ירידות פתאומיות ל15 ועולה ישר. רזולציה 1284 1024 הכל על HIGH בלי AA . עם AA X4 יש ירידה קלה של עוד 5 FPS נראה לי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בשלב

יש את השלב שבו יש את המסוק הקרצייה שמרסס אותי חופשי אבל לא מצליח להרוג אותי אם אני כל הזמן בורח ממנו

אוקיי

אני מגיע לסוך שהחץ הירוק מנחה אותי ולבסוף אני מגיע למבנה עגול סגור

אין שם כלום במבנה הזה ואין לאן ללכת>

מה עושים<<????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא בדיוק מבין על איזה שלב אתה מדבר, אבל אני זוכר שני קטעים במשחק שמסוק רדף אחריי ועיצבן אותי עם היריות הבלתי פוסקות שלו.

מה שאתה צריך לעשות כנגד זה, זה לקחת RPG ולעבור למצב בלתי נראה שיהיה לך CLEAR RANGE מה שנקרא, תדפוק בו 2 טילים והוא יפסיק להציק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא יודע את השם של השלב>זה אחרי שקפצתי מהגשר לנהר ושחיתי>עליתי כלפי מעלה לגונגל>אחכ עוד כלפי מעלה שם יש מסוק שכל הזמן מרסס אותי ומפוצץ אבל לא הורג>פוצע>אני מגיע למפקדה עם 4 מגלים שבכל מגדל יש צלף>אחכ מבנה עגול קטן בצבע חום וסגור

כשאני אגיע הביתה אני אדבר איתך לומר לך בדיוק את שם השלב

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי סוף סוף את המשחק

וואו איזה משחק!

פשוט מדהים, כל דבר שם...החל מהאקשן, הגראפיקה העוצרת נשימה, האפקטים, קטעי המעבר המדהימים, והסאונד המטורף.

פשוט משחק חבל"ז...ככה משחק פעולה צריך להיות בנוי, זה כמו סרט אינטראקטיבי וזה פשוט מרגיש מצוין.

רק חבל על הסיום הכ"כ מאכזב, אבל מה לעשות, לכל דבר יש מגרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה ואני צריך את עזרתכם:

יש לי את המשחק המקורי ואני לא זוכר האם התקנתי את הפאצ'ים ואיזה אז הורדתי את 1.1,1.2 ואת 1.2.1.

כשאני מנסה להתקין את 1.1 או את השניים האחרים הוא תמיד נותן לי את ההודעה הבאה :

95871922jk7.jpg

אגב איך אני יכול לדעת דרך המשחק (אם בכלל) איזה גירסה מותקנת לי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מוזר...יצא לי להתקין מחדש ואז עליו את הפאטץ 1.2 ואחרי זה 1.21 וזה עובד כמו שצריך...תנסה שוב להתקין את 1.2 .

את הגירסה של הפאטץ אתה רואה דרך המולטי למטה בצד ימין, אצלי -> 1.1.1.6156

אגב בשרת של NH MESA 24/7 יש הרבה ישראלים..תבוא לבקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...