Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובה כאילו לא ראית משחק טוב בחייך...

מה אתם משווים בין שני המשחקים האלה, כל משחק בדרכו שלו.

אני אוהב את COD4 וגם את קרייסיס, שניהם משחקים טובים בדרכם.

אנשים, אין מה לעשות לקרייסיס יש דרישות מערכת ואם המחשב שלכם לא עומד בהם אז דעתכם כלל לא אובייקטיבית ובטח שלא חשובה כי אתם לא יכולים להנות ממה שהמשחק הזה מציע.

בכל מקרה, אל תהפכו את הת'רד הזה להשוואות בין משחקים שונים כי שניהם נמצאים בליגה משלהם.

זה מאוד נוח להגיד לאנשים "אין לך את המחשב שדרוש כדי להריץ CRYSIS כמ שצריך אז אל תתלוננו" .... אבל זה לא מדויק כי וואלה שום מחשב איך שאני רואה את זה שהוא בר קניה (מעבר אולי למערכות באמת מוגזמות של מעל 10K רק למפרט מערכת בלי ציוד היקפי) שמתאימות לתיאור של "מסוגלות להריץ את קרייסיס איך שהוא אמור להיות" וכשאני אומר את זה הכוונה היא עוד סקפטית לא להגדרות ULTRA אלא לHIGH עם כמה V.HIGH . אבל בוא נזרום איתך- אם אכן הVERY HIGH הוא אמור להיות פוטוריאליסטי ברמה שמחשבים הים לא מסוגלים להריץ בסיידר ניחא, לא מעניין אותי, מעניין אותי הגדרות שהמחשב כן יכול להריץ- וכאן לעומת COD4 קרייסיס נופל בגדול כי עם כרטיסית מסדרת 8800 למיניהם בשביל משחק חלק לחוטין (וכן כשאני אומר חלק לחלוטין אני מתכוון שFPS 35 יראה רק בדרופים ולא בMAX שלו, וFPS לטעמי של 20-25 לא אמור להראות בכלל כי זה בכלל לא משחק חלק למרות שמה שאולי תטען, שוב כל אחד והעין שלו. אם נדבר מבחינה גראפית נטו בלי איך המשחק באמת מתנהל (שבה לדעתי עוד לא נוצרה יצירת אומנות כמו COD4, בצורה שהם לקחו את העניין של "תסריטים " לרמה אחרת לגמרי אולי ביושוק וגם הוא עם הצרות שלו ) וואלה CRYSIS פשוט איכזב אותי. אז סבבה הם אומרים שרמות גראפיות של V.HIGH לא בשביל מחשבים בני זמננו- מקובל אין בעיה, אבל אני אישית לא מודד ככה- אותי אישית מעיניין לראות איך המשחק נראה בFPS נורמלי- וCRYSIS נראה זוועה יחסית לCOD4 כשהוא על הגדרות שמאפשרות לו FPS חלק לגמרי. אז אתה אומר בוא נרד לMEDIUM? שם הוא ירוץ חלק? אכן הוא רץ חלק- אב ל הוא גם נראה כמו משהו שיצא לי מהישבן בבוקר-וכאן הנפילה שלו. זה שהמשחק בהגדרות הכי גבוהות שלו יקרטע לא מפריע לי. מה שמפריע לי זה שבהגדרות שמאפשרות משחק חלק וזורם CRYSIS (כמו שאמרתי אם נתייחס רק גראפית לצורך העניין) , נראה פשוט זוועה לעומת כותרים שמצליחים להיראות מעולה ולרוץ חלק (כמו COD$ או ביושוק וכמה משחקים אחרים). מצידי תקראו לזה LOW או ULTRA LOW , שיראה טוב כשהוא רץ חלק- וCRYSIS בשביל שירוץ חלק נראה פשוט רע. ואתה יודע מה ? להגיד המחשב שלך חלש מדי בשביל זה זה לא תשובה נכונה, כי וואלה המחשב שלי לא חלש בכלל (כולל OC די מאסיבי לכל החלקים) , וראיתי אותו גם על מערכות עוד יותר חזקות וגם שם כדי שירוץ בצורה שCOD4 רץ הוא צריך להראות מ-מ-ש גרוע.

אגב, אני בן 25 , ואני גם גיק של משחקים מילדות , ולצורך העניין אני גם לומד את התחום הזה של גראפיקה ובזה אני רוצה להתעסק, אז אני די רואה את זה בעין טיפה יותר מקצועית- זה כאילו הם אמרו יאללה בוא נתפרע בלי אופטימזציות בכלל - אולי עוד שנתיים המחשבים יריצו את זה כמו שצריך- דבר אחד אני מוכן לשים איתך כסף כבר עכשיו- כשיהיו מחשבים שיריצו את CRYSIS על ULTRA חלק, הרמה הגראפית של המשחקים תהיה בכמה רמות מעל CRYSIS ... והם כולם ירוצו חלק על מחשבים שנועדו לזה (וכשאני אומר נועדו לזה הכוונה לא למחשב שעולה 15000 אלא5 למחשב סטנדרטי של גיימר שמבין מה הוא קונה)

והדיון הוא על COD4- אז זאת יצירת אומנות כי הם חשבו בשכל. וואלה הוא נראה פשוט מדהים ולא בגלל רמה גראפית, כי אם תעצרו רגע ולא תרוצו כמו שהמשחק מנסה לגרום לכם לרוץ אתם תראו שהטסקטורות שם לא מהממות בכלל... וראינו דברים יפים יותר- אבל -המפתחים חשבו והפעילו מניפולציות כדי שלא תשים לב לזה- וזה כל ההבדל- שחשבו איך לגרום למשחק להיראות נפלא ולא לבוא ולשבת בגבעת האולימפוס ולהגיד "המחשבים שלכם חלשים מדי" (במיוחד אחרי ששנתיים הבטיחו לנו הרים וגבעות עם 8800- ולגביי זה- הטענות שלי ממש לא כלפי - אני לעומת כמה אחרים חושב שסדרה 8800 היא מעולה, זאת סדרה שמעל שנה שומרת ללא עוררין על כתר ביצועים- וחברות שמבינות מה אפשר לעשות עם החומרה הזו מייצרות משחקים שנראים פשוט מעולה ורצים חלק, אז הטענה היא לא כלפי דווקא אלא נטו מבחינתי כלפי CRYTEC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ,הדיון הוא על COD4 .

אותי אישית הסינגל סחף בצורה שלא תיאמן.

זהו אחד המשחקים הכי סינמאטיים שזכיתי לשחק בהם.

משחקיות,,אווירה,פסקול ,עלילה (לא עמוקה אבל יושבת בול על המשחק) הצליחו להעביר בי צמרמורת מפעם לפעם.

כמיטב המסורת היו כמה רגעים בלתי נשכחים .

אני בוודאות הולך לשחק בסינגל שוב .

לא שיחקתי עדיין בקרייסיס ::)

התנסתי בדמו ובביטא.

לסיכום,הגדרת זאת נכון- משחק עם נשמה גדולה של זמר בלוז ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימה של שרתים ישראליים לCOD4: (רובם פרוצים)

80.179.149.239:28960

213.8.152.134:28962 - דורש פאצ' מולטי 1.2

80.179.151.175:28960

213.8.152.134:28961

212.150.164.162:1337 - שרת של GAMER, דורש משחק מקורי

80.179.149.218:28960

87.69.48.114:28960

212.150.54.42:28960 - נופל מדי פעם

82.80.245.207:28960 - נופל מדי פעם

למי שיש עוד שרתים ישראליים לCOD4 שיתן פה..

וחשוב להזכיר שבכולם הפינג לא עובר את ה 90 מקסימום ואין לאגים בכלל.. פשוט שרתים מצויינים

חבל שהשחקנים הישראלים לא הכי הכי אבל בכל זאת פינג נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימה של שרתים ישראליים לCOD4: (רובם פרוצים)

למי שיש עוד שרתים ישראליים לCOD4 שיתן פה..

וחשוב להזכיר שבכולם הפינג לא עובר את ה 90 מקסימום ואין לאגים בכלל.. פשוט שרתים מצויינים

חבל שהשחקנים הישראלים לא הכי הכי אבל בכל זאת פינג נמוך

נא לא לפרסם כאן שרתים פרוצים :nono:[br]פורסם בתאריך: 6.12.2007 בשעה 21:48:00

תגידו הדמו שוקל 1.4 גיגה נכון?

חיובי.

1.37GB ליתר דיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לבדוק תמחשב החדש

בכללי אני ישחק בעיקר בWII בשנה הקרובה

אבל אני רוצה ליראות מה Q6600\8800GT\4 גיגה יכולים לעשות

בשעה טובה קרירין :yelclap:

COD4 יהיה משחק מצוין לחנוך איתו את המכונה החדשה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...