Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא רוצה דיסקים, ברור שאפשר להוריד את המשחק בכל מחשב אבל לא בצורה חוקית וקלה.

steam או כל הפצה דיגיטאלית אחרת, לא קונה משחקים בפורמט אחר זה טפשי ומפגר להיות תקוע עם דיסק על נפילה קטנה הלכו 250 שקל.

המשחקים בSTEAM זולים יותר, תמיד מעודכנים יש voice chat מובנה בsteam והכל הרבה יותר נוח.

רק ש הפעם הוא מסרב לעבוד לעזזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את המשחק אפשר לקנות גם ב-200 שקלים.

ניתן לעשות לדיסק גיבוי.

ניתן להתקין אותו על מס' מחשבים ללא בעיה, כפי שברור לי שאתה יודע.

אבל אני לא אוהב את הרעיון של בדיוק בגלל מקרה כמו זה שהשירות שלהם נופל.

או שאפילו נרחיק לכת ונגיד ש- פושטים רגל וסוגרים את השרתים, או כל שגעון אחר.

מה שאני אומר הוא כשאתה קונה דיסק, הוא שלך ואתה לא תלוי בגוף נוסף.

אבל בעקרון כל אחד והעדפה שלו, אין לדרך אחת יתרון מוחלט על השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד ככה, כל פעם שסוגרים את המשחק הCDKEY נמחק אחרי זה אתה מקבל חדש, הcdkey תקף רק לאותו session, כרגע יש בעיות עם הגישה לkey server, ממה שהבנתי יש כמה פתרונות עקיפים מנסה עכשיו את האחרון(הורדה של המשחק בשפה אחרת)...

עריכה:

אחרי מספר תגובות רשמיות מValve הנה מה שקרה:

בסופש האחרון נגמר מלאי הCDkeyים שValve קיבלה מActivision, זה יסתדר במהלך יום שני בלבד(PST לצערי מה שאומר מחר בשבילי).

Valve מחלקת DOD:S או CS:S במתנה למי שנפגע מהבעיה הזאת(לא עוזר לי במיוחד, אבל אני בודק אם אני יכול להעביר את זה לחשבון אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תעזרו לי :'(

מה אני עושה פה, איך אפשר לעבור תחרא הזה. . .

בשלב שאני צולף והורג תחמור ההוא, ואז סוחב תהוא על הגב, השלב שאני צולף . . .

אחרי זה אני נשאר לבד באיזה בקטה ליד הגלגל הענק ובאים איזה 1000 אנשים ואני לבד והם אליקופטרים טילים מה אני עושה

איך אני עובר תבלאט הזה ???

יש איזה טיפ משו חח. .

:kopfpatsch:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הולך בכוח- אז הולך במוח:

את קפטן מקמילן תשאיר בעמדה שמסומנת לך, תמקש את האזור עם קליימורס ו-C4 אם נשארו לך ואז תתחבא.

בצד של הגלגל ענק יש מתקן של מכוניות מתנגשות (ככה זה נראה...), תתחבא מאחוריו עם רובה הצלפים ותירה משם- זאת השיטה הכי קלה.

דרך אגב, ספוילר למי שלא הגיע לקטע הנ"ל (אתה יכול לקרוא):

"החמור ההוא" זה zakahev ולא הרגת אותו.

אם לא שמעת טוב, קפטן מקמילן מספר לך בדיוק לפי הקטע שאתה עושה עכשיו ש-zakahev נראה בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את קפטן מקמילן תשאיר בעמדה שמסומנת לך, תמקש את האזור עם קליימורס ו-C4 אם נשארו לך ואז תתחבא.

בצד של הגלגל ענק יש מתקן של מכוניות מתנגשות (ככה זה נראה...), תתחבא מאחוריו עם רובה הצלפים ותירה משם- זאת השיטה הכי קלה.

אם לא שמעת טוב, קפטן מקמילן מספר לך בדיוק לפי הקטע שאתה עושה עכשיו ש-zakahev נראה בחיים.

וואלה תודה רבה על ההסבר =)

אבל עכשיו אין לי בכלל מצב לצאת וללכת לאיפה שהמכוניות מתנגשות שם זה שמר שלי ממש בקטע שהם יורדים מהמטוס, ויש כלבים בחוץ ועוד כמה ליצנים

הם יהרגו אותי בדוק עד שאני אגיע לשם /=

מה אני אמור לעשות אפשר לחזור שמירה אחת יותר אחורה ? או אין מצב. . ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק חבל שבשלב הזה במשחק הוא קיבל ממני head shot, הכי פוקס בעולם אבל עדיין HS :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה רבה על ההסבר =)

אבל עכשיו אין לי בכלל מצב לצאת וללכת לאיפה שהמכוניות מתנגשות שם זה שמר שלי ממש בקטע שהם יורדים מהמטוס, ויש כלבים בחוץ ועוד כמה ליצנים

הם יהרגו אותי בדוק עד שאני אגיע לשם /=

מה אני אמור לעשות אפשר לחזור שמירה אחת יותר אחורה ? או אין מצב. . ?

מה הבעיה? פשוט תרוץ.

תחמוק מכולם ותרוץ להסתתר כמו שאמרתי לך, אתה נפגע מיריות? תתפוס מחסה סדרך ותנוח לכמה רגעים.

מילא להילחם מולם קשה, אבל לברוח לא אמורה להיות עבורך בעיה, לא משנה באיזה קטע שמרת.

כן רק חבל שבשלב הזה במשחק הוא קיבל ממני head shot, הכי פוקס בעולם אבל עדיין HS :D

גם ממני 8)

די, אם כבר תירוצים אז תתאמצו יותר כמו קרטמן- "!!!But mommmmmmmmm"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם עד עכשיו לא הייתי בטוב שLIVE זה הדבר הטוב ביותר שנוצר מעולם עכשיו אני בטוח.

הMP בגרסאת הPC פשוט בזיון. 70% מהשרתים נותנים time out, מעל 100MS מרגישים לאגים בעוד שבXBOX עם 2 פסים צהובים שזה 400MS הכל חלק ואין תקיעה אחת. אין Voice Chat מובנה מה שגורם למצבי משחק כמו Team Tactical להיות חסרי טעם וכל הנאה(לא יודע אם יש את הPERK בPC שמאפשר לשמוע את הvoice chat של הקבוצה השניה אבל בXBOX יש. מה שהופך את זה לאחד הדברים היותר מעניינים ומגניבים במשחק הזה).

מה עוד שגם אין יותר מידי שרתים עם פחות מ100MS שהם לא מלאים כל הזמן, אחרי קוד הרשת המעולה של ה360 לראות אנשים מקפצים לך מול העיניים פשוט

כואב. ועדיין לא ראיתי שרת ישראלי אחד, השרת שפורסם כאן בפורום נותן time out...

ב... י... ז... י... ו... ן!

:pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה דחוף

קניתי היום שלט למחשב והוא לא פועל לי במשחק!!!

מישהו יודע איך להפעיל אותו?

כי אני ממש רוצה לנסות

ואם בכלל אפשר להפעיל אותו...

ואם אתם מתכוונים להגיד"למה אתה צריך שלט" ותגובות כאלה פשוט אל תגיבו...

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם עד עכשיו לא הייתי בטוב שLIVE זה הדבר הטוב ביותר שנוצר מעולם עכשיו אני בטוח.

הMP בגרסאת הPC פשוט בזיון. 70% מהשרתים נותנים time out' date=' מעל 100MS מרגישים לאגים בעוד שבXBOX עם 2 פסים צהובים שזה 400MS הכל חלק ואין תקיעה אחת. אין Voice Chat מובנה מה שגורם למצבי משחק כמו Team Tactical להיות חסרי טעם וכל הנאה(לא יודע אם יש את הPERK בPC שמאפשר לשמוע את הvoice chat של הקבוצה השניה אבל בXBOX יש. מה שהופך את זה לאחד הדברים היותר מעניינים ומגניבים במשחק הזה).

מה עוד שגם אין יותר מידי שרתים עם פחות מ100MS שהם לא מלאים כל הזמן, אחרי קוד הרשת המעולה של ה360 לראות אנשים מקפצים לך מול העיניים פשוט

כואב. ועדיין לא ראיתי שרת ישראלי אחד, השרת שפורסם כאן בפורום נותן time out...

ב... י... ז... י... ו... ן!

:pissed: :pissed: :pissed:

[/quote']

1. בחלק מהשרתים יש TEAM VOICE CHAT

2. יש PERK שמאפשר לשמוע את ה VOICE CHAT של הקבוצה השניה גם ב PC

3. מה זאת אומרת לראות אנשים מקפצים לך מול העיניים?

4. יש יותר מ 15 שרתים ישראלים (האתר שנתנו פה מראה רק חלק מהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...