מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 17 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הדיון הזה ממש מדכא אותי. התחייבתי מחדש לשנה נוספת אצל ברק לפני כ3 שבועות ולפני יומיים התחילו לי הבעיות בטורנט. 11 חודשים של התחייבות. פשוט לבכות.

ד"א מזה TL שכל הזמן מזכירים פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה

נתחיל בזה שיש לי 1.5 מגה הורדה על 500 העלאה ב 012 ו HOT

והטורנטים שאני מוריד הם טורנטים שבטוח יכולים לנצל את כל המהירות שלי

(כי אני רואה/יודע/בטוח שהם מסוגלים/מגיעים למהירויות של 1 ו 2MBPS לאחר החילוק !! )

והם לא מגיעים אצלי למקסימום , יותר נכון לומר שהם בקושי זזים

אבללל ופה מגיע האבל הגדול אני שמתי לב למשהו מאוד מוזר לפעמים מגיע מצב שאני מעלה על מקסימום כלומר 60-70 בשנייה ותמיד שזה קורה איזה 80% מההעלאה היא רק לישראלים והשאר ככה איזה 10 זה לחו"ל , כנל לגבי הורדה משו כמו 30 מחו"ל והשאר אם יש מה שכמעט תמיד לא קורה כי ישרלים כידוע לכם מורידים ולא מעלים לפחות הרוב

התוצאה היחידה שאני לומד מפה היא ש012 פשוט מגבילים את ההורדה וההעלאה שלי לחו"ל דרך הUTORRENT ויש לציין שאני משתמש במנגנון מיוחד של encryption בתוכנה מנגנון מובנה כמובן שכביכול מיועד למנוע ממצבים כאלה שהספקית חוסמת

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 עסוקים בתשתית הטלפונים שלהם (רוצים להיות בזק) ולכן שמים קצוץ

על אנשי האינטרנט.........הייתי מציע לכותבי המכתבים ל-012 לכתוב בכל מכתב גם העתק לאייל קיצייס

בהצלחה

דרך אגב אני מנוי 012 שגם קיבלתי מ-014 קוד ואם אני רוצה אני יכול להתחבר דרכם תמורת 1.75 ליום (בשיטת משתמש משלם)

כך שזה אפשרי למי שרוצה לעשות בדיקה אצל ספק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אוקי אז ככה.. אני חייל ואין לי זמן להתעסקות

אבל באמת ראיתי לאחרונה שטורנטים יוקרתיים ב TL לא זזים...

הפנתי את עצמי לנושא הפורט החסום שאכן גיליתי כי הוא חסום ! חיש מהר רצתי לראוטר של צ'קפוינט שלי וקינפגתי אותו לפורט של הטורנט,

ואז שהרצתי את הבדיקה זה רשם לי שהפורט פתוח.. משמע יתכן ו 012 לא חסמו את הפורט הזה...

אימיול לא זז לי להבדיל.. האם זו התוכנה שכבר לא פופולרית או שגם פה 012 משחקים איתי ?!

מעוניין לדעת מה לא עובד ב 012 כדי להעלות אותם על טיל, לא פעם ולא פעמים שהם מרמים אותי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבריה,

טוב היום קרתה לי בעיה שאיסיקיו ומסנג'ר לא מתחברים לי, כשדיבארתי אם החברים שלי התברר שלמי שיש 012 כספק גם להם לא מתחבר.

בדיוק אחריי כמה דקות התקשרתי ל012, חיקיתי 5 דקות ובסוף ענו לי שכל השירות הטכני תפוס ושיחזרו אליי, מהירות הגלישה פשוט בילתי ניסבלת בנוסף לכך שתוכנות איסיקיו ומסנג'ר לא עובדות.

אם היום עד 12 בלילה לא יחזרו אליי כמו שבפעם שעברה שפניתי אליהם אם בעיה ולא חזרו אליי מחר אני בהחלט אוכל לדבר איתם כבר על תביעה, כי התחיבו לחזר אליי אוד היום, בנוסף לכך הבעיה הטכנית שלהם לא מופיעה בשום מקום ואנשים חופרים במחשבים שלהם כשזה בכלל לא תלוי במחשב... היו יכולים להודיעה פובמית באתאר שישנמה בעיה אם שרתי חול, והם לא עשו כך.

אני אעדקן אותכם בכל מה שקורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...