Crysis - הדיון הראשי - עמוד 104 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

לאחר ההתקנה של הפאץ', כל שמירה מהירה שאני מנסה לעשות שמה אותי ללא , הנשק שלי פשוט מרחף באוויר. חוץ מזה, פתאום לא רואים בכלל אוייבים ואתה פשוט יכול לטייל לך כאילו אתה בשמורת טבע. :screwy:

למשהו קרה דבר כזה? יש פתרון?

האם התקנה מחדש בלי הפאץ' זה הדבר הנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרטיס 8800GTS 320MB\640MB מריצים את זה ב- על HIGH בהכול עם 1280X1024 בלי AA חלק (אולי פעם בכמה זמן יש קצת תקיעות ב-320).

8800GT חלק על HIGH ואפילו עם 2AA אולי.

על יותר מזה בויסטה רק GTX ומעלה מריצים את זה טוב (וגם זה לא מצויין...).

אני קונה מחשב חדש, מגיע שבוע הבא, הוא מכיל: (יQ6600,8800GT,4GB-800MHZי)

אני מתלבט בין לויסטה

זה לא ממש משנה לי ולא דחוף לי לעבור לויסטה (אבל זה מעסיק אותי מאוד)

אבל אם ויסטה תגביל אותי לפחות בקריסיס אז אשאר עם XP

"הדרישות" שלי כאשר אני אשחק בקרייסיס הם: הכל HIGH,רזולוציה 1024X768, פילטרים AAX2, [מסך17...])

אז עכשיו השאלה שלי איך המשחק יעבוד עם ואיך הוא יעבוד עם ...

ועל הדרך אותה שאלה רק ההגדרות ישתנו ל V.HIGH (בהנחה "שהסדר" שבXP אני יוכל לשחק על V.HIGH י)

תודה לעונים ושבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, קניתי מחשב חדש שבוע שעבר הנתונים שלו הם: Q6600, 8800GT, 2GB Memory, ולוח SLI של , אני חייב לציין שהמשחק רץ פשוט פצצה, אני שם אותו על רזולוציה של 1280X1024 הכל על Very High + Anti anylaising X4, במערכת הפעלה וויסטה אולטימט.

רציתי לדעת אם יש המלצות טובות על האון ליין שלו, אני מתלבט בינו לבין אנריל טורנמנט 3, מה מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי של CRYSIS תותח.. אבל אחרי קצת זמן זה נמאס.. כל הזמן אותן מפות

ה IA משעמם כי למי יש עצבים לבזבז 2 מחסניות על אוייב..

וב POWERSTRUGGLE נמאס מה4-5 סוגי רכבים וטנקים ומה TAC CANNON הזה.. בשלב כלשהו זה מפסיק לעניין (בייחוד בגלל שזה לא מציאותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, קניתי מחשב חדש שבוע שעבר הנתונים שלו הם: Q6600, 8800GT, 2GB Memory, ולוח SLI של , אני חייב לציין שהמשחק רץ פשוט פצצה, אני שם אותו על רזולוציה של 1280X1024 הכל על Very High + Anti anylaising X4, במערכת הפעלה וויסטה אולטימט.

רציתי לדעת אם יש המלצות טובות על האון ליין שלו, אני מתלבט בינו לבין אנריל טורנמנט 3, מה מומלץ?

תתחדש :xyxthumbs:

תצטרף אליי ואל SHADOW לפנות שם את ההפגנה שנערכת כל ערב.(במידה ותקנה את המקורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי של CRYSIS תותח.. אבל אחרי קצת זמן זה נמאס.. כל הזמן אותן מפות

ה IA משעמם כי למי יש עצבים לבזבז 2 מחסניות על אוייב..

וב POWERSTRUGGLE נמאס מה4-5 סוגי רכבים וטנקים ומה TAC CANNON הזה.. בשלב כלשהו זה מפסיק לעניין (בייחוד בגלל שזה לא מציאותי)

AI במולטי? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...