גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

ומה בידיוק יש בסצנה בthe dukes of hazzard: the beginning??

ואכן פרק בן זונה בטירוף :)

אבל גם עקום, לשים את קנסאי ופיטר באותו מתקן כליאה??? במרחק של קיר??? יש להם יותר כסף מזה!

ואיפה המצלמות הנסתרות שאמורות לעקוב אחריהם 24.7?

ויש לציין שטיפה מהדם של פיטר גם אמורה לעבוד בריפוי, אבל אולי עם תופעות לוואי.

לי אישית נראה שקנסאי רוצה להשתמש בפיטר כדי לחזור לעבר לחסל את הירו ולזכות בבחורה.

וכל הקטע שהחברה נועלת את קנסאי והכל זה סך הכל חלק מהתוכנית לזכות באמונו של פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

אני לא חושב שלחברה יש אינטרס שקנסאי יחזור לעבר ויחסל את הירו,זה משהו פרטי של הירו וקנסאי.. אני חושב שאין שם קאץ', קנסאי סה"כ רצה לברוח משם.

מה שכן הגיוני שגם הדם של פיטר יכל לרפא את נייתן,פשוט לקנסאי היה כדאי שפיטר יחשוב שרק הדם שלו(קנסאי) יעשה את העבודה..

זה הגיוני שהיא תזכיר את עצמה ;D

אני לא רואה supernatural אבל היא מצליחה יחסית בחו"ל. שיחקה בעונה הראשונה והשניה של veronica mars , בפרק ב csi, בכמה פרקים ב supernatural ועוד סדרות... מצאתי אותה בויקיפדיה. הנה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Alona_Tal

כן חשבתי שזאת היא, לא הייתי בטוח..

לא הייתי קורה למספר פרקים,אם בכלל, הצלחה :-\

נכון זה יותר מישראלי ממוצע, אז מה? זה עדיין לא נחשב להצלחה.

ברגע שתהיה שחקנית ראשית רק לאחר מכן יהיה אפשר להגיד 'הצלחה'.

הגזמת, היא שיחקה כמעט בכל הפרקים בעונה השנייה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהדם של פיטר הייה מרפא את אח שלו... פיטר צריך "להפעיל" איכשהו את יכולת הריפוי כדי שזה יעבוד, ובדם של אדם היא "מובנת", ולא משתנה...

לגבי הדיוקים מהאזארד- תראו את הסרט ותבינו :smile1:

you will never see ice cream in the same way...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת, היא שיחקה כמעט בכל הפרקים בעונה השנייה..

ממש לא, היא שיחקה בקושי בחצי מהפרקים של העונה השניה.

שים לב - מכל פרקי הסידרה היא שיחקה בעשרה פרקים בלבד.

http://www.imdb.com/name/nm1775214/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ראה פרק 8? :jump:

ולגבי מה שאמא של נייתן אומרת לאישתו בבית החולים- זה אומר שלה אין כוח ופיטר ונייתן קיבלו את הכוחות שלהם מהאבא?

אז מה היו הכוחות של אבא? (ולמה נראה לי שהאבא זה אדם? ::))

מה פתאום??? שכחת שהיא בכלל הייתה עם החברה עם כל שאר האנשים עם הכוח?(אדם מצא אותם ואיחד אותם.. משמע לכולם שם יש כוח).. שהיא ידעה על הפצצה הגרעינית בעונה הראשונה והייתה בעד הפיצוץ? שהיא ידעה שפאקרמן יכול לקרוא לה אתה המחשבות והיא דיברה איתו?

עריכה: מה שזה אומר לדעתי זה שהיא סתם זונה ורצתה שאשתו של נייתן תתגרש ממנו. בכל מקרה בטוח שאמא של נייתן שיקרה לאישתו.[br]פורסם בתאריך: 14.11.2007 בשעה 15:58:07

וכל הקטע שהחברה נועלת את קנסאי והכל זה סך הכל חלק מהתוכנית לזכות באמונו של פיטר.

שכחת שאדם שלח את אבא של פארקמן להרוג כל מיני אנשים? הרג את קיטו נאקמורה, ורצה להרוג את אנג'לה פטרלי ואת בוב מהחברה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום??? שכחת שהיא בכלל הייתה עם החברה עם כל שאר האנשים עם הכוח?(אדם מצא אותם ואיחד אותם.. משמע לכולם שם יש כוח).. שהיא ידעה על הפצצה הגרעינית בעונה הראשונה והייתה בעד הפיצוץ? שהיא ידעה שפאקרמן יכול לקרוא לה אתה המחשבות והיא דיברה איתו?

עריכה: מה שזה אומר לדעתי זה שהיא סתם זונה ורצתה שאשתו של נייתן תתגרש ממנו. בכל מקרה בטוח שאמא של נייתן שיקרה לאישתו.[br]פורסם בתאריך: 14.11.2007 בשעה 15:58:07

שכחת שאדם שלח את אבא של פארקמן להרוג כל מיני אנשים? הרג את קיטו נאקמורה, ורצה להרוג את אנג'לה פטרלי ואת בוב מהחברה???

היא יכלה להגיע לחברה דרך בעלה... היא יכלה לדעת על הכוחות של בעלה ולהצתרף לחברה כשותפה לסוד... לא חייב שיהייה לה כוח... גם את הכוח של אבא של הירו עוד לא הזכירו....

ערררר... הכי גרוע זה לא לדעת פרטים על דמויות שכבר מתו :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cautionary Tales airs November 19th.

See here for Cautionary Tales spoilers, or here for Season Two spoilers.

Convinced that the Company is close to finding them, H.R.G. prepares the family to run but Claire has other ideas.

Meanwhile, Hiro returns from the past and learns of his father's death. Grief-stricken, he flings himself into the past and makes a stunning personal discovery.

After a charged first encounter with Elle, Suresh makes a decision that could change lives. Meanwhile, Matt struggles with his expanding mental abilities. Maya and Alejandro's relationship is tested as they travel with Sylar. Peter meets someone who could unlock his past.

לקוח מפה: http://heroeswiki.com/Main_Page

יהיה מעניין.

אבל באסה, אני מתגייס ביום שני, מישהו יכול להקליט לי על קלטת? 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cautionary Tales airs November 19th.

See here for Cautionary Tales spoilers, or here for Season Two spoilers.

Convinced that the Company is close to finding them, H.R.G. prepares the family to run but Claire has other ideas.

Meanwhile, Hiro returns from the past and learns of his father's death. Grief-stricken, he flings himself into the past and makes a stunning personal discovery.

After a charged first encounter with Elle, Suresh makes a decision that could change lives. Meanwhile, Matt struggles with his expanding mental abilities. Maya and Alejandro's relationship is tested as they travel with Sylar. Peter meets someone who could unlock his past.

לקוח מפה: http://heroeswiki.com/Main_Page

יהיה מעניין.

אבל באסה, אני מתגייס ביום שני, מישהו יכול להקליט לי על קלטת? 8).

אבל חלק מהדברים שכתובים שם כבר קרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר קרה?

הירו חזר מהעבר?

זה הדבר המשמעותי היחיד שכבר קרה מכל הרשימה הזו.... (זה שאבא של קלייר רוצה לברוח ושמאיה ואח שלה בבעיות זה תהליכים שקורים כבר כמה פרקים... לא כזה מרגש כמו הרגע שהירו פוגש את אנדו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בגיוס... אתה כבר יודע לאן?

ועדיין לא עברת לTV כבקשתך? ::)

גבעתי.

סתם צחקתי. כבר מזמן עברתי ל-"VOD".

לגבי מה שהדגשתי מהתקציר של הפרק הבא, אני חושב שמה שיקרה זה שהירו יגלה מה היכולת של אבא שלו.

ותכנסו גם ל-heroes wiki, יש שם כמה חדשות מעניינות (הבמאי מודה שהוא טעה והעונה הייתה חלשה, וזה שהעונה תמשך רק עד פרק 11*).

* הם כנראה מצלמים עכשיו סוף חלופי במקרה שהשביתה תמשך, כך שהסדרה תגמר כמו שצריך (לפחות ממה שכתוב שם, volume 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?

עונה 2 תהיה בעלת 11 פרקים בלבד? :'( :'(

ואם אני זוכר נכון הובטחה עונה שלישית, אני מקווה שתהיה טובה.

אם אני זוכר #2 - בheroes unmasked או משהו אחר, הדמות הפופולארית בעיני האמריקאים תיכנס תתווסף לעונה השלישית.

אוף רק 11 פרקים?

זה אומר שתוך פחות מחודש אין יותר הירוס :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...