הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 136 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

ועכשיו בואו נקרא ביחד ונתרגם לעברית קלה, כי משום מה אני תחת הרושם שיש פה עיוורים ואילמים כאחד.

תגיד לי אתה צוחק עלי ?

אם לא הבנתה, אז תקרא את כל הכתבה הזאת!!!

הוא משווה את היכולות של DX10 על - V.H לעומת DX9 על HIGH, ברור שיש הבדל, זה מה שאני אמרתי גם ... אבל, הוא גם השווה V.H DX10 מול V.H DX9 (פרוץ), ואמר שבהחלט יש הבדל אבל הוא קטן!!!

גם אני אמרתי שיש הבדל בין DX10 V.H לבין DX9 HIGH נוסף לזה - יש הבדל בדינמיקה בין שני ה DX , אבל לא באכות הגרפיקה כאשר שניהם על HIGH!!!

תאמין לי - 2 מחשבים אחד לצד השני, 5 אנשים בו זמנית, כשעתיים הביטו בהבדלים וכולם אמרו פה אחד!!!

נ.ב.

נמאס לי מהמשחק הזה!!! כולם כבר נהפכו לאיזה חולי נפש!!! קרייסיס ! קרייסיס ! קרייסיס ! קרייסיס ! דייייי! יש עוד משחקים מגניבים חוץ ממנו!

ואגב, הוא לא בודק את יכולת הכרטיס, זה לא קשור נטו לכרטיס מסך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נ.ב.

נמאס לי מהמשחק הזה!!! כולם כבר נהפכו לאיזה חולי נפש!!! קרייסיס ! קרייסיס ! קרייסיס ! קרייסיס ! דייייי! יש עוד משחקים מגניבים חוץ ממנו!

ואגב, הוא לא בודק את יכולת הכרטיס, זה לא קשור נטו לכרטיס מסך!!!

קרייסיס מנצל את יכולות הכרטיסים כיום מקסימלית ואפילו צריך יותר מהיכולות שלהם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיניים( ;D ), למה אתה עקשן? אין מצב שאין הבדל כאשר ההבדל הוא כזה ברור.

אני בטוח במאה אחוז שמה שהרצת אצלך לא היה 8800GT ב שיכלו להראות מה זה CRYSIS על AAX4 ורזולוציה גבוהה, או שבאמת אתה עיוור, הרי ראית את התמונות.

ומה זו השטות שיש הבדל בדינמיקה אבל אל באיכות הגרפיקה? הרי נגיד ה8800GT מרנדר לך הרבה יותר פוליגונים ,מים באיכות גבוהה יותר (מרונדרת עם הרבה יותר פרטים בעברית קלה ), יש הרבה יותר אבנים על החוף, הקרקע היא ברמת רינדור גבוהה יותר, הג'יפים והבתים והמשטחים נראים הרבה יותר "מחורצים". ואני לא מדבר על CRYSIS דווקא, אלא על כל משחק. 8800GT פשוט IS NOT UP TO THIS TASK.

אגב, זה שה8800GT לא מנצל את הכרטיס הרי רואים בכל ביקורת - CRYSIS מנצל אותו כמו NIGGER, כמו פיליפיני, כמו מה שתרצה כאשר הוא לא רק מנצל, אלא אף אונס אותו וגורם לו להיחנק עם 19-25 FPS מסכנים ברזולוציות נפוצות. לכן כשאני מדבר על CRYSIS (וזה גם נוגע לך סניד שאתה לא אוהב לדבר עליו) זה רק בגלל שכרגע זה ה BENCHMARK היחידי בשוק לכל טווח הכרטיסים. מ8400GS עד 8800ULTRA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מלכלך על ה-8800GT ::)

אני מקבל את התוצאה הזאת:

8800gt @ 700/2000mhz

1280x1024 / no AA

Play Time: 53.07s, Average FPS: 37.69

על כאשר חלק\רוב ההגדרות עם TWEAK ל-VERY HIGH.

ההבדל בין Very high ב- ל-Very High בויסטה הוא מזערי... אי אפשר אפילו לומר מה נראה טוב יותר.

אני רואה רק הבדל בהצללה על צוקים, לא משהו ששווה התייחסות, אבל הבדל בביצועים יש לטובת DX9 והוא מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיניים( ;D ), למה אתה עקשן? אין מצב שאין הבדל כאשר ההבדל הוא כזה ברור.

אני בטוח במאה אחוז שמה שהרצת אצלך לא היה 8800GT ב שיכלו להראות מה זה CRYSIS על AAX4 ורזולוציה גבוהה, או שבאמת אתה עיוור, הרי ראית את התמונות.

ומה זו השטות שיש הבדל בדינמיקה אבל אל באיכות הגרפיקה? הרי נגיד ה8800GT מרנדר לך הרבה יותר פוליגונים ,מים באיכות גבוהה יותר (מרונדרת עם הרבה יותר פרטים בעברית קלה ), יש הרבה יותר אבנים על החוף, הקרקע היא ברמת רינדור גבוהה יותר, הג'יפים והבתים והמשטחים נראים הרבה יותר "מחורצים". ואני לא מדבר על CRYSIS דווקא, אלא על כל משחק. 8800GT פשוט IS NOT UP TO THIS TASK.

אגב, זה שה8800GT לא מנצל את הכרטיס הרי רואים בכל ביקורת - CRYSIS מנצל אותו כמו NIGGER, כמו פיליפיני, כמו מה שתרצה כאשר הוא לא רק מנצל, אלא אף אונס אותו וגורם לו להיחנק עם 19-25 FPS מסכנים ברזולוציות נפוצות. לכן כשאני מדבר על CRYSIS (וזה גם נוגע לך סניד שאתה לא אוהב לדבר עליו) זה רק בגלל שכרגע זה ה BENCHMARK היחידי בשוק לכל טווח הכרטיסים. מ8400GS עד 8800ULTRA.

אלכס, אם אתה רוצה להצדיק את ההשתוקקות שלך ל GF9800 , אז בכיף! לא צריך להאליל את קרייסיס! 8800GT הוא כרטיס מצוין לימינו, בעלי מסכים מעל 22' יכולים לשדרג ל 8800GT 1GB במחיר של 9800 אחד עוד חודשיים ולקבל תוצאות לא פחות טובות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי .. רציתי לשאול משהו דחוף כי אני מתה לקנות אחד אולי עוד היום

ראיתי את הכרטי 8800GT BFG OC2 ב1450שח..

ואז ראיתי שיש את של PALIT 1GB זה אותו מעבד חדש G92?

http://skypc.co.il/pl_product~28610~8~0.htm

בכימעט אותו מחיר..השאלה מה כדאי..

ומה ביכלל תפקיד הזיכרון בכרטיס מסך האם רק לרזולוציות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, זה בדיוק אותו מעבד!

2. כדאי את: http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=842

3. גודל הזכרון משפיע (בעיקר) על ביצועי הכרטיס ברזולוציות גבוהות...

אז עדיף ללכת על ה 512 אתה אומר... אז רגע למה לא לקחת את הOC2 של BFG עדיף ג'יגבייט רגיל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.jkpc.co.il/ProductDetail.aspx?p=vga&i=37343

זה ה - 8800GT ההכי כדאי.

מצוין למסך 22.

זה כדאי למי שגר במגדל העמק או בראשון לציון או במרחק אוטובוס דן מאחת מהן.

מי שגר במרכז, שיקנה פה (או שישכנע את LOGICPC למכור באותו מחיר, כי אני לא הצלחתי). אגב, גיבור ביטלו את מוקד השירות המעצבן אחרי שכמו אחרים גם אני דרשתי זאת מהמנכל ויישרו קו עם שאר העולם הנאור. בביקורות האחרונות בזאפ רואים את זה טוב מאוד.

אני נותן את העמוד הראשי כי שני ה8800GT מופיעים שם.

שוב, מי שאוהב אח"כ בזבוז זמן וכסף בהחזרת מוצר ליבה לחנות במרחק מאיפה שהוא גר - שייקנה איפה שמתאים לו.

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/index&

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...