הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 134 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה לא שמתי לב, תחליף ספק דחוף עם מערכת כמו שלך. ספק כזה יכול עוד לדפוק לך משהו במערכת.

הנה לחבר שלי בדיוק לפני שבוע נדפק ודפק ביחד איתו גם את הזכרונות.

כנראה אתה מקבל 2000 פחות נק' כי הכ.מסך לא יציב בגלל הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא שמתי לב, תחליף ספק דחוף עם מערכת כמו שלך. ספק כזה יכול עוד לדפוק לך משהו במערכת.

הנה לחבר שלי בדיוק לפני שבוע נדפק ודפק ביחד איתו גם את הזכרונות.

כנראה אתה מקבל 2000 פחות נק' כי הכ.מסך לא יציב בגלל הספק.

במפרט שלו אני רואה רק

intel[R] P4 CPU 2.40 GHz

MB 512 של

Geforce fx 5600XT

MX510

על מה אתם מדברים חברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס מסך הבא

GainWard nvidia geforce 8800GTS 512MB 256BIT TV DUAL DVI

Intel 2 Quad 2.4 Ghz

KingSton 2GB 800Mhz

Intel DP35DP Mother-Board

DirectX 9.0c Nov 2007

XP

עכשיו ב3dmark 05 יצא לי 15,095 בהגדרות הבאות:

1280x1024

Anti Aliasing None

וכל השאר אותו דבר.. כמו שמקבלים עם התקנת התוכנה.

עכשיו באתרים שהבאת בעמוד הראשון רשום שהGT מוציא 17,700.. אז איך שלי שהוא אמור להיות הGTS החדש לא מוציא 2,700 נקודות פחות?

זה ממש מעצבן :\ למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני צריך עזרה!!!

אני מחפש כבר הרבה זמן כרטיס מסך 8800GT עם חיבור .

אני צריך את הכרטיס הזה אבל שלא יהיה יותר יקר מ1400 שקל ככה. וכמובן שיהיה טוב.

אשמח לעזרה!! זה נורא חשוב לי ואני מחפש את זה הרבה זמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על זה - http://www.jkpc.co.il/ProductDetail.aspx?p=vga&i=28604

PALIT 8800GT SONIC.

זה נראה לי אחלה של דבר, אבל נראה לי שיש בזה בעיות. בגלל 2 דברים:

1. רשום שם , וזה אומר שאני צריך איזה מעבד או זיכרון שתומך גם בDDR3, לא?

2. זה עם חיבור DVI, ולא . חשוב לי מאוד שזה יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

תשמע, אני ממש צריך שתציל אותי, ושאני מתכוון במונח הזה, אני באמת מתכוון.

אני כבר לא יודע מה לעשות עם הכרטיסי מסך האלו, אני בנאדם שממש אבל ממש חולה גרפיקה ואני זקוק לכרטיס מסך הכי טוב.

עשכיו, שמעתי שעוד מעט יוצא 9800, אז שווה לחכות לזה? כי אני לא רוצה עכשיו לקנות 8800GT שזה יקר, ואז עוד 4 חודשים יהיה כבר משהו יותר טוב וזה ייחשב בתור סתם כרטיס מסך פשוט.

מה אתה ממליץ לעשות? חייב את העזרה שלך!

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

תשמע, אני ממש צריך שתציל אותי, ושאני מתכוון במונח הזה, אני באמת מתכוון.

אני כבר לא יודע מה לעשות עם הכרטיסי מסך האלו, אני בנאדם שממש אבל ממש חולה גרפיקה ואני זקוק לכרטיס מסך הכי טוב.

עשכיו, שמעתי שעוד מעט יוצא 9800, אז שווה לחכות לזה? כי אני לא רוצה עכשיו לקנות 8800GT שזה יקר, ואז עוד 4 חודשים יהיה כבר משהו יותר טוב וזה ייחשב בתור סתם כרטיס מסך פשוט.

מה אתה ממליץ לעשות? חייב את העזרה שלך!

תודה מראש.

מצטער לאכזב אותך אבל זה תמיד ככה. גם עוד 4 חודשים כשיצא 9800 אחרי 4 חודשים הוא יהיה "עוד סתם".

אבל זה סתם שטויות של חולי גראפיקה, אם תקנה עכשיו 8800GT הוא אמור להספיק לך לאיזה שנה של משחקים בהגדרות ULTRA HIGH ועוד שנה של משחקים על MEDIUM-HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך אבל זה תמיד ככה. גם עוד 4 חודשים כשיצא 9800 אחרי 4 חודשים הוא יהיה "עוד סתם".

אבל זה סתם שטויות של חולי גראפיקה, אם תקנה עכשיו 8800GT הוא אמור להספיק לך לאיזה שנה של משחקים בהגדרות ULTRA HIGH ועוד שנה של משחקים על MEDIUM-HIGH.

אוהווווווווווווו אולי תפסיקו עם השטויות שלכם? לפחות תנסחו את זה בזהירות:

8800GT לא מספיק כבר עכשיו למשחקים תאבי כוח ברזולוציות של מסכי 22 ומעלה.

מי שיש לו 20 ומטה - שיקנה ללא חשש.

ואני כן אומר לחכות קצת לבחור הזה כי הוא תאב גרפיקה וכח ולכן ה9800GTX שייצא בעוד 3 חודשים יהיה בדיוק בשבילו .

להזכיר לכם שבחורף לקראת סוף השנה רק ייצא דגם משופר בסגנון ULTRA או משהו ורק בקיץ 2009 ייצא 10800 או הנפצה כולשהי. חצי שנה -שיפור טכנולוגי, שנה - שיפור ארכיטקטוני. אגב, השינוי הזה משום מה לא קרה עכשיו וה9800 יהיו שבבי 65נ"מ ולא איזה משהו מהפכני במיוחד. מה שכן, הם יהיו מהיריייייייייים.

האמת, מי שחייב עכשיו גם לעתיד - שיקנה של 8800GT וזהו. זאת האופציה הכי טובה. ואפשר גם 8800GT עם 1GB לבעלי מסכים מעל 22 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, 8800GT 512MB אחד מחזיק כל משחק היום על 1920X1200 מצוין ולרוב גם עם פלטרים.

יש כמובן יוצאי דופן כמו קרייסיס אבל אותם גם דברים יקרים יותר יתקשו להריץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהווווווווווווו אולי תפסיקו עם השטויות שלכם? לפחות תנסחו את זה בזהירות:

8800GT לא מספיק כבר עכשיו למשחקים תאבי כוח ברזולוציות של מסכי 22 ומעלה.

מי שיש לו 20 ומטה - שיקנה ללא חשש.

ואני כן אומר לחכות קצת לבחור הזה כי הוא תאב גרפיקה וכח ולכן ה9800GTX שייצא בעוד 3 חודשים יהיה בדיוק בשבילו .

להזכיר לכם שבחורף לקראת סוף השנה רק ייצא דגם משופר בסגנון ULTRA או משהו ורק בקיץ 2009 ייצא 10800 או הנפצה כולשהי. חצי שנה -שיפור טכנולוגי, שנה - שיפור ארכיטקטוני. אגב, השינוי הזה משום מה לא קרה עכשיו וה9800 יהיו שבבי 65נ"מ ולא איזה משהו מהפכני במיוחד. מה שכן, הם יהיו מהיריייייייייים.

האמת, מי שחייב עכשיו גם לעתיד - שיקנה של 8800GT וזהו. זאת האופציה הכי טובה. ואפשר גם 8800GT עם 1GB לבעלי מסכים מעל 22 אינץ'.

צודק, שכחתי לציין את זה.

אבל ראיתי בביקורת אחת שפירסמו פה שאין הבדל בכלל עד\כולל רזולוציה של מסכי 22". בלי או עם פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, 8800GT 512MB אחד מחזיק כל משחק היום על 1920X1200 מצוין ולרוב גם עם פלטרים.

יש כמובן יוצאי דופן כמו קרייסיס אבל אותם גם דברים יקרים יותר חתקשו להריץ.

עדיין חייב להגיד את המילה האחרונה? ::)

Now lets look at this chart, you can see different games require different graphic memory size:

memneed1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תביא לי את הטבלה הלא קשורה הזאת...

PT BOATS לא יצא ולא משקף כלום, COJ DX10 לא שחיק על אף כרטיס ברזולוציות גבוהות ו - COH ו - WIC מיותר להריץ על DX10 גם ככה כי הביצועים נפגעים מאד והמשחקים נראים אותו הדבר.

תסתכל על משהו רציני יותר - http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gainward-bliss-8800gt.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...