הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 83 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אני חוזר ושואל לגבי תאימות הכרטיס עם לוחות אם: ללוח שלי יש סלוט PCI-E x16. ראיתי שמדברים פה על 1.1, 1.0, 2.0... איך אני יודע איזה מהם יש ללוח שלי?

עריכה: לפי הדרישות של הכרטיס:

"PCI Express-compliant motherboard with one vacant PCI Express x16 slot"

זה אומר שהוא יתאים ללוח שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חוזר ושואל לגבי תאימות הכרטיס עם לוחות אם: ללוח שלי יש סלוט PCI-E x16. ראיתי שמדברים פה על 1.1, 1.0, 2.0... איך אני יודע איזה מהם יש ללוח שלי?

עריכה: לפי הדרישות של הכרטיס:

"PCI Express-compliant motherboard with one vacant PCI Express x16 slot"

זה אומר שהוא יתאים ללוח שלי?

אני חושב שמזיינים לנו בשכל ואפשר להפעיל PCI-E2 על כל PCI-E...

לא ניראה לי שעם לוח 945 תיהיה בעיה,ועוד בהתחלה כמה חבר'ה אמרו פה שאי אפשר יהיה להפעיל את הכרטיס עם 965,הזוי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ביררתי את הנושא לגבי התאימות , אז הכרטיסים החדשים יפעלו לכל אחד שיש לו PCI-E X16 לא משנה איזה גירסה ..

(בירור עם SKY).

בכל מקרה , משהו יכול לענות לי כמה קריטי יהיה לקנות כרטיס נגיד 8800GT 512MB עם מסך 19 שתומך עד רזלוציה 1280*1024 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנצ'ים של הדמו של Crysis כבר אי אפשר לדעת למה להאמין.

בנצ' 1

בנצ' 2

הראשון מצביע על 50fps על High Quality ואילו השני עומד מתחת ל- 30fps גם כן על HQ.

ואם הבנצ' השני צודק אז אפילו ה- 8800GT זה זבלה בשביל משחקי העתיד...

לא יודע מה עם השני אבל בקשר לבנצ' הראשון זה פשוט חארטההההההההההה חבל על הזמן

אין מצב ש2900XT (הוא בכלל לא הגיוני) ו 8800GTX יעשו + 50FPS בCRYSIS ברזולוצייה 1600X1200

על המקסימום, ועוד בAAX4 ועם AFX16

חארטהההההה לפנים... חח (וזה לא שיש להם עוד איזה מעבד פרנין אקסטרים חדש משו סוס... "רק" E6600 י)

בקשר ללינק השני- בכלל לא הבנתי איזה כרטיס הם בוחנים שם....

תגידו 8800GT 256MB מספיק לרזולוציה 1024*768 והכל על HIGH או VERY HIGH עם פילטרים?

תלוי על איזה משחק אתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לי ולעצמכם טובה, אל תקנו את הגרסת 256MB!!! אל תהיו מפגרים בפעם השנייה!!!

תמידד אמרו לנו פעם "תקנו את ה-8800GTS 320MB, הוא יספיק לכל המשחקים, תקנו אותו אם אין לכם מסך מעל 19"..."

אבל מה, במלאאא משחקים היום זה כבר לא מספיק: COD4, CRYSIS על ההגדרות הכי גבוהות (על 1280X1024), ב-WIC, ובכמעט כל משחק שיוצא עכשיו ה-320MB לא מספיק.

ואחרי שצעקתי פה על אנשים למה הם אמרו כל כך הרבה לקנות את ה-320MB שכבר היום לא מספיקים, אמרו לי: CRYSIS ידוע שהיה צורך הרבה ... וגם "אז תוריד קצת את הרזולוציה"... ויש כאלה שהודו ואמרו שגם היום באמת ה-320MB כבר לא מספיק.

אז למה לעזאזל לקנות כרטיס יותר טוב, שעם קצת OC יהיה כמו ה-GTX כמעט, אבל עם 256MBG?@!?!?! זאת טיפשות!!! אתם לא תוכלו לשחק על HIGH כי הזיכרון יגביל אתכם!

ואם היה לכם 512MB הייתם יכולים... זה כאילו סתם מבזבזים כסף על כרטיס מצויייין אבל שתחשבו על זה שלמרות שהכרטיס טוב אתם (מי שקנה אותו) מוגבלים מהזיכרון, זה ישגע אתכם.

אז בבקשה אני אומר לכם: תקשיבו לי ואל תקנו את הכרטיס הזה, אתם תצטערו על כך.

אתה ממשיך לדבר שטויות.

ה - 8800GTS 320MB עדיין מריץ כל משחק מצוין על 1280X1024 (אולי מלבד קרייסיס אבל זה תלוי את מי שואלים), זה לא שגרסת ה - 640MB עדיפה עליו ביותר מדי משחקים, אולי רק באיזה שלושה וזהו.

ה - 8800GT 256MB נועד למי שאין כסף לגרסת ה - 512MB, ותתפלא שלא לכולם יש.

הוא יהיה כרטיס משתלם ואין לי ספק בכך.

הבנץ' 1 הוא באמת זיוף כלשהוא שיצא עוד לפני הבטא ובוודאי שלפני הדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 עובד לי מצויין על הגדרות הכי גבוהות.

אם משחקים לא עובדים טוב עם 8800GTS 320M (לדוגמה CRYSIS) זה אומר שהם לא נבנו טוב.

בפעם האחרונה שבדקתי יש אנשים שאין להם 1400 שקל להוציא על כרטיס מסך :screwy: גם שמעתי על אנשים שרוצים שמשחקים יעבדו להם כי הם נהנים לשחק ולא בגלל "זנות הגרפיקה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 עובד לי מצויין על הגדרות הכי גבוהות.

אם משחקים לא עובדים טוב עם 8800GTS 320M (לדוגמה CRYSIS) זה אומר שהם לא נבנו טוב.

COD 4 יש תמיכה ב DX10?(ורציתי לשאול אם גם NFS PS וגם SOF החדש וAREA 51 ומשחקים חדשים גם כן אם תמיכה ב DX10?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילת השבוע אמורים להגיע ל TMS כרטיסים של Sparkle, EVGA, ושל Biostar.

בהמשך השבוע צריכים להגיע גם כרטיסים של , ויתכנו גם מותגים אחרים.

אם אתה רוצה לרכוש כרטיס, מומלץ לשריין כבר מעכשיו כי הרוב כבר נמכרו מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

אני בדיוק קונה מחשב חדש ואני מתלבט בקשר ל8800GT 512MB מאיזה חברה לקחת?

אני מתלבט בין שתי חברות:(לא מעוניין בגירסת OC)

GIGABYTE ב1501 ש"ח.

SPARKLE ב1460 ש"ח.

איזה מהם עדיף? (כמובן שיש למחיר השפעה כאן) איזה מהם כדאי יותר מבחינת יחס של ביצועים לכסף?

האם קיים בכלל הבדל ביניהם בביצועים(אם כן האם זה הבדל ששווה את הפרש המחיר)? כי אם אין הבדל אז כמובן שאני מעדיף את הספרקל ב41 ש"ח פחות.

מה אתם אומרים?

ה הוא יותר יקר בגלל שהכרטיס בא אם המשחק Neverwinter Nights וSPARKLE בא בלי משחק..אני הלכתי על ה SPARKLE הוא יותר זול וגם אם אתה מעוניין אני לא יודע אך ה כרטיס של אבל של SPARKLE עשיתי לו OC די גבוהה והוא יציב..

עריכה:לגבי הביקרות..אתם אומרים היא אמינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...