הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 140 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

הוא לא עוזר באף רזולוציה, ראית את הביקורת של FIRINGSQUAD ?

הוא עוזר רק ביוצאי דופן כמו PT BOATS (שלא יצא עדיין) וגם ב - 1920X1200 בקרייסיס אבל זה חסר משמעות כי המשחק לא שחיק אז גם ככה (כנ"ל לגבי WIC ו - COH במצב ה - DX10 שלא מוסיף להם כלום ולגבי COJ שדווקא נראה טוב יותר ב - DX10 מסיבות של נעילת ההגדרות הגבוהות ביותר בשביל המצב הזה אבל גם הוא לא שחיק ב - 1920X1200 כשגרסת ה - 1GB מראה שיפור משמעותי מספיק על פני ה - 512MB).

ואין לי צורך בעזרה בניסוח, לך לעומת זאת זה לא יזיק.

אני חוזר ואומר שה - 8800GT 1GB הוא אך ורק ל - ומיותר לשימוש מתחת ל - 1920X1200 עם פילטרים לעת עתה (אני מדבר על מערך ה - SLI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

8800GT 1GB הוא אך ורק ל - ומיותר לשימוש מתחת ל - 1920X1200 עם פילטרים לעת עתה (אני מדבר על מערך ה - SLI).

יופי, ותמיד תכתוב ככה ולא חד משמעי. אתה מנהל פורום, לא גולש שגרתי, תהיה דייקן כמו המנהלים של שאר הפורומים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ותמיד תכתוב ככה ולא חד משמעי. אתה מנהל פורום, לא גולש שגרתי, תהיה דייקן כמו המנהלים של שאר הפורומים פה.

OFF TOPIC

דניס הוא אחד ממעטי מנהלי הפורומים כאן שיודעים להתבטא ולנהל את הפורום כמו שצריך, כמו שהוא משקיע כאן לא ראיתי עוד משקיען שכזה.(בין המנהלים)

הרוב המוחלט חושב כך אז בלי פרובוקציה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OFF TOPIC

דניס הוא אחד ממעטי מנהלי הפורומים כאן שיודעים להתבטא ולנהל את הפורום כמו שצריך, כמו שהוא משקיע כאן לא ראיתי עוד משקיען שכזה.(בין המנהלים)

הרוב המוחלט חושב כך אז בלי פרובוקציה מיותרת.

מיותר. אני מכבד אותו ויחד עם זאת מספיק פעמים העירו לו על כך. בפוסט הזה לבדו יש איזה 4-5 אנשים ב200 עמודים שלו שכבר אמרו את זה, שיש לו יציאות שלא מתיישבות עם התפקיד, מה שלא רואים אצל אלה שאתה אומר שמשקיעים, אז אני מבקש. יש כבוד ולא יזיק לתקן. לא מעליבים אף אחד. נדמיין שכולם פה אנשים בוגרים שיודעים מתי להתייחס בכלל כשמתקנים אותך לצורך לבין להתייחס כשסתם מציקים ואני לא סתם מציק. כל מה שאמרתי הוא שכשהוא אומר משהו שיביא גם את הצד השני קטן ככל שיהיה. אני סתם חוזר על דברים שאחרים אמרו פה בפוסט כאשר על אחד על משהו אחר ואין לי זמן להתחיל לשחק בקטנות מי אמר מתי ולמה אז זה יספיק. אני בטוח שהוא לא נעלב ואתה ממש לא צריך להגן עליו, הוא בסדר גמור(עובדה שהוספתי חיוך בתגובה הקודמת והשתמשתי במילה "להשגיח ולא לתקן" בנימה חברותית)..

דניס לענייננו, מה קורה, קנית בסוף 8800כולשהו, אם כן פנק במידע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת חדשה על גרסה מיוחדת של ה - 8800GT מבית GALAXY.

לינק - http://en.hardspell.com/doc/showcont.asp?news_id=1900&pageid=2079

קירור טוב מ - CM, חיבור ואפשרות לשלוט במתחים ע"י ג'מפר (טוב ל - OC קיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לגלקסי מספר דגמים מעניינים.

כדאי לציין שהג'מפר מוסיף רק 0.05 אבל זה גם משהו (זה המתח שבו רצים כל הדגמים המומהרים באיזור ה 700/2000). זו אותה תוספת בדיוק (היחידה) שאפשר לעשות בעזרת שינוי המתח בביוס בעזרת בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה אפשר להגיע בOC רגיל?

לכמה בOC על המוד מתח בתוכנה (אגב מאיזה לאיזה מתח מעבירים, מה המתח סטוק של הGT)?

כמה מוסיף ה VOLTAGE MOD והאם כל כך ששווה לעשות אותו?

*דניס, קנית משהו בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה שמופנת לנציגים ולמבינים..

שוב יש לי התלבטות על הכרטיס ומכיוון שלא skypc ולא tms מביאות את הכרטיס 8800gt של gigabyte לאחד oc עם קירור זלמן אז אני שוב מתלבט:

palit sonic - חזק קירור טוב אבל פחות שנה אחריות

asus oc - עכשיו המחיר שלו ירד ולפי האתר הזה :

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=2428&cid=3&pg=12

הוא מומלץ.

leadtek - הוא במהירות ליבה ממוצעת והכל ממוצע אבל כולם לוקחים אותו במפרטים..

למישו יש פה ניסיון עם הכרטיסים??.והלידטק שב-skypc זה הרגיל לא ה- נכון?...על מה לוותר??

שנה אחריות או מהירות גבוהה או ללכת עם מה שממליצים במפרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...