הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 132 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מספיק בגוגל, הקירור ברמה של ה - AC ACCELERO X1/2 ו - V-1 ULTRA המצויינים ועדיף בקצת על ה - ZALMAN VF900-CU.

יש לי אחד כזה על הכרטיס שלי ואני מרוצה ממנו (למרות שהכרטיס שלי לא חם כל כך גם ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו א אני קונה את ה- sonic או את הג'יגהבייט טורבו מ-tms (דיברתי איתם על הג'יגהבייט יש סיכוי שמיבאים אותם)..אני אוכל לעשות להם עוד oc בעצמי אפילו שכבר עשו להם...כי לשתיהם יש קירורים חזקים אז אני יוכל לעשות להם oc בלי שיתחממו יותר מדי או ישרפו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להמהיר אותם, אבל רחוק יותר ממה שכבר עשו להם לא קל להגיע, זה די קרוב לגבול שלהם על אוויר וללא מודים של מתח.

אגב אם TMS מביאים את הטורבו של GB, כמה הוא יעלה ? (הם ישוו למחיר של JKPC שעומד על 1320 ש"ח ? כי אם כן אז גם אני אקנה אצלם כי הם קרובים יותר אלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיילנסר הוא היסטוריה, זה כבר יותר לעניין - http://tms.co.il/product/4694

אתה צוחק עלי ?

אתה מדבר על היסטורייה ומביא לי בן יותר משנתיים שמיועד גם כן ל6800 ול 7800 ?

דבר ראשון כשאתה ממליץ (וזה גורם לאנשים לשאול שאלות) לפחות תביא לינק או מידע שאכן הקירור הזה מתאים ל 8800GT, ניסיתי לעשות חיפוש קצר בגוגל לדגם הזה ביחד עם 8800GT וזה לא העלה כלום. יש לא מעט קירורים ישנים שמחייבים חיתוכים ומודים בשביל התאמה, אם אתה רושם - תפרט, לינקים, תיאור - או אל תירשום.

דבר שני - אתה בכלל בטוח שהוא יותר טוב בביצועים מהSILENCER 5 (או לפחות באופן משמעותי) כשאתה מנפנף את פתרון הסיילנסר הזול עד חינמי בצורה כזו? לא ראיתי ביקורת שמשווה אותם ראש בראש, בהנחה שביקורת כזו מתבצעת במארז ממוצע ולא סופר מקורר.

והחסרונות ? לא ציינת - לא מקרר את הזיכרון, אולי מקשה על ווסתי המתח (אם בכלל מאפשר) והכי חשוב - משאיר את האוויר החם בתוך המארז ולא מוציא אותו החוצה, ומה עוד ? עולה יותר די משמעותית, ושלא לדבר על זה שזו חברה חצי ג'נרית שמתמחת בעיקר בייצור לכרטיסים זולים לעומת הסיילנסר שמגיע מחברה מכובדת שמייצרת פתרונות קצה. בקיצור - סתם רשמת מה שרשמת והמציאות די רחוקה ממה שבאת להציג, חבל, סה"כ המטרה היתה לעזור לאנשים והשקעתי זמן, ראיתי שגם אתה עוזר לכן הביטוי שלך הוא די תמוה. (נכנסת בכלל לתרד שלי וקראת גם את הכתבה ? ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים של הסיילנסר רחוקים מאד מה - VC-RHC (הסיילנסרים מעולם לא היו מובילים בתחום ביצועי הקירור גם נגד הזלמנים הוותיקים, VF700), הסיילנסר לא כזה זול וממש לא חינמי כמו שאתה מתאר אותו.

רוב כרטיסי המסך מסתדרים מצויין ללא לזכרונות (למשל אצלי) ומקסימום אם באמת צריך אז הם עולים 20 ש"ח, והתכונה של הוצאת האוויר החם מהמארז היא נחמדה אבל ממש לא קריטית (העניין פה הוא לקרר את כרטיס המסך).

הקירור הזה שמתאים לכרטיסי ה - 7900 מתאים גם ל - 8800GT שבעל PCB זהה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב צוחק עלי ?

בכלל הגבת למה שרשמתי ? זה שיש חורים דומים זו המסקנה שלך ? (אתה יודע בכלל שהREV3 יצא בגלל קבל שהפריע באחד הכרטיסים והתנגש בקירור?).

האברקול יותר טוב בצורה משמעותית ? תביא לינק שמוכיח, לאט לאט אני מתחיל לחשוב שאתה לא רציני ולא מקצועי ואני לא רוצה לחשוב ככה (החורים מתאימים עלק... 8))

ד"א - זה לא הPCB זהה אלא מערך החורים זהה וזה הכל, זה לא מעיד דבר וחצי דבר על תאימות (גם בסוקט 775 לא כל מסתדר עם כל לוח וכל מארז).

מסתדרים מצויין ללא לזכרונות ? ??? הכרטיס מסתדר מצויין גם עם הקירור הרגיל אז למה להחליף בכלל ?

בבקשה דניס, תהיה רציני... ותפסיק עם התירוצים...

אתה ניכנסת לתרד שלי בכלל ? (כי שם בדיוק תיארתי למה הכוונה חינמי, אלא אם כן אתה נוהג לשלם למישהו על משהו שיש לך שוכב זרוק בבית - להזכירך המטרה היתה הצעה לאנשים ומתוך אכפתיות).

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=313250.msg2729656#msg2729656

רואים שם בבירור איך האוברקלוק לזכרונות עלה לאחר ההחלפה לסיילנסר מהקירור המקורי (שגם מקרר את הזכרונות) אז בבקשה אל תתן לי תירוצים מגמתיים להצדיק איזו "שטות" שאמרת. כנ"ל לגבי הוצאת אוויר חם מהמארז - יש לך מאורר אחורה שמוציא אוויר חם ? - יפה, אז אל תגיד שזה לא קריטי או תציג את זה כאילו זה לא משנה כי זה מאוד חשוב במארז שלא סופר מאורר וביחוד במארז שקט (הרי המטרה כאן להחליף רועש גם) - כרטיס המסך המתקדם הוא הרכיב הכי חם במחשב שלך והוא הראשון שאתה רוצה להעיף את האוויר החם שלו ישירות החוצה (ומן הסתם כשאתה מקרר כרטיס מסך אתה תעדיף שהוא "ישחה" בתוך אוויר קר יותר מאשר אוויר חם יותר).

בקיצור,

-----------

הEVERCOOL עולה כמעט 120 מול 70 של הסליינסר,

הוא לא מקרר את הזכרונות,

דוחף את כל החום האדיר שה8800 יוצר סביב הכרטיס ולתוך המארז,

הוא אולי יותר טוב מהסליינר בקירור (אולי כן ואולי לא),

אף אחד בכלל לא יודע שהוא מתאים כמו שצריך ל8800GT (ולמעשה לא מצליח למצוא את שם הדגם הזה ביחד עם 8800GT באותו משפט ::)),

הוא עתיק כמעט כמו הסיילנסר,

הוא מיוצר ע"י חברה סינית חצי ג'נרית שמייצרת בעיקר קירורים זולים (לסיילנסר למשל יש 6 שנים אחריות מהחברה מה שמעיד גם על אמינות),

והוא כנראה שקט לפחות כמו הסיילנסר 5 גירסה 3 אם לא יותר (מה שאומר שאת שניהם קשה מאוד לשמוע גם אם מתאמצים).

זה המידע האמיתי , שכל אחד יעשה את שיקוליו, בכל מקרה מומלץ לקרוא את התרד שפירסמתי - ודניס - אתה הראשון שצריך לקרוא אותו ;)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=313250.msg2729656#msg2729656

ולמי שרוצה מידע קצת יותר מקצועי מזריקת משפטים באוויר על קירורים ל8800GT אז הנה לינק, יש שם קירורים מכל המינים וכל הסוגים ועל כל ישן שמתאים או מתאים לאחר שינויים מדווחים (וד"א לא מוזכרת המילה EVERCOOL כל התרד הזה).

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1235965&page=17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה מקום האמתי שאני כבר לא זוכר איפה שמסוכן לשים תממורי של ה8800GT מעל 2000 זאת אומרת להגדיר את זה כ1000 באוברקלוק ובגלל זה לא שמו יותר מ1000, רשמו שלאורך זמן שהכרטיס יהיה על ממורי מעל 1000 בסוף הכרטיס ידפק, זה נכון?

אפשר תשובה על זה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קיבלת תשובה:

ל8800GTS מאורר הרבה יותר גדול וטוב, ליגה אחרת, אין בכלל מה להשוות.

אכן נציג של אחת החברות אמר את העניין לגבי הזיכרון, אבל זה עדיין בגדר תעלומה ומאז שזה נאמר יצאו חברות עם לא מעט דגמים שרצים ב2000.

את המסקנות קל להסיק בעצמך, תשובה של כן ולא אין לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הניסוח של השאלה :)

קודם כל אם אתה עובד כנציג של חברת מחשבים אתה אומר שאסור להעלות את תדר הזיכרון ושזה אוטומטית מפר את חוזה האחריות.

בכללי, אצל הרבה אנשים קיים פחד מסויים מאז הידיעה והם שמים על 1950 או 1970 ליתר ביטחון, ההפרש מהמקסימום גם ככה קטן מאוד עד אפסי בביצועים ולרוב הם מעלים את זה רק בשביל מבחני ביצועים ובשביל להשוויץ. מאז שמספר חברות יצאו עם כרטיסים שמומהרים ל 2000, פחות אנשים מתייחסים לזה (גם ככה יש אחריות שלרוב מחסה את אורך החיים של הכרטיס). יכול להיות שסה"כ מדובר בחברה שכשלה להשיג יציבות ב2000 באחד הדגמים שלה ויצאה באיזו הצהרה מופרכת בכדי לכסות על הפאדיחה שלה, יכול להיות שהקירור הגרוע של אפילו מחמם את הזכרונות ומביא לבעיות יציבות, ויכול להיות שאפילו יש משהו בדברים האלו (למרות שזה לא מסביר יציאת דגמים שרצים ב2000 מחברות שנותנות אחריות של שנתיים שלוש על הכרטיסים שלהם). בעיקרון אין שום מידע רשמי וודאי לגבי זה בדיוק כמו שאין שום מידע רשמי וודאי לגבי זה שNVIDIA החליפה את הקירור סטוק של ה8800GT לחדש בכל הדגמים כמו שכולם טוענים פה בביטחון מלא (למעשה אפילו הכחישה את זה וכרגע רק מספר חברות מספקות כרטיסים עם הקירור המדובר).

בכל מיקרה הזכרונות שיש ב8800GT הם של קימונדה (איפינאון לשעבר) והם מסווגים כ 1 NS מה שאומר מיועדים לעבוד ב 1000 MHZ (ז"א 2000). את המסקנות מכל הסיפור כל אחד צריך לעשות בעצמו ותמיד לזכור שאוברקלוק תמיד מסכן את הכרטיס וזה על אחריות המבצע. לאוברקלוקר תמיד מומלץ לקרוא מידע רב ברשת לפני ביצוע רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס מסך הבא

GainWard nvidia geforce 8800GTS 512MB 256BIT TV DUAL DVI

Intel 2 Quad 2.4 Ghz

KingSton 2GB 800Mhz

Intel DP35DP Mother-Board

DirectX 9.0c Nov 2007

XP

עכשיו ב3dmark 05 יצא לי 15,095 בהגדרות הבאות:

1280x1024

Anti Aliasing None

וכל השאר אותו דבר.. כמו שמקבלים עם התקנת התוכנה.

עכשיו באתרים שהבאת בעמוד הראשון רשום שהGT מוציא 17,700.. אז איך שלי שהוא אמור להיות הGTS החדש לא מוציא 2,700 נקודות פחות?

זה ממש מעצבן :\ למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...