מה הקטע של טלויזיות LOEWE? למה הם כל כך יקרות? מה יש בהן כל כך מיוחד? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע של טלויזיות LOEWE? למה הם כל כך יקרות? מה יש בהן כל כך מיוחד?

chenrp

Recommended Posts

גם טועה וגם בוטה... :screwy:

נורלקו זה שם המותג של פיליפס בארה"ב, והמכונות שלהם הן אותן מכונות של פיליפס.

בניגוד לכל השמועות שהיו בעבר - תחת שני השמות מוכרים מכונות חדשות וגם ניתן למכור מכונות מחודשות אם מציינים שהן מחודשות.

תגלוש ל- http://www.norelco.com ותגיע לאתר של פיליפס בארה"ב

אם אתה רוצה הסברים, אני מפנה אותך לערך כאן (אם אתה מבין אנגלית) - http://en.wikipedia.org/wiki/Norelco

ולכאן, במקרה שאתה צריך הסבר בעברית (עם תמונות).

השמועות האלו נכסו חזק, גם אצלי, וכנראה גם אצל כל בעל חנות שקניתי ממנו מכונה של פיליפס אי פעם...

טעיתי, תודה על התיקון.

(ואין לינק בעברית, אגב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי 30" של LOEWE כבר 15 שנה שעוד יצרו טלויזיות עם הציפוים למינהם והיא לא הייתה בתיקון פעם אחת!! היא עלתה אז 10K שזה היה המוןןןןן בזמנו.

היא לא נראת פחות טוב מטלויזיות שמיצרים היום ובמשך השנים קנינו 4 טלויזיות לנקו וסוני ותאמינו או לא....בLOEWE רואים יותר טוב.

וגם שומעים הרבה יותר טוב. פשוט ללא בלאי, אין ספק שהיא חמש רמות מעל כולם וצריך להיות לכם LOEWE כדיי שתבינו. שווה כ ל ש ק ל.

אם יהיו לי 60.000 שקל זמינים, אני יתלבט ברצינות בין LOEWE ה50" לבין יונדאי סיריאון. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא יודנאי זה דיהטסו סיריון.

ב. היא לא עולה כל כך זול(אולי לא חדשה).

ג. גם לי יש אותה אבל היום לא הייתי משקיע על כך הרבה. עדיף לקנות ולהחליף כל 5 שנים. זה יותר זול ומתקדמים בטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט !!! אין לך מושג על מה אתה מדבר . טלוויזית LCD בינונית פלוס היום עם תוכן ברמה גבוה עובר בכמה רמות כל CRT

יכול להיות שאתה צודק, אבל בפועל, בשיטות השידור של היום הראות לא משהו בכלל!

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=578107#

כזאת יש לי בבית, על הנייר, לא רעה בכלל. בחיים האמיתיים, עם HOT, חמש רמות מתחת למה שציפיתי וגם הרמקולים מחורבנים!

הטושיבה 28 CRT הקודמת שהייתה לנו ששירתה אותנו נאמנה בלי אף תקלה 7 שנים בערך, רואים בה היום הרבה יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם כזו... ולא יודע מה איתך אבל אני רואה איתה יחסית ממש טוב. זה תלוי גם בממיר של HOT (דוקסיס) ,כבלים איכותיים ואיכות השידור ששונה מערוץ לערוץ

בכל אופן מכיוון שאתה מותח את השידור אתה כבר רוצח את האיכות, זה כמו לתת למכונית לנהוג על השטח. תביא לה משהו שמתאים לה ותראה את התוצאות כך שאם תתן לה תוכן רחב של 720P ומעלה ישירות מהמחשב אתה תראה את ההבדלים בצורה ברורה כבר

הבעיה כאן היא לא בטלוויזיה או בטכנולוגיה שלה אם כבר אז במדינה המפגרת שאתה חי בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם כזו... ולא יודע מה איתך אבל אני רואה איתה יחסית ממש טוב. זה תלוי גם בממיר של HOT (דוקסיס) ,כבלים איכותיים ואיכות השידור ששונה מערוץ לערוץ

בכל אופן מכיוון שאתה מותח את השידור אתה כבר רוצח את האיכות, זה כמו לתת למכונית ספורט לנהוג על השטח. תביא לה משהו שמתאים לה ותראה את התוצאות כך שאם תתן לה תוכן רחב של 720P ומעלה ישירות מהמחשב אתה תראה את ההבדלים בצורה ברורה כבר

אןי לנו מדינה אחרת ובכל מדינה אחר יותר גרוע!

בקיצור, אז היא בנויה איכותי ויש לה ב CRT. אבל למה ב LCD היא גם יקרה? הרי אני יכול לקנות 3 טלויזיות במחיר של 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שכל הזמן חופר כמב שהטלוויזיה שלו מעולה ויוקרתית (לווה מן הסתם)

ואני בתומי צחקתי עליו... וניסיתי לשכנע אותו להחליף למשהו חדש שטוח (לא שהלווה ישנה משהו באיזור ה-3 שנים +-)

קיצר נראה לי אני חייב לו התנצלות לאור האמור לעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן מכיוון שאתה מותח את השידור אתה כבר רוצח את האיכות, זה כמו לתת למכונית ספורט לנהוג על השטח. תביא לה משהו שמתאים לה ותראה את התוצאות כך שאם תתן לה תוכן רחב של 720P ומעלה ישירות מהמחשב אתה תראה את ההבדלים בצורה ברורה כבר

עם הטלוויזיה הזאת קנינו כבלים מאוד יקרים שמחברים בינה לבין הממיר של הוט (לא זוכר מה הוא בדיוק בילבל את המוח "כבל זהב 24 קארט בלה בלה בלה") והטכנאי של ישפאר עשה את כל הכיוונונים של הממיר ב-services.

בכל מקרה, לא מה שציפיתי!

LCD מתקדמות לא מתאימות לשיטות השידור של היום, אין מה לעשות.

אני מניח שעם יראו מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב HOT יש מספר ממירים... לפי הבדיקות שלי באתרים שמתעסקים בתחום הממיר הכי מומלץ שלהם נקרא דוקסיס (צרפתי תמונה)

אתה יכול לדרוש אותו מהשרות לקוחות שלהם, מהניסיון שלי אני לא יגיד לך שרואים מדהים כי אין באמת מה להשוואת בין זה לבין HD שמתאים באמת לLCD

אבל אני כן יכול להגיד לך שדווקא רואים דיי טוב ואני נהנה לצפות גם בשידורי הכבלים שלפעמים אף מפתיעים באיכות שלהם ומתעלים על CRT לדעתי

כל זה כמובן תלוי כאומר באיכות המקור שמשתנה בין הערוצים והתוכניות , במרחק הצפייה וההגדרות שיכולות לשנות משהו מקצה לקצה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב איכות תמונה, דוקסיס הוא הממיר הכי מהיר שיש, היה לי פעם את הדוקסיס ואז הוא נשרף :'(

אחרי זה טענו שאין במלאי את הדוקסיס והביאו לנו ממיר מגעיל ואיטי במיוחד, ומה קרה? גם הוא נשרף :silly:

ושוב דרשנו דוקסיס - אין דוקסיס - הביאו שוב איטי ומעצבן ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב HOT יש מספר ממירים... לפי הבדיקות שלי באתרים שמתעסקים בתחום הממיר הכי מומלץ שלהם נקרא דוקסיס (צרפתי תמונה)

אתה יכול לדרוש אותו מהשרות לקוחות שלהם, מהניסיון שלי אני לא יגיד לך שרואים מדהים כי אין באמת מה להשוואת בין זה לבין HD שמתאים באמת לLCD

אבל אני כן יכול להגיד לך שדווקא רואים דיי טוב ואני נהנה לצפות גם בשידורי הכבלים שלפעמים אף מפתיעים באיכות שלהם ומתעלים על CRT לדעתי

כל זה כמובן תלוי כאומר באיכות המקור שמשתנה בין הערוצים והתוכניות , במרחק הצפייה וההגדרות שיכולות לשנות משהו מקצה לקצה

הוא לא נצלה לך שם?!

אצלי יש 2 ממירים של THOMSON לפניי 5 שנים, מדיי פעם יש תקיעות אבל תכלס, למי יש זמן לראות טלוויזיה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...