Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני לא משתמש ב M4 כבר

ה MP5 עושה את העבודה טוב יותר.

את ה M16 אנסה מאוחר יותר,מצריך תרגול מסוים.

אתה משווה M4 ל MP5? אלה 2 נשקים שלא נמצאים באותה קטגוריה ולא מיועדים לאותו טווח..

M16 זה סתם, הרובה הכי חזק זה AK47 עם PERK של STOPPING POWER

הורג ב 2 יריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה באחד ההשלבים שנתקעתי

המשימה היא להגיע ל LZ ב 3 וחצי דקות.

ניסיתי מלא פעמים ותמיד הורגים אותי.

למישהו יש הצעות איך לעבור את המשימה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבמפות הנכונות ובידיים הנכונות ה-M16 הוא אחד הנשקים היותר טובים שיש במשחק.

בשילוב עם Stopping Power ו-Deeper Penetration אני הורג איתו כמעט תמיד ביריה אחת ובנוסף גם דרך קירות.

גם בהתקלויות של פנים מול פנים, הוא פשוט משבית אוייבים בשניה.

לדעתי לא היו צריכים לתת אותו בהתחלה, בשלב הזה אנשים עדיין לא מיומנים ולא מעריכים את הנשק הזה כמו שצריך. צריך לתת אותו כשהשחקן הולך ומתמקצע כי הוא דורש Aiming ממש טוב ביריה מהמותן.

אכן. זה הנשק היחידי שאני משתמש בו, וכנראה שיותר מידי tiger red camo כבר פתוח, וזה אחרי שאיזה 10 רמות כמעט הייתי על הM4 כמו דביל.

אני כרגע רק רמה 26, ומשתמש בM16A2 בשתי קונפיגורציות, ACOG וRD, מעבר למפה אחת שהיא Vacant שאין שום שימוש לנשק הזה שמה, כיוון שהוא ממש לא מתאים להתקלות מ20 ס"מ. אני משתמש בM16 בתור רוס"ר לטווחים בינוניים, או בתור "קלע יעודי" עם עם הטריג'יקון למפות שאפשר לצלוף בהן בכיף כמו Bloc, Downfall וOvergrown.

הM16 יוחלף בM14 האהוב שלי, כאשר אני סוף סוף אצליח לפתוח אותו, M14 עם double tap זה פשוט הנשק הטוב ביותר במשחק הזה לכל מי שיודע לכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האם סיימתי את המשחק' date=' אז אכן סיימתי אותו והצלחתי להפיל את המסוק.

[/quote']

אז אין קול ואין עונה לגבי השאלה איך גברת על העלילה של המשחק והפלת את המסוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש הרבה בסנייפר R700 ואני פשוט מעולה איתו[בלי להשוויץ כן] ברוב המשחקים שאני משחק במפה crossfire[שמעולה לצליפות] אני בד"כ מסיים עם 30 הריגות לי ומקסימום פעמיים שלוש נהרג. אני מחכה כבר לקבל את הברטה[אני רמה 45 עכשיו]

במפות אחרות אני משתמש בנשק אחר לכל מפה. אבל הרבה עם הM4 והACOG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין קול ואין עונה לגבי השאלה איך גברת על העלילה של המשחק והפלת את המסוק?

איזה מסוק, שיחקתי בגרסאת הXBOX שממה שאני רואה היא שונה קצת מהPC.

יש מספר מסוקים במשחק הזה.

מסוקים שקשורים ישירות לעלילה של המשחק, יש בשלב עם הצלף ובשלב האחרון.

בשלב עם הצלף אחד צריך להפיל עם הבארט, ואחד עם RPG שנמצא באזור(פרייס יגיד לך לתפוס RPG וליירט את המסוק).

בשלב האחרון אתה לא חייב ליירט את המסוק, גם אם תצליח להפיל אותו יבוא עוד אחד ויפוצץ את הגשר.

בנוסף לזה יש סתם מסוקים שמביאים חיילי אוייב נוספים שאותם אתה יכול ליירט בשביל לעשות את העבודה קשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו P90 ביחד עם אקסטרה מחסניות juugernater אם אני לא טועה ו deeper penetration

הכלי הזה ממש מהיר ויש לו המון כדורים , הבעייה שצריך לפגוע כמה כדורים כדי להרוג אבל הוא מפצה על זה עם המחסנית הענקית , הוא גם ממש מדויק למרחקים (עם כוונת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו P90 ביחד עם אקסטרה מחסניות juugernater אם אני לא טועה ו deeper penetration

הכלי הזה ממש מהיר ויש לו המון כדורים , הבעייה שצריך לפגוע כמה כדורים כדי להרוג אבל הוא מפצה על זה עם המחסנית הענקית , הוא גם ממש מדויק למרחקים (עם כוונת)

אני אוהב מאוד גם את ה-P90, רק שאני צריך לפתוח אותו עוד איזה 5 דרגות.

אם אתה רוצה להרוג איתו יותר מהר, תשתמש ב-Stopping Power.

ככה אתה הורג איתו בקצב מסחרר.

אבל החסרון שלו, מה שבעצם מונע ממנו להיות מושלם, הוא הטווח הקצר שלו. טווח שמתקצר עוד יותר אם אתה משתמש ב-Silencer.

אכן. זה הנשק היחידי שאני משתמש בו, וכנראה שיותר מידי tiger red camo כבר פתוח, וזה אחרי שאיזה 10 רמות כמעט הייתי על הM4 כמו דביל.

אני כרגע רק רמה 26, ומשתמש בM16A2 בשתי קונפיגורציות, ACOG וRD, מעבר למפה אחת שהיא Vacant שאין שום שימוש לנשק הזה שמה, כיוון שהוא ממש לא מתאים להתקלות מ20 ס"מ. אני משתמש בM16 בתור רוס"ר לטווחים בינוניים, או בתור "קלע יעודי" עם עם הטריג'יקון למפות שאפשר לצלוף בהן בכיף כמו Bloc, Downfall וOvergrown.

הM16 יוחלף בM14 האהוב שלי, כאשר אני סוף סוף אצליח לפתוח אותו, M14 עם double tap זה פשוט הנשק הטוב ביותר במשחק הזה לכל מי שיודע לכוון.

אם ה-M14 זה הנשק שאני חושב שזה (נראה לי שהרמתי אותו פעם, אם אני לא מבלבל), אז הוא באמת חייתי.

ו-Double Tap, נראה בדיוק ה-Perk הנכון להשתמש בו ביחד ה-M14, בגלל היריה בבודדת.

ממש חבל שאי אפשר לעשות יותר Classes, יש כאלה שיותר מתאימים לשרת ללא TK ויש כאלה שמתאימים לשרת עם TK.

וגם אם לא, הייתי רוצה את היכולת אפילו לייצר לי Class תוך כדי הסיבוב.

יש מצבים שאני מרגיש ששום Class שלי לא מספק אותי באותה הסיטואציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...