Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 106 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

מה זה ? ומה זה עושה ?

וראיתי הרבה סרבריםו שרשום את זה...

זה AIMBOT

אף פעם לא ניסיתי את זה אבל יכול להיות שזה ננעל על המטרה ויכול להיות שמספיק שיורים לכיוון של מישהו וזה כבר דואג לפגוע בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעזאזל עם כל הצ'יטרים האלה.

הורסים כל חלקה טובה.

צריך פשוט לשלול להם את ה-CD KEY, לפחות זה יחסום להם את הגישה לשרתים הלא פרוצים.

אף פעם לא הבנתי את ההנאה שבלהרוג 100 אוייבים, כשלא אתה שהרגת אותם בעצמך.

מה כיף בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שהצ'יטרים הצליחו לעשות את שלהם ולהרוס גם את COD4?

ואני עוד רציתי לקנות מקורי בשביל קוד הרשת :-\

well, maybe later

בכל מקרה יש לי עכשיו בגרויות על הראש ופסיכומטרי גם כן :-X

איך בא לי שיצא איזה משחק גדול של FPS כמו BF2, אבל לא BF2 ומודים למיניהם [bF2142] אלא ממש משחק שחדש שיביא מיליוני שחקנים ושלשם שינוי יהיה קוד מעולה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל השנים שאני משחק במשחקי מחשב (לא מעט) לא הצלחתי להבין את ההגיון שעומד מאחורי שימוש בציטים .

הרי משחקי מחשב נועדו לגרום הנאה למי שחווה אותם,

איך אפשר להנות מהישג באמצעות צ'יט ולהרגיש גיימר?

זה פשוט לא מסתדר לי בראש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אני יכול לחשוב רק על 2 שימושים הגיוניים לצ'יטים:

- מבקרי משחקים שמשתמשים בצ'יטים אחרי שסיימו משחק בפעם הראשונה, כדי לגלות האם המשחק נותן ערך מוסף כשמשחקים בו שוב, או כשמשחקים בו בצורה יסודית כדי לגלות easter eggs, שלבים נסתרים או תוספות מעניינות אחרות. במצב כזה לגיטימי להשתמש בדרכי קיצור.

- שמסיבה כלשהי תקועים בגלל בעיות חומרה או באגים, ונאלצים לדלג קדימה מבלי להתעכב במקומות שתוקעים אותם.

כמובן שיש סיבה נוספת והיא לדלג על חלקים במשחק כלשהו שפשוט מתוכננים בצורה גרועה ולא מציעים שום אתגר או הנאה, אלא גורמים אך ורק לתסכול. יש לא מעט משחקים שבהם יש חלקים כאלה, שכ"כ גרועים ומתסכלים שפשוט לא ראויים שיחוו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יכול לשמש מבקרים או עורכי טריילרים למיניהם.

לא נתקלתי מעולם במצב של בעיה טכנית שלא איפשרה לי לשחק.

בגדול,הטענה שלי התמקדה בעיקר במשחקי .

שם-הבעיה העיקרית.

אפרופו דילוג שלבים,אני נמצא בשלבי סיום במשחק קרייסיס (כן,אני טורטל :) משחק את המשחק לאט לאט ונהנה מכל רגע)

והחלק השני של המשחק הוא נגד חייזרים ,פחות מהנה האמת ולא חשבתי לרגע לדלג על השלבים הללו.

במציאות של ענף המשחקים כיום שבה אורך חיי המשחקים הולך ומתקצר,

איך אפשר לחשוב על דילוג שלבים? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף... :D

fdgfdfgdfdm4.th.jpg

כמה שזה נראה פאתטי כשמסתכלים על זה שוב. במה הוא מתגאה?!

בכלליות- אני חושב שלשחק באון-ליין עם צ'יטים זה סוג של עבירה (אני בכוונה מקצין את זה, אבל הנקודה ברורה פה).

תחשבו על זה, בן אדם רוכש משחק ממיטב כספו כדי לשחק במולטי ובסוף הוא צריך להיות מתוסכל שהוא צריך להתמודד עם תופעות כאלה.

אפשר לחשוב על המולטי כתחרות, שמתקיימת באינטרנט עם מתחרים אחרים מהעולם.

אני מצפה שכמו שבתחרות ריצה יפסלו ויענישו מישהו שמשתמש בממריצים- יפסלו או לפחות ישעו לחודש את חשבון של הצ'יטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל השנים שאני משחק במשחקי מחשב (לא מעט) לא הצלחתי להבין את ההגיון שעומד מאחורי שימוש בציטים .

הרי משחקי מחשב נועדו לגרום הנאה למי שחווה אותם,

איך אפשר להנות מהישג באמצעות צ'יט ולהרגיש גיימר?

זה פשוט לא מסתדר לי בראש :nixweiss:

יש לי שני אחיינים. אחד מבוגר מהשני ב3 שנים (יש עוד אבל לא קשורים לסיפור). המבוגר יותר הוא ברמות, פשוט מדהים לראות אותו משחק. אני יודע שאני בכלל לא באותה ליגה שלו ואף פעם לא אהיה. מישהו שהיה משחק נגדו היה חושב שהוא צ'יטר (הוא קיבל באן בכמה סרברים בגלל זה) אבל ראיתי אותו משחק והוא לא מרמה בכלל (הוא דיי בז לרמאים). פשוט מדהים איך שהוא נותן הד שוטים ברצף בלי לכוון בכלל.

הצעיר לעומת זאת הוא דיי בינוני ומטה. וכפי שאולי שניחשתם צ'יטר דיי כבד. אני יכול להבין אותו, זה דיי מבאס כשאתה משחק ובמחשב לידך משחק מישהו שלא יהיה לך אי פעם סיכויי להביס (יש להם 2 מחשבים אחד ליד השני).

אני כמעט ולא משחק במשחקי און ליין. אני בעצמי לא רע, אבל ממש לא בליגה של האחיין שלי ומבאס לשחק מול אנשים ברמה שלו, ובשבילי לרמות זה בכלל לא אופציה. אני מעדיף פשוט להתרכז במשחקי סינגל. אבל אני בהחלט יכול להבין אנשים שפונים לרמאות. אני חושב שהם מסכנים והורסים את הכיף לכל השאר וחבל, אבל אני מבין את המניעים שלהם. כמובן שיש גם סתם כאלה אדיוטים שנהנים להרוס לאחרים את הכיף. רמאים הם החצי השני של הסיבה שהפסקתי לשחק משחקי .

זה גם מה שכמעט שכנע אותי לכנות , הבנתי ששם אתה אוטומטית מופנה לשחק נגד שחקנים ברמה שלך. אבל זה לא ממש קשור לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחיין הצעיר שלך עושה טעות גדולה בזה שהוא משתמש בצ'יטים

מהסיבה הפשוטה שזה ימנע ממנו להיות ברמה גבוהה

ככה זה כשמתרגלים לרמות,אין סיכוי להשתפר .

אז בהתחלה מתים הרבה וזה לא כיף גדול אבל ברגע שמתחילים להשתפר,הסיפוק שאתה מקבל שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחיין הצעיר אופי חלש שלא מבטיח רבות לגבי ההמשך ללא קשר לתחום הגיימינג.

חבל מאוד שלא מחנכים אותו כמו שצריך.

רמאות אסורה ולא חשוב אם קורעים לך את הת*ת.

גם לי בהתחלה קרעו את הצורה, גם ב-FEAR COMBAT וגם ב-COD4.

עכשיו המצב הרבה יותר טוב, בעיקר בגלל שגם תחרות ברמה רק מעלה את רמת המשחק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...