מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים. - עמוד 16 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב זועם ששלחתי היום למחלקת פניות הציבור ב-012, במספר העתקים.

Milford Cubicle

Recommended Posts

בעקרון התיק של 012 עדיין נמצא בית-משפט, בנוגע לאחסון אתרי האימיול הישראלים שנסגרו (ליונטוורק ודומים להם). אם הם באמת מנסים להוזיל את הטראפיק ע''י שיתוף קבצים פופולריים ללקוחות שלהם, אז הם מאוד מסתכנים (נו מי יאמין שאיזה משתמש ADSL מסכן מעלה ב-400 קילובייט).

זה גם מזכיר את הניסיון של זהב להילחם בטראפיק היקר ע''י פתיחת הפרוקסי שלהם לדברים באימיול.

אני מכיר "משתמש מסכן" שמעלה על 1000KB לשניה

סהכ אבא שלו בכיר בבזק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא שאני צריך להוכיח לכם את זה, כן?

מספיק שאני הצלחתי להאמין לו, היה קשה, אבל הצלחתי

חוץ מזה, זה לא כזה קשה להגיע למהירויות העלאה גבוהות

סהכ לקוח עיסקי, שרת בחוות שרתים, כמה מאות שקלים בחודש ו..זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני צריך להוכיח לכם את זה, כן?

מספיק שאני הצלחתי להאמין לו, היה קשה, אבל הצלחתי

חוץ מזה, זה לא כזה קשה להגיע למהירויות העלאה גבוהות

סהכ לקוח עיסקי, שרת בחוות שרתים, כמה מאות שקלים בחודש ו..זהו

יש הבדל גדול בין שרת בחוות השרתים לבין תשתית של חוות השרתים בבית פרטי בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין שרת בחוות השרתים לבין תשתית של חוות השרתים בבית פרטי בישראל

הפיסקה השניה התייחסה יותר למהירות הורדה של 400KBPS מתוכנת שיתוף, שדיברתם עליה בעמוד הקודם

בנוגע לבחור עם 10MBIT

אני די בטוח שהוא עשה את זה מהבית, אבל מי יודע..אולי מהעבודה של אבא (בבזק)

PS

את מי שמעניין נושא ה 012 שלי

אז יש עדכון -

נשלח מכתב מעורך דין. מחכים לתשובה

אם עדיין לא רוצים לנתק אותי - תביעה

(אךך מה לא עושים בשביל 30שח.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לברק לתמיכה טכנית, הבחור שם אומר לי עוד שבועיים זה זה צריך להסתדר (UTORRENT), גם כן אותו הדבר אמר לי זה תוכנה צד שלישי הבעיה בתוכנה, אמרתי לו שאני מתחבר דרך חברה אחרת עובד לי במהירויות גבוהות, רק שאני מחליף לחיבור של ברק זה חוזר ל3-4 KBS... הוא אמר לי שבועיים זה צריך לעבור אמרתי לו ואם זה לא יעבור, הוא אומר לי תסיק מסקנות... תגיע להחלטה... חחחחחחחח איזה מוזר זה.... ואחרי זה בסופו של דבר הוא עוד אמר לי זה מה שאמרו לי להגיד לך....

עכשיו מה הכי מצחיק שבדיוק סגרתי עסקה של 5מגה מהירות.... שבועיים? לפי החישוב שלי זה 14 יום.... שזה אומר שזה הזמן לביטול עסקה... חחחחחחחחחחחח איזה נוכלים הם שמה!

אה כן הוא עוד אמר לי שיש בעיה בשרתים של ברק והוא שמע שמרימים שרתים חדשים אז בגלל זה יש בעיות ותוך שבועיים זה יעבור.... אחחחח השקרים האלה.... כנראה שמחר או מחרתיים כבר אני אתנתק מהם, חבל דווקא שירתו אותי טוב במשך !!!!!!!5 שנים!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ויכוח ארוך עם 012 בנוגע לסעיף ההתחייבות. הם טוענים שאני בהתחייבות למרות שאין כל סעיף בפרטי העסקה שנשלחה אלי בנוגע לכך, לפחות מופרשות המילה "התחייבות" לא מופיעה שם אלא שהמחיר הוא "למשך שנה..."

מישהו יודע אם הם שולחים ללקוחות שהם לא בהתחייבות מייל עם פורמט שונה? הנושא מרתיח במיוחד מאחר ודאגתי מספר פעמים שנציגת המכירות מבינה שמדובר בחבילה ללא התחייבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...