מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס

nice-1

Recommended Posts

תקשיבו טוב - הגיפורס 4 יוצא ב 6/7 בפאברואר. אני לא מדבר על השבבים בלבד

אני מדבר על כרטיסים - שבבים של הגיפורס 4 נשלחו ליצרניות כבר בדצמבר של השנה שעברה.

ו nVidia מצידה הייתה יכולה להוציא את הכרטיס מוקדם יותר.

זה פורסם מספר פעמיים במספר אתרי חדשות והתאריך אושר על ידי nVidia וגם פרטי ה NV25

כבר הספיקו לדלוף במלואם... וגם הדרייברים שלו זמינים מעל לחודש...

אני לא בעד לחכות לטכנולוגיה חדשה יותר כעיקרון.

אבל פה המצב שונה - זה כמו לקנות מעבד ב 20 לחודש כשידוע שאינטל וAMD יורידו מחירים ב27.

שבועיים - שלושה זה לא הרבה... גם חודש - חודשיים זה לא הרבה אם תוכלו להשיג כרטיס גיפורס 4 באותו

מחיר של כרטיס גיפורס 3 Ti 500. כן יוכלו להרגיש את זה במשחקים כמו 3 שיוצאים בדיוק עוד שנה

ואנ י בטוח שאתם מתכננים שהכרטיס ישאר הרבה יותר משנה. ויווכלו להרגיש את זה בכל משחק אחרי זה.

החידוש של גיפורס 3 היה בזה שהוא הציג Vertex/Pixel Shaders. שמאפשרים יכולות חדשות למתכנת

דרך האפשרות לתכנת עם סדרת פקודות חדשה לגמרי. גיפורס 3 לא היה כרטיס טוב לקנות ברגע שהוא יצא

בגלל שברגע שהוא יצא משחקים כאלה היו רחוקים עדיין בערך שנתיים ממנו.

עכשיו המצב שונה - כל דבר שמפתחים היום בין עם Direct X API או בין עם הרחבות של openGL מפותח

עם Shaders! עד לרמה כזאת שכמעט מתעלמים מהפקודות הקודמות של פייפלין קבוע.

אתם תרגישו הבדל בכל משחק חדש בגלל שלגיפורס 4 יש יחידות Vetrtex/Pixel Shaders חזקות יותר

(יש לו שתי יחידות Vertex Shader) שהכל מתוכנת איתם היום! ההבדל בין גיפורס 3 לגיפורס 4 יכול להגיע

עד ל 100% יותר ביצועים במשחקים שיוצאים שנה מפה...

וזה בלי להתייחס בכלל להיתרונות השונים של ה MSFSAA של הגיפורס 4 שצריך להיות גם בר-תיכנות כמו של הראדון

ועוד אין ספור יתרונות....

כן - אני הייתי מחכה חודשיים.

טוב האמתי לא אכפת לי מה תעשו כל כך. אבל רק עצות.

אבל תמיד יש משהו חדש וטוב יותר... ככה זה... אני אישית חיכיתי כמה וכמה חודשים טובים לקניית המחשב שלי, ועכשיו קניתי אותו ואני לא מתחרט, פשוט לא הייתה לי הסבלנות לשבת ולחכות עוד, ואז לגלות שיצא כבר ג'יפורס 5.

עכשיו, DOOM3 לא הולך לצאת בדיוק עוד שנה. וזה גם לא משנה, הג'יפורס 3 TI500 יריץ אותו טוב מאוד. מה אתה צריך כיום 200 FPS במשחקים?! זה משנה לך משהו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה ששמעתי דום 3 יצא ב 2003

וכמובן שההבדל לא יהיה בביצועים רגילים

אבל זה יכול להיות ההבדל בין להריץ את דום 3 עם Fsaa*4 (או סאמפלים אחרים שבהם תומך הגיפורס 4)

או לא להריץ Fsaa בכלל לטובת Frame-Rate יותר טוב עם גיפורס 3 Ti500.

וזה רק דוגמה אחת כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להיות נודניקים

להירקב שנתיים עם ti-500 (מה זאת השטות הזאת??????)

אני יכול להיות בטוח ש- 3 שהולך לצאת מינימום ב2003 אולי גם 2004 מי יודע, אני יריץ אותו כי יהיה לי כבר מעבד ולוח אם וזיכרון חדשים.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

די

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי כל הוויכוח הזה . יש לי בתקציב בערך 1200 - 1300 וזה גודל לאט לאט , כי אני עובד

וה TI 200 של הרקולס לא מגיע.. :( אז מה כדאי לי לקנות ? ???

אם יש לך את האפשרות, את הרצון(להשקיע הכל בכרטיס מסך) ואת הזמן. אל תתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? אני הייתי מחכה לג'יפורס 4 ואז קונה את ה-Ti200 בזול..

אם אתה בשום אופן לא סובל את הוודו שלך, אתה יכול לקנות גם עכשיו, רק קח בחשבון שתוך חודש-חודשיים המחיר שלו צפוי לרדת משמעותית.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לחכות אבל כמו שאמרתי מקודם כל אחד אומר שהוא יצא עוד חודש ההוא אומר עוד שנה והוא אומר ב2500... :\

אז עדיין לא קיבלתי באמת מושג מתי זה יצא ....

ואם כבר יצא GF4 נראה לי שאני כבר יקח אותו... (נראה כבר מה יהיה) כי אני מרוויח בערך כל יום 30 שקל על שעה אחת (אבל רק שעה ביום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרקולס הגיעה, אני חוזר, פשוט עוד לא שמו אותו באתר, אתה יכול להתקשר לברר.

עזוב, אני במקומך הייתי קונה את הti-200.

ואז קונה נגיד את ה enermax

דבר ראשון לא התכוונתי בכלל לקנות את ה TI 500 כי סתם בזבוז כסף (שגם אין לי אותו)

2. גם חוזר ובפעם השלישית! לזיגזאג או לפנדה לא יגיע הכרטיסים של הרקולס TI 200 גם ב 3 שבועות הבאים!! (ואני לא ממציא , פשוט דיברתי איתם)

3. אז מה בסוף כדאי לי לקנות ? (של הרקולס כמובן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עכשיו אם אתה הולך להגיד שעשיתי קנייה אידיוטית, אז תגיד, אבל תחשוב שיש לך עכשיו מחשב, שכשאתה משחק בוא medal of honor/max payne/red faction/rtcw יש פריימים והרבה אז בבקשה!"

אוקיי כבר אמרתי שלי יש VOODOO 3 3000 AGP? אמרתי.

סיימתי את מקס פיין בחלקלקות

ואני בבוסית הגדולה של רד פקשן ונמאס לי לשחק

אין לי מושג איך אבל הרצתי כל משחק שיצא על הוודו שלי, ואפילו כשמקס פיין דרש 128 והיה לי 64

ולא הרצתי אף משחק ב640X480

ויש לי 3 450 (ועכשיו כבר יותר מ64 כי הוספתי עוד 128)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...