התוכנה שרואים בה הום סינמה - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנה שרואים בה הום סינמה

FireandicE

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

...apples and oranges

מדובר כאן בטלויזיה מתוצרת Pioneer Elite.. זה בערך כמו להשוות רסיבר העולה כ-2000ש"ח לרסיבר hi-end העולה כ-20,000ש"ח..

בכל אופן, קיימות טלוויזית HDTV במחיר זול בהרבה.. $3500 לטלויזית "61 HDTV זה מחיר סביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הגזמתי קצת עם המחיר...........

אבל כשאתה מתכנן לקנות כזאת אתה קונה כבר משהו טוב ולא איזה חתיכת ***

למה אתה בטוח כל כך שהטלוויזיה הזו גרועה? זו היא טלויזית mainstream, בדומה לטלוויזיה שיש לרובנו בסלון. רק בגלל שהיא אינה טובה כמו טלוויזית highend, אין זה אומר שהיא גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בטלווזיות כאלה (עם רזולוציה מדהימה) באמת רואים את ההבדל............

..oh please, אל תזרוק סתם דברים באוויר..

הנקודה שלי הייתה שטלויזיות HDTV כבר הינם mainstream (בניגוד לטענתך שכל טלויזיות HDTV עולות כ-+$100k), לא השוואה בין טלויזיות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Com לא משנה כמה גדול תרשום "לא" אתה טועה בגדול.

אני מדבר רק על "תבל" כי רק שם יש הום סינמה.

ובכן יש לי חבר שקנה ב 200 שקל קופסה קטנה שמתחברת בין הממיר לשקע בקיר. יש לה שקע /תקע.

מתחברת אליה 9 וולט וחוט ארוך שיגיע עד לכורסה שבקצהו יש לחצן פשוט. אתה מכוון את הממיר על אחד מערוצי הום סינמה

לוחץ על הלחצן 10 שניות והופ !!! כל ערוצי ההום סינמה פתוחים חופשי. כולם ז"א 61-65 כולל ערוץ הסרטים הכחולים.

יש רק בעיה פעם בשעה המערכת נופלת ואז יש ללחוץ שוב על הלחצן , מה שמכביד על הקלטה ללא צפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שאני מכיר קנה לפני איזה שנתיים

זה עובד בכל החברות לכל הממירים האנלוגיים וזה עלה לו 200 שקל זה חיבור קטן שמתחבר לשקע בקיר של הכבלים והחוט של הממיר אליו ככה ה"מפענח" פורץ את השידור ולא צריך לאפס ושטויות וברגע שאתה מעביר לערוץ 61 נגיד זה עושה שלג לאיזה שנייה ואז אתה רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...