Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

נכון, זה בדיוק מה שההגיון אומר לעשות.

אבל לעזאזל עם זה. :smile1:

משחק מולטי פשוט הרבה יותר מושך אותי ובסינגל אני משתעמם מהר, אז הלכתי ישר למולטי.

בהתחלה קצת טחנו אותי, אבל לא נורא.

עכשיו המצב הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדרך היחידה זה לשחק איתם....

או לראות למטה בצד שמאל איך הpunkbuster מעיף אותם, אבל צריך לקרוא למה הוא העיף אותם כי לרוב זה לא בגלל צ'יטים, אלא סתם בגלל שהpunkbuster זה כלי דפוק :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמפות הנכונות ובידיים הנכונות ה-M16 הוא אחד הנשקים היותר טובים שיש במשחק.

בשילוב עם Stopping Power ו-Deeper Penetration אני הורג איתו כמעט תמיד ביריה אחת ובנוסף גם דרך קירות.

גם בהתקלויות של פנים מול פנים, הוא פשוט משבית אוייבים בשניה.

לדעתי לא היו צריכים לתת אותו בהתחלה, בשלב הזה אנשים עדיין לא מיומנים ולא מעריכים את הנשק הזה כמו שצריך. צריך לתת אותו כשהשחקן הולך ומתמקצע כי הוא דורש Aiming ממש טוב ביריה מהמותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמפות הנכונות ובידיים הנכונות ה-M16 הוא אחד הנשקים היותר טובים שיש במשחק.

בשילוב עם Stopping Power ו-Deeper Penetration אני הורג איתו כמעט תמיד ביריה אחת ובנוסף גם דרך קירות.

גם בהתקלויות של פנים מול פנים, הוא פשוט משבית אוייבים בשניה.

לדעתי לא היו צריכים לתת אותו בהתחלה, בשלב הזה אנשים עדיין לא מיומנים ולא מעריכים את הנשק הזה כמו שצריך. צריך לתת אותו כשהשחקן הולך ומתמקצע כי הוא דורש Aiming ממש טוב ביריה מהמותן.

זה נכון אחרי שמתרגלים שהוא יורה בשלשות הוא אחד הנשקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר.

וגם אני קטלתי את ה-M16 בעצמי, אבל אחרי שהתשפרתי במשחק, אני משתמש בו יותר וביותר מפות.

פשוט היו צריכים לאפשר אותו בדרגה 30 ככה ולא בדרגה ראשונה.

דווקא את ה-M4 שהוא All in One כזה ומתאים לכולם, היו צריכים לאפשר כבר מהדרגה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...