מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי מה כל הFUZZ מסביב TI500 של הרקולס

nice-1

Recommended Posts

NICE 1 הג'יפורס 3 יהיה עגלה רק עוד איזה שנתיים , שנתיים וחצי.

אם אתה יכול להסביר לי איך זה קשור למה ששאלתי ומאיפה אתה יודע מתי הג'יפורס 3 יהיה עגלה (כשהמפתחים של דום3 מתחילים להזהיר)

וד"א גם אני עם וודו 3 אבל ככה זה בעולם

כל 3 שנים מקסימום צריך להחליף מחשב או להתחיל להתפשר (אני מעדיף להתפשר ולשחק ברזולוציות נמוכות, האמת)

כשממליצים לאנשים על ג'יפורס 2 Ti, אי אפשר להגיד שג'יפורס 3 יהיה עגלה בעוד שנה! זה פשוט לא הולך ביחד!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא

המחיר של הכרטיס לא היה אז יותר נמוך

האמת היא שקניתי אותו ב2 דולר פחות מאשר ממה שהוא מוצג עכשיו ב**

כמו שאמרתי היה לי "עודף"כסף בגלל שלקחתי את המקלדת , מודם , עכבר, כרטיס קול ורמקולים מהמחשב הישן (מה שלא חשבתי שאני יקח )

לכן קניתי את הטי500 במקום ה200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני מה שאני יודע כל כרטיסי ההרקולס בארץ, אבל הם נמצאים במכסנים והיבואנים פשוט לא מוציאים אותם מהמכס בגלל שער הדולר הנוכחי, הם מחכים ששער הדולר ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים הכי טוב כדי שימשך להכי הרבה זמן , אם אתה מבין אותי

עם כל הכבוד ובלי להעליב אני חושב שאתה עושה טעות!

כרטיסי מסך זה דבר שצריך להחליף בתכיפות רבה למדי!

ה ti500 יהיה קרוב לטרנטה בעוד כשנה...

לא נכון יש לי RIVA TNT2 והוא מריץ כל משחק וכל מנוע גרפי שיש היום בלי בעיה והוא בן יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני מה שאני יודע כל כרטיסי ההרקולס בארץ, אבל הם נמצאים במכסנים והיבואנים פשוט לא מוציאים אותם מהמכס בגלל שער הדולר הנוכחי, הם מחכים ששער הדולר ירד.

ATHLON זה לא כל כך נכון מה שאמרת כי התקשרתי לזיגזאג והם אמרו שרק הטי 500 הגיע אליהם ואת הבינוני יש להם....

עכשיו הם אמרו שגם הטי 200 לא יגיע בזמן הקרוב מסיבה בלתי ידועה וכנראה מפסיקים ליצר אותם ואז נוצרת בעיה של היבוא לכאן.

עכשיו בקשר למכס , אמרתי לו מה שאתה אמרת אז הוא התחיל להתגלגל מצחוק... ואמר שדווקא מי שמשאיר את זה במכס הוא משלם יותר... :\

הוא אמר גם שיש חברה חדשה או משהו כזה שהם יגיעו לארץ מתישהוא וגם יש לה כרטיסי טי 200 עם 128 MB ( לא שאני יקנה , כי אני רוצה הרקולס )

וקוראים לחברה הזאת : GAIN WORD

ערכה - ל NICE1 - תאמין לי שגם אני מעדיף להתפשר אבל כמה כבר אפשר ?!?! אני מוריד פול משחקים מאיזה FTP וחצי מהם אני צריך לשים על דיסקים ואני לא נוגע בהם בכלל .....וזה רק בגלל הוודו 3 , וחלק מהם לא רק שאתה לא מבין מה הולך שם בגלל הכרטיס מסך , יש נגיד את FORMULA 2001 שבכלל לא תומך בכרטיס המיושן הזה.... ולכן נראה לי שהגיע הזמן :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון יש לי RIVA TNT2 והוא מריץ כל משחק וכל מנוע גרפי שיש היום בלי בעיה והוא בן יותר משנתיים.

זה גם מה שאני אומר.. מספר אנשים (כאלה שבוחרים מפרטים מומלצים באתרים אחרים..) משום מה "לא מאמינים" לי ובטוחים שלקנות Ti500 במקום MX400 זה הדבר הכי חשוב במפרט, ואפילו שהוא מוגבל רק ל-5000 ש"ח (כולל מסך), הם עדיין לא יוותרו על ה-Ti500..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה היום כרטיס מסך גיפורס 3 זה מה שבטוח.

הגיפורס 4 יוצא ב - 6/7 בפאברואר - עוד שבועיים - שלושה. וזה אושר על ידי nVidia

השבבים הגראפיים נשלחו לייצרנים כבר בדצמבר של שנה שעברה...

והוא היה יכול לצאת יותר מוקדם אם לא הייתה רוצה לנצל

עד הסוף את מכירת כרטיסי ה Ti (לנצל - אתכם)...

nVidia לא הפסיקה את יצור שבבי הגיפורס 3! זו הייתה ידיעה שגוייה שפורסמה ב Xbitlabs

ולאחר מכן הם פירסמו עוד ידיעה בה הם אומרים שהידיעה המוקדמת הייתה שגוייה ושבבי גיפורס 3

עדיין מיוצרים...

לכן בכל מקרה אם תחכו שבועים שלושה - או שתוכלו לקנות דגם של גיפורס 4 באותו מחיר ולאו דווקא

פחות ביצועים. כמו שקרא עם היגפורס 3 - שגם ה גיפורס 2 Ultra וגם הגיפורס 3 עלו פחות או יותר אותו מחיר

בארץ כשהגיפורס 3 הגיע (2000 +/- ש"ח)

או שתוכלו עדיין לקנות כרטיסי גיפורס 3 במחירים נמוכים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני אומר.. מספר אנשים (כאלה שבוחרים מפרטים מומלצים באתרים אחרים..) משום מה "לא מאמינים" לי ובטוחים שלקנות Ti500 במקום MX400 זה הדבר הכי חשוב במפרט, ואפילו שהוא מוגבל רק ל-5000 ש"ח (כולל מסך), הם עדיין לא יוותרו על ה-Ti500..

יפה אמרת.

אבל יכול להיות שה VOODOO3 קצת איטי. אז קונים משהוא יחסית זול כי זה פשוט בזבוז לקנות כרטיס מעל 1000 ש"ח רק בגלל שהוא הכי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לחכות עוד כמה שבועות אם זה תלוי ביציאה של GF4 אבל זאת בעיה כי כל אחד אומר אחרת לגבי העניין הזה ...

אחד אומר עוד כמה שבועות , השני אומר עוד חצי וכו'....

אז לך תדע! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תחשוב שניה בהיגיון, כמה זמן לקח להרקולס ti-500 להגיע לארץ אחרי שהוא יצא בחו"ל, במעט חצי שנה! עכשיו הge force 4 יותא בחו"ל עוד שבועיים שלושה, מתי הוא יגיעה לארץ... (ואני לא מדבר על שמוכרים את הכרטיסים שלהם ב500 שקל יותר בגלל פיצ'רים חסרי שימוש בעליל).

אני לא מוכן לחכות שלושה חודשים למאיץ שלי, בחיים לא, וגם אז, אז אני יקנה ולא יהיה שום הבדל בין הti-500 ל ti-1000 ואתה יודע למה, כי הדור הבא של המשחקים שבהם יריגשו אולי את ההבדל זה 3 (שיוצא ב2003, אולי) וunreal warfare שבכלל עוד לא הוכרז!!!!!!!!!!!!!!

אז לא מצאתי ואני עדיין לא מוצא שום סיבה לחכות עוד חצי שנה למאיץ כאשר לפני חודש וחצי כאשר הזמנתי את הכרטיס כבר דברים התחילו לקרטע לי.

עכשיו אם אתה הולך להגיד שעשיתי קנייה אידיוטית, אז תגיד, אבל תחשוב שיש לך עכשיו מחשב, שכשאתה משחק בוא medal of honor/max payne/red faction/rtcw יש פריימים והרבה אז בבקשה!

אני מאוד יודע לך אם תהיה בשקט.

(זאת הייתה ההודעה שהכי עיצבנה אותי מאז ומעולם בפורומים, לא רק כאן בכול מקום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תחשוב שניה בהיגיון, כמה זמן לקח להרקולס ti-500 להגיע לארץ אחרי שהוא יצא בחו"ל, במעט חצי שנה! עכשיו הge force 4 יותא בחו"ל עוד שבועיים שלושה, מתי הוא יגיעה לארץ... (ואני לא מדבר על שמוכרים את הכרטיסים שלהם ב500 שקל יותר בגלל פיצ'רים חסרי שימוש בעליל).

אני לא מוכן לחכות שלושה חודשים למאיץ שלי, בחיים לא, וגם אז, אז אני יקנה ולא יהיה שום הבדל בין הti-500 ל ti-1000 ואתה יודע למה, כי הדור הבא של המשחקים שבהם יריגשו אולי את ההבדל זה 3 (שיוצא ב2003, אולי) וunreal warfare שבכלל עוד לא הוכרז!!!!!!!!!!!!!!

אז לא מצאתי ואני עדיין לא מוצא שום סיבה לחכות עוד חצי שנה למאיץ כאשר לפני חודש וחצי כאשר הזמנתי את הכרטיס כבר דברים התחילו לקרטע לי.

עכשיו אם אתה הולך להגיד שעשיתי קנייה אידיוטית, אז תגיד, אבל תחשוב שיש לך עכשיו מחשב, שכשאתה משחק בוא medal of honor/max payne/red faction/rtcw יש פריימים והרבה אז בבקשה!

אני מאוד יודע לך אם תהיה בשקט.

(זאת הייתה ההודעה שהכי עיצבנה אותי מאז ומעולם בפורומים, לא רק כאן בכול מקום)

יואב, הצ'יפ עצמו מוכרז רק עוד שלושה שבועות, אז הוא מתחיל בייצור, נשלח לחברות, החברות מתכננות ובונות את כרטיסיהן, משווקות אותם בחו"ל ורק אז הם מגיעים לארץ... ניחוש שלי, סוף מרץ-תחילת אפריל נראה את הכרטיסים הראשונים כאן בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הזה של "לחכות למשהו חדש יותר" זה דבר יחסי מאוד.

אם לבחור היה 2MX הייתי אמר לו שהוא יכול לחכות לג'יפורס 4 ואפילו לסחוב את התקופה של הג'יפורס 4 ולחכות למשהו חדש יותר. אולם, כיוון שיש לו VOODOO 3 3000, שזה כרטיס ישן מאוד, חלש מאוד, איטי מאוד ושכמעט לא נתמך היום ע"י המשחקים המודרניים אני אמר לו שייקנה עכשיו מה שהכי טוב לו כרגע ומתאים לתקציב שלו כרגע! כי אם הוא יקנה עכשיו TI200 או TI500 הוא יהיה מרוצה ממנו לפחות במשך החצי שנה שנתיים הבאות. אם תהיה לו בעיה שיש משהו יותר טוב ממה שיש לו במחשב שלו, זה כבר סיפור אחר ואין מה לעשות, זאת אובססייה שאני חושב שצריך לפתור אותו אצל פסיכולוג או ע"י חשבון נפש אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...