Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חזרתי מהמולטי, שיחקתי כ45 דקות, אני ברמה 5 בדרגת Lance Corporal I.

המולטי פשוט מדהים!

זה גרם לי להרהר אם המולטי של COD4 יותר טוב מBF2.

לאחר הרהור חוזר - לא, המולטי של BF2 עדיין יותר טוב.

מה שבטוח - אם כיום מחפשים משחק מולטי חדש - זה ה-משחק לרכוש!

לצערי אני לא בתקופה המתאימה למשחקים [פסיכומטרי] :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מהמולטי, שיחקתי כ45 דקות, אני ברמה 5 בדרגת Lance Corporal I.

המולטי פשוט מדהים!

זה גרם לי להרהר אם המולטי של COD4 יותר טוב מBF2.

לאחר הרהור חוזר - לא, המולטי של BF2 עדיין יותר טוב.

מה שבטוח - אם כיום מחפשים משחק מולטי חדש - זה ה-משחק לרכוש!

לצערי אני לא בתקופה המתאימה למשחקים [פסיכומטרי] :'(

אני חולק על דעתך, שיחקתי 47 דקות xD לפי הפרופיל ואני רמה 8 כבר המולטי של COD4 יותר טוב מBF2 בגלל כמה סיבות - בחירת קלאסים לבד.

המשחק קליל ומהיר, הטעינה מהירה ולא לוקחת 4 שנים.

זה לא קשור לEA אז יש סרברים בצורה חופשית ומטורפת, אין פאצ'ים שהורסים את הכייף של הקפיצות ואין לאגים אפילו עם פינג 320.

המולטי של BF2 היה טוב עד שהגיעו הפאצ'ים שהרסו הכל, לפי דעתי אין להשוות אין BF2 לCOD4 כי COD4 לוקח אפילו שאין טנקים, מסוקים ומטוסים עדין זה הרבה יותר כייף, מהיר וקל =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק על דעתך, שיחקתי 47 דקות xD לפי הפרופיל ואני רמה 8 כבר המולטי של COD4 יותר טוב מBF2 בגלל כמה סיבות - בחירת קלאסים לבד.

המשחק קליל ומהיר, הטעינה מהירה ולא לוקחת 4 שנים.

זה לא קשור לEA אז יש סרברים בצורה חופשית ומטורפת, אין פאצ'ים שהורסים את הכייף של הקפיצות ואין לאגים אפילו עם פינג 320.

המולטי של BF2 היה טוב עד שהגיעו הפאצ'ים שהרסו הכל, לפי דעתי אין להשוות אין BF2 לCOD4 כי COD4 לוקח אפילו שאין טנקים, מסוקים ומטוסים עדין זה הרבה יותר כייף, מהיר וקל =]

לא כל אחד אוהב משחק מהיר. במיוחד לא כמו פייר שהוא מהיר.

השלב שבדמו נראה לי זה ההקטע לא הכי מהנה של המשחק. דווקא אותו שמו בדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אחרי שסידרתי את ההגדרות. משחק פשוט מדהים!!! אני במשימה של אסד. הגעתי לבניין למטה איפה שהטלוויזיות והמחשבים והם באים בעשרות ואנחנו רק שלוש חיילים..עכשיו כל פעם הם מורידים אותי עם רימון..איך לעזאזל אני יוצא מהפלונטר הזה?

תפוס את השוטגן שיש בכניסה ותתחיל לנוע לאט לאט בין המעדות מחשב שם יש אחלה קאבר פשוט תבוא להם מאוחרה ותן להם בראש או שתתקמר באחד החדרים הצדדים לגבי רימונים אתה יכול להחזיר אותם ולפעמים זה עדיף מלברוח מהם למרות שש באג אידיוט שלפמים שאתה נמצא על רימון השחקן שלך יעדיף לזרוק אחד מאשר להרים את הרימון להחזרי אותו (קטע דפוק, קורא גם שאני נתכופף להרים את הרימון כדי לזרוק חזרה =\)

נו מישהו כבכר מצא את כל ה30 לאפטופים? המשחק מבחינתי לא נגמר עד שאני לא מוצא את כולם... וא ניבדיכאון לא יודע איפה עוד לחפש (מצאתי בינתיים 24) בעע

וצולטי פלייר מטורף!! טוב שהפעם יש גם מפות ממש קטנות ככה שלא צריך להתרוצץ שנים שמשחקים פחות מ6 אנשים... חח שחקו אחד על אחד ב-shipment זה פשוט מטורף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה בעיה מוזרה!

יש לי את המפרט הבא:

מעבד 64 dual 4200+

זיכרון 1 GB

כרטיס מסך 8600GT 256MB GDDR3

ולוח אם M2N-MX SE AM2, 6100, DDRII 800

ואני לא מבין למה אני לא יכול לכוון את ההגדרות ליותר מ- NORMAL?

אף אחד לא יכול לשים יותר מנורמל זה בסדר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיייייי!!!

סיימתי את המשחק ואני יכול לומר בוודאות מושלמת,זה המשחק הכי טוב והכי יצירתי שייצא לי לפגוש במהלך חיי!!!

התשומת לב למשימות,המורכבות שלהם,התכנון הפרטני של כל מהלך נגד,המוזיקה,הגרפיקה,פשוט מהמם!!! אינפיניטי וורד פשוט עשו את זה בענק...

ועכשיו נמתין לקרייסיס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב עזרה אני כבר משתגע....

אני בשלב שבא מיד לאחר הסניפר.

עכשיו אני במשימה שאחרי שמפוצצים את הטנקים.... עכשיו אני צריך להגיע למקום שבמרחק של 300 מטר ממני בפחות מ4 דקות ובאים אלי באלפים אני בקושי מצליח להתקדם 100-150 מטר או שהורגים אותי או שניגמר הזמן... ואני משתמש די הרבה במטוסים(שמפציצים)

יש למשהו הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו : אתם מתייאשים מהר מדי

אם היה קטע שלא ממש הצלחתי לעבור[הקטע עם התחנת , הקטע שאתה צלף וכו'] פשוט ניסיתי וניסיתי וניסיתי עד שהצלחתי, ובכל פעם ניסיתי בדרך שונה וניסיתי עם אסטרטגיה שונה עד שהצלחתי.. ובסוף הצלחתי הכל ! שיחקתי על הרמה אחת לפני הכי קשה.

ד"א המשימה בסוף עם המטוס ממש נחמדה רק חבל שכל כך קצרה..

ועוד משהו, אחרי שסיימתי את המשחק ראיתי שהיה כתוב משהו על הcheats אבל לא ממש קראתי את זה

ועכשיו בהגדרות אני רואה שאני עדיין לא יכול להכנס לcheats.. מישהו יודע מה יש שם בכלל ואיך פותחים אותם?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו : אתם מתייאשים מהר מדי

אם היה קטע שלא ממש הצלחתי לעבור[הקטע עם התחנת , הקטע שאתה צלף וכו'] פשוט ניסיתי וניסיתי וניסיתי עד שהצלחתי, ובכל פעם ניסיתי בדרך שונה וניסיתי עם אסטרטגיה שונה עד שהצלחתי.. ובסוף הצלחתי הכל ! שיחקתי על הרמה אחת לפני הכי קשה.

ד"א המשימה בסוף עם המטוס ממש נחמדה רק חבל שכל כך קצרה..

ועוד משהו, אחרי שסיימתי את המשחק ראיתי שהיה כתוב משהו על הcheats אבל לא ממש קראתי את זה

ועכשיו בהגדרות אני רואה שאני עדיין לא יכול להכנס לcheats.. מישהו יודע מה יש שם בכלל ואיך פותחים אותם?

תודה רבה

שלוש שעות זה מספיק? אני כבר שלוש שעות על החרא הזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיום השלב עם הצלף הוא קשה מאוד - מאוד !

יש בפארק 3 תאים ממתכת כנסו לזה שהכי קרוב לצלף השני עברו למצב שכיבה ליד הדלת

וצפו לעשרות רימונים סביבכם + כאלו שתצטרכו לזרוק חזרה

לא בכל ניסיון זה עובד(+גם הכלב לא יכול להכנס לשם...)

אחרי שהמסוק מגיע(הוא נוחת באמצע הפארק) חכו כמה שניות שיפסיקו לזרוק רימונים ותרוצו לקחת את הצלף השני למסוק, קשה מאוד

אבל אפשרי...בהצלחה.

אני חייב עזרה אני כבר משתגע....

אני בשלב שבא מיד לאחר הסניפר.

עכשיו אני במשימה שאחרי שמפוצצים את הטנקים.... עכשיו אני צריך להגיע למקום שבמרחק של 300 מטר ממני בפחות מ4 דקות ובאים אלי באלפים אני בקושי מצליח להתקדם 100-150 מטר או שהורגים אותי או שניגמר הזמן... ואני משתמש די הרבה במטוסים(שמפציצים)

יש למשהו הצעות?

גם זה שלב מטורף וכמעט בלתי אפשרי

תסמן הפצצה אחת מחוץ לדלת השניה של המחסן כי ממנו ישר מגיעים אוייבים(לא צריך להגיע לשם פיזית פשוט תסמן)

+

סימון מהיר מאוד של 3 הפצצות על כל השטח מלפנים ותרוץ מהר לגדר ממול בצד ימין יש מחסן כנס אליו-המשחק נשמר

שוב סמן הפצצות לשטח מלפנים ורוץ לבית הבא בירידה

עכשיו השלב הכי קשה(כן כן יותר מהקודם)

מצד ימין למטה בגבעה תן 2 הפצצות מהירות ורוץ למטה אבל תיצמד לשמאל כשנגמרת הגדר אתה תראה תחת דלק

כנס אליה וחכה למסוק הוא יגיע מולך

אל תרוץ אליו עד שיצאו ממנו חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיום השלב עם הצלף הוא קשה מאוד - מאוד !

יש בפארק 3 תאים ממתכת כנסו לזה שהכי קרוב לצלף השני עברו למצב שכיבה ליד הדלת

וצפו לעשרות רימונים סביבכם + כאלו שתצטרכו לזרוק חזרה

לא בכל ניסיון זה עובד(+גם הכלב לא יכול להכנס לשם...)

אחרי שהמסוק מגיע(הוא נוחת באמצע הפארק) חכו כמה שניות שיפסיקו לזרוק רימונים ותרוצו לקחת את הצלף השני למסוק, קשה מאוד

אבל אפשרי...בהצלחה.

סיימתי אותו גם על ההכי קשה... הבעיה היא להגיע לשם לא למצוא שם קאמפ טוב...אבל שלב מדכא.. השלב הכי מציק על הרמה הכי גבוהה זה השלב Heat... אחרי השלבים עם הצלף.. וואי איזה מציק זה!! טונות שלחיילים ואתה בנסיגה עד שהמיני גאן מתחיל לעבדו אתה כבר חצי מת ואז לבגיע למוסק למטה זה פשוט טירוף קיצר... אבלל בכללי חוץ מעל veteren המשחק די קל =\ רק הכלבים והרימונים באמת יכולים להציק =]

חח לגיב הcheats זה אחרי שאתה מוצא 15 לאפטופיאם אמורה להיפתח לך האפשרות ואין לי משוג איך להפעיל את זה, עכשיו מתאי את כל השלושים וזה לא ממש עשה משהו =| ניראה לי היה אמור להיו תעוד שלב או משהו אבל לא היה כלום =| אולי צריך למצוא את כולם רצוף במשך משחק אחד ולא כל פעם לחזור לשלבים לחפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...