הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 84 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

לגבי שיריון הכרטיסים והזמנות מראש

לדעתי צריך להתאפק, לפחות זה מה שאני עושה למרות שאני ממש חם לקנות

המחירים ממש לא משקפים את הערך האמיתי של הכרטיסים

שבוע שבועיים והכרטיסים יעמדו על 1300-1400 ומטה

היבואנים ובעלי החנויות מנצלים את הביקוש הגדול וזה לגיטימי

אין מלאי והסחורה לא "שוכבת" אבל כמו בכל דבר גם זה ישתנה בקרוב.סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם בשביל הקטע , אתם יכולים להסביר לי איך משחק כמו Crysis (ששיחקתי בו ולא הבנתי מה כל ההתלהבות , משחק מעפן ביותר) , יש לו דרישות יותר גבוהות פי 2 ממשחק כמו COD4? , כשCOD4 לא יורד בשיט בגרפיקה שלו מCrysis.

לדעתי Crysis נבנה באמת גרוע ולכן הדרישות הגבוהות האלה , בטח עם קצת תקציבים מNvidia (שבעצם ספונסר ראשי למשחק ) , עשו כל מיני קומבינות שהמשחק יהיה כבד ואנשים כמונו נרוץ לקנות חדשים.

COD4 אפילו עם הכרטיס מסך המעפן שלי עבד על HIGH (יש גם INSANE או משהו כזה , שם זה עשה בעיות) , אבל עדיין אין לזה הסבר ראו מדהים לדעתי יותר יפה מקרסייס (ראיתי קרייסיס על GTX ככה שהשיפוט לא היה עם הכרטיס שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתחיל לדון בדקויות השימוש בסמיילים כי זה יכול להיות נושא מרתק בפני עצמו.

אבל השתמשתי בסמיילי המתאים (GOOD POSTING יכול להיות גם כשאני מציין תגובה טובה של מישהו גם אם אני לא מסכים איתה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע , אתם יכולים להסביר לי איך משחק כמו Crysis (ששיחקתי בו ולא הבנתי מה כל ההתלהבות , משחק מעפן ביותר) , יש לו דרישות יותר גבוהות פי 2 ממשחק כמו COD4? , כשCOD4 לא יורד בשיט בגרפיקה שלו מCrysis.

לדעתי Crysis נבנה באמת גרוע ולכן הדרישות הגבוהות האלה , בטח עם קצת תקציבים מNvidia (שבעצם ספונסר ראשי למשחק ) , עשו כל מיני קומבינות שהמשחק יהיה כבד ואנשים כמונו נרוץ לקנות כרטיסי מסך חדשים.

COD4 אפילו עם הכרטיס מסך המעפן שלי עבד על HIGH (יש גם INSANE או משהו כזה , שם זה עשה בעיות) , אבל עדיין אין לזה הסבר ראו מדהים לדעתי יותר יפה מקרסייס (ראיתי קרייסיס על GTX ככה שהשיפוט לא היה עם הכרטיס שלי).

מה אתה גנוב?

COD4 זה פאקמן ליד קרייסיס.

ואני חייב להגיד שהפעם, שיחקה אותה ובגדול,וATI פישלו שחבל על הזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק איתך על המשפט האחרון.

אנוידיה יצרה הייפ ענק על 8800GT, וכולם רוצים לקנות אותו ולא את 8800ULTRA/GTX/GTS כי ה GT שווה יותר מבחינת מחיר/ביצועים.

לכן יש מחסור של כרטיסים. אם לפי TGDAILY המלאי של HD38X0 גדול משל 8800GT אז הקונים הפונצטיאצלים יקנו HD38X0

מקור:

http://www.tgdaily.com/content/view/34818/118/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק איתך על המשפט האחרון.

אנוידיה יצרה הייפ ענק על 8800GT, וכולם רוצים לקנות אותו ולא את 8800ULTRA/GTX/GTS כי ה GT שווה יותר מבחינת מחיר/ביצועים.

לכן יש מחסור של כרטיסים. אם לפי TGDAILY המלאי של HD38X0 גדול משל 8800GT אז הקונים הפונצטיאצלים יקנו HD38X0

מקור:

http://www.tgdaily.com/content/view/34818/118/

נו יופי למה ניראה לך שיש מחסור? אל תיהיה טיפש.

המתחרה של 8880GT שווה לתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין, אין . . . בכי ודמעות . . . שוב אוכלים ז*ן בחסות ATI.

אני במאת לא מבין מה קורה איתה שנה שנייה ברציפות . . .

קראתי עכשיו את הביקורת ופשוט עדיין אין שום דבר נוח ל 1920 על 1200 שלי, למרות כל הציפיות . . .

אם הם יזנחו אותי ככה גם ב PHENOM, אני משנה דת ולא אחכה להם יותר. היה לי INTEL ו AMD שנה, וחשבתי שהגיע הזמן לחזור לימי קיץ 2006 ואני עדיין רואה שהתקווה הלכה פרחה לה. :'(

מישהו יכול להסביר מה זאת התמונה הזאת פה ? לא היה כתוב שום דבר על הטבלה הזאת בסיכום הכתבה

http://www.legionhardware.com/document.php?id=703&p=8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה גנוב?

COD4 זה פאקמן ליד קרייסיס.

ואני חייב להגיד שהפעם, שיחקה אותה ובגדול,וATI פישלו שחבל על הזמן!

אם לא היו מספיק קירקורים סביב Crysis דעתך לא הייתה כזו , ושאר החברים אוהבים לקנות אנשים כמוך כגימיק ותו לא , תמשיכו לבזבז את כספכם הרב על גימיקים (לא אמרתי ש8800GT זה גימיק , אבל Crysis כן).

בכל מקרה אני אחכה לראות מה המצב עם משחקים אחרים פרט לCrysis המיוחצן יתר על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של ATI מהווה חדשות רעות לכולנו ובכלל כל מה שקורה ב -ATI

אין מתחרים למעבדים של ולא לכרטיסים של של NVIDIA

אין תחרות אין שיפורים ואנחנו נשלם יותר, חבל

אני מקווה שזה ישתנה בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין, אין . . . בכי ודמעות . . . שוב אוכלים ז*ן בחסות ATI.

אני במאת לא מבין מה קורה איתה שנה שנייה ברציפות . . .

קראתי עכשיו את הביקורת ופשוט עדיין אין שום דבר נוח ל 1920 על 1200 שלי, למרות כל הציפיות . . .

אם הם יזנחו אותי ככה גם ב PHENOM, אני משנה דת ולא אחכה להם יותר. היה לי INTEL ו AMD שנה, וחשבתי שהגיע הזמן לחזור לימי קיץ 2006 ואני עדיין רואה שהתקווה הלכה פרחה לה. :'(

מישהו יכול להסביר מה זה פה ? לא היה כתוב שום דבר על הטבלה הזאת בסיכום הכתבה

http://www.legionhardware.com/Bench/ATI_Radeon_HD_3870_vs_Nvidia_GeForce_8800_GT/Table.png

מסכים איתך,מאז שAMD התחברו עם ATI,שנייהם נהפכו למעפנים!

פעם ATI היו עושים כרטיסים חזקים בטרוף במחיר טוב.

אני זוכר שהיו תקופות שATI היו עוקפים את בהרבה ועכשיו זה יתהפך לגמרי.[br]פורסם בתאריך: 14.11.2007 בשעה 20:30:40

אם לא היו מספיק קירקורים סביב Crysis דעתך לא הייתה כזו , ושאר החברים אוהבים לקנות אנשים כמוך כגימיק ותו לא , תמשיכו לבזבז את כספכם הרב על גימיקים (לא אמרתי ש8800GT זה גימיק , אבל Crysis כן).

בכל מקרה אני אחכה לראות מה המצב עם משחקים אחרים פרט לCrysis המיוחצן יתר על המידה.

להפך,אם קרייסיס היה עם פחות הייפ הייתי עוד יותר אומר כמה שהוא טוב.

לא סתם הוא כל כך כבד,יש במפה כל כך הרבה פריטים איכותיים שזה פשוט לוקח את כל הכח של הכרטיס.

אפשר לגרום למשחק להראות כמו צילום אמיתי בקטעים מסויומים.

מה אתה משווה COD4 וCRYSIS?

קרייסיס זה 2 צעדים קדימה,זה משחק שעוד שנה אפילו יראה יותר טוב מכמעט כל המשחקים שיהיו אם לא כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...