Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מדבר על ממוצע!!! עכשיו עשיתי בדיקה בסינגל ויצא לי 161!!! הכל על הכי גבוה!! 4XAA 1680X1050, EXTRA EXRTA EXTRA

עריכה: ותאמין לי שעשיתי הכל כדי לאמץ את הכרטיסים... קפצתי, יריתי, התחרעתי.... הכול!

היי! אני FREAK!!!

3 כוכבים.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לנחש (בקול רם) אם FARCRY2 יהיה SHOOTER השנה.

בואו נבדוק את המתחרים:

Call of Duty: World at War - שוב מלחמת העולם השניה, נראה טוב אבל קבלנו את הסיגנון ה"מודרני" שנה שעברה. ביננו, זה בעצם מיחזור.

Quantum of Solace - נראה מרשים מאוד (אותו מנוע של COD4) אבל לא משתווה לעולם הפתוח של FARCRY2, לפיסיקה, לסימולציית הטבע ה"רציפה" (זמן, מזג אוויר, תופעות טבע, חיות, AI).

Brothers in Arms: Hell's Highway - שוב מלחמת העולם השניה, אומנם יפה מאוד אבל אני לא רואה אותו משתווה לגימיקים של FARCRY2 שציינתי מעל.

Crysis Warhead - לדעתי, עשו מהגראפיקה שלו יותר עיניין מהמשחקיות שלו. זהו משחק המשך ממוחזר לחלוטין, שיהיה למעריצים לבריאות.

Resistance 2 - יש כל כך הרבה משחקים כאלה, עוד חייזרים ומפלצות בעידן עתידני.

DEAD SPACE - הוא מרשים גראפית ועיצובית, אבל בתחלס משחק "יריות בחדרים ופרוזדורים קטנים" ברובו. מאוד ליניארי.

המשחק היחיד שאני חושב שעלול לקחת את התואר הוא Gears of War 2. הוא אומנם גוף שלישי אבל הוא SHOOTER לגמרי.

שימו לב להבדלים הבאים (חוץ מהסיגנון הגראפי שהוא שאלה של טעם):

בעוד שמשחק הרשת של GEARS הוא טוב, שחקני FARCRY מקבלים גם חווית יצירה עם עורך השלבים!

GEARS הוא לינארי ברובו, FARCRY לא.

GEARS סיפור לינארי ברובו, FARCRY לא.

GEARS מציג מערכת COVER, בעוד ש FARCRY יכול להיות STEALTH וכפוף לשיטת המשחק של השחקן ובחירותיו בעולם.

אילו עוד משחקים יכולים לסכן את FARCRY2 כמשחק יריות של השנה?

האים GEARS OF WAR 2 ינצח לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליניארי לא אומר רע.

המשחקים הגדולים יהיו: FC 2, DEAD SPACE ו - WARHEAD.

QUANTUM OF SOLACE ו - COD 5 יהיו גרועים.

BIA 3 משחק טוב אבל לא מצוין.

GEARS OF WAR 2 גוף שלישי בכלל וגם לא למחשב, RESISTENCE גם לא למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...