מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס

nice-1

Recommended Posts

זה מה שאני כל כך שונא לקנות רכיב למחשב

קניתי עכשיו את הטי500 , התחילו לצחוק עלי שיכלתי לחכות לגי פורס 4

שקניתי את המעבד שהוא 733 , צחקו עלי ושאלו אותי למה לא קניתי את ה1000

שקניתי את המסדפת צחקו עלי ושאלו למה לא קניתי את הדגם היותר חדש

מה הקטע?

כל הזמן יוצאים רכיבים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שאני כל כך שונא לקנות רכיב למחשב

קניתי עכשיו את הטי500 , התחילו לצחוק עלי שיכלתי לחכות לגי פורס 4

שקניתי את המעבד שהוא 733 , צחקו עלי ושאלו אותי למה לא קניתי את ה1000

שקניתי את המסדפת צחקו עלי ושאלו למה לא קניתי את הדגם היותר חדש

מה הקטע?

כל הזמן יוצאים רכיבים חדשים

זה כאילו שאתה זוכה בהגרלה של הלוטו ב10 מיליון וצוחקים עליך של חיכית לשבוע הבא שיש 15 מיליון.

זה לא נגמר אף פעם. תהיה מרוצה ממה שקנית ואם לא קנית ואתה צריך כי זה לא טוב יותר אז תחליף למה שיש היום בהתאם לכיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הזה של "לחכות למשהו חדש יותר" זה דבר יחסי מאוד.

אם לבחור היה 2MX הייתי אמר לו שהוא יכול לחכות לג'יפורס 4 ואפילו לסחוב את התקופה של הג'יפורס 4 ולחכות למשהו חדש יותר. אולם, כיוון שיש לו VOODOO 3 3000, שזה כרטיס ישן מאוד, חלש מאוד, איטי מאוד ושכמעט לא נתמך היום ע"י המשחקים המודרניים אני אמר לו שייקנה עכשיו מה שהכי טוב לו כרגע ומתאים לתקציב שלו כרגע! כי אם הוא יקנה עכשיו TI200 או TI500 הוא יהיה מרוצה ממנו לפחות במשך החצי שנה שנתיים הבאות. אם תהיה לו בעיה שיש משהו יותר טוב ממה שיש לו במחשב שלו, זה כבר סיפור אחר ואין מה לעשות, זאת אובססייה שאני חושב שצריך לפתור אותו אצל פסיכולוג או ע"י חשבון נפש אישי.

זה היה הכי חכם להגיד... וגם דברים מאוד מאוד נכונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך פיספסתי את הדיון הזה... :P

כמובן שזה נכון שה- TnT 2 מריץ הכל... השאלה היא איך...!

כשאתם אומרים ש- MX מספיק למפרט של מחשב המיועד למשחקים זה ממש לא נכון !

כאשר המחשב מורכב למטרת משחקים הוא חייב להכיל כרטיס מסך אשר יאפשר לשחקן לשחק ברמת פירוט ואיכות תמונה גבוהה ככל האפשר...!

כמובן שעבור השחקן קיימים עוד כמה פקטורים כמו: , מסך ואביזרים ולכן לדעתי אין סיבה לקנות כרטיס מסך כמו ה- Ti500 כשאפשר לקנות את ה- Ti200 בכ- 500 ש"ח פחות...!

עם הכסף הזה אפשר לעשות הרבה דברים טובים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך פיספסתי את הדיון הזה... :P

כמובן שזה נכון שה- TnT 2 מריץ הכל... השאלה היא איך...!

כשאתם אומרים ש- MX מספיק למפרט של מחשב המיועד למשחקים זה ממש לא נכון !

כאשר המחשב מורכב למטרת משחקים הוא חייב להכיל כרטיס מסך אשר יאפשר לשחקן לשחק ברמת פירוט ואיכות תמונה גבוהה ככל האפשר...!

כמובן שעבור השחקן קיימים עוד כמה פקטורים כמו: , מסך ואביזרים ולכן לדעתי אין סיבה לקנות כרטיס מסך כמו ה- Ti500 כשאפשר לקנות את ה- Ti200 בכ- 500 ש"ח פחות...!

עם הכסף הזה אפשר לעשות הרבה דברים טובים !

כמובן שאם יש כסף אז הולכים על הטוב ביותר. אבל אם מתרוששים מזה, מתפשרים קצת ונהנים לא פחות.תמיד אפשר להגיד "כשקניתי אותו הוא היה הכי טוב בשוק", (גם על ה - Ti-5,000,000).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו טוב - הגיפורס 4 יוצא ב 6/7 בפאברואר. אני לא מדבר על השבבים בלבד

אני מדבר על כרטיסים - שבבים של הגיפורס 4 נשלחו ליצרניות כבר בדצמבר של השנה שעברה.

ו nVidia מצידה הייתה יכולה להוציא את הכרטיס מוקדם יותר.

זה פורסם מספר פעמיים במספר אתרי חדשות והתאריך אושר על ידי nVidia וגם פרטי ה NV25

כבר הספיקו לדלוף במלואם... וגם הדרייברים שלו זמינים מעל לחודש...

אני לא בעד לחכות לטכנולוגיה חדשה יותר כעיקרון.

אבל פה המצב שונה - זה כמו לקנות מעבד ב 20 לחודש כשידוע שאינטל וAMD יורידו מחירים ב27.

שבועיים - שלושה זה לא הרבה... גם חודש - חודשיים זה לא הרבה אם תוכלו להשיג כרטיס גיפורס 4 באותו

מחיר של כרטיס גיפורס 3 Ti 500. כן יוכלו להרגיש את זה במשחקים כמו 3 שיוצאים בדיוק עוד שנה

ואנ י בטוח שאתם מתכננים שהכרטיס ישאר הרבה יותר משנה. ויווכלו להרגיש את זה בכל משחק אחרי זה.

החידוש של גיפורס 3 היה בזה שהוא הציג Vertex/Pixel Shaders. שמאפשרים יכולות חדשות למתכנת

דרך האפשרות לתכנת עם סדרת פקודות חדשה לגמרי. גיפורס 3 לא היה כרטיס טוב לקנות ברגע שהוא יצא

בגלל שברגע שהוא יצא משחקים כאלה היו רחוקים עדיין בערך שנתיים ממנו.

עכשיו המצב שונה - כל דבר שמפתחים היום בין עם Direct X API או בין עם הרחבות של openGL מפותח

עם Shaders! עד לרמה כזאת שכמעט מתעלמים מהפקודות הקודמות של פייפלין קבוע.

אתם תרגישו הבדל בכל משחק חדש בגלל שלגיפורס 4 יש יחידות Vetrtex/Pixel Shaders חזקות יותר

(יש לו שתי יחידות Vertex Shader) שהכל מתוכנת איתם היום! ההבדל בין גיפורס 3 לגיפורס 4 יכול להגיע

עד ל 100% יותר ביצועים במשחקים שיוצאים שנה מפה...

וזה בלי להתייחס בכלל להיתרונות השונים של ה MSFSAA של הגיפורס 4 שצריך להיות גם בר-תיכנות כמו של הראדון

ועוד אין ספור יתרונות....

כן - אני הייתי מחכה חודשיים.

טוב האמתי לא אכפת לי מה תעשו כל כך. אבל רק עצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הge force 4 לא יגיעה עוד חודשיים הוא יגעה לפחות עוד חצי שנה, וזה מניסיון עם ההרקולס שרק עכשיו הגיעה, למרות שהוא יצא לפני המון זמן!

אין לך מה להגיד, אני לא מתכוון לחכות חצי שנה לכרטיס שרק בעוד שנתיים כאשר יצאו המשחקים שתומכים בוא אני ירגיש בהדל, עוד שנתיים אני קונה מאיץ חדש.

ולגבי מי שאמר עם ה10 מיליון וה15 מיליון, אז, לא. זה לא אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב...

גיינוורד זאת אחת החברות הכי טובות לכרטיסי מסך.

יש להם כרטיס שהוא לפי דעתי הכרטיס הנמכר(ללא OC עצמי) הכי מהיר בעולם- TI550

ואם מישהו יודע איפה אפשר לקנות אותם בארץ אז שיודיע בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הge force 4 לא יגיעה עוד חודשיים הוא יגעה לפחות עוד חצי שנה, וזה מניסיון עם ההרקולס שרק עכשיו הגיעה, למרות שהוא יצא לפני המון זמן!

אין לך מה להגיד, אני לא מתכוון לחכות חצי שנה לכרטיס שרק בעוד שנתיים כאשר יצאו המשחקים שתומכים בוא אני ירגיש בהדל, עוד שנתיים אני קונה מאיץ חדש.

ולגבי מי שאמר עם ה10 מיליון וה15 מיליון, אז, לא. זה לא אותו הדבר.

עוד שנתיים להירקב עם דייפרוס 3 טייאיי 500?!?!?! מהה זה מלא זמן! במיוחד היום במהירות שיוצאים דברים! הטכנולגיה של GF3T500 תיהיה חרא עוד שנתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...