גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

לגבי הדיון הרשמי, נמאס שכל פעם שיוצא פרק פותחים דיון חדש, בואו נפתח (מלשון לפתח) את הדיון הזה כך שיהיה דיון אחד גדול כמו בעונה הקודמת.

* אני אשנה את הכותרת כל פעם שיוצא פרק, למספר שלו ומאיזה דף הדיון עליו מתחיל (ואולי אני אתן לינק בתגובה הזאת להודעה הכי חדשה שמדברת על הפרק) כדי שאנשים ידעו לאין ללכת (אלא שלא הגיבו בדיון לפחות, השאר כנראה ולא יצטרכו את זה).

סתם רעיונות שעלו לי לראש...

הפרק: ***אזהרת ספויילרים*** (וד"א, הצבע הכי לא נראה שיש הוא הבז', אז תשתמשו בו)

פרק נחמד בסה"כ, לא משהו מיוחד, אפילו טיפה מאכזב.

אפשר להגיד שהקטעים הכי טובים בפרק היו אלה שבהם מאט מגלה מי זה אבא שלו, מה הוא היה, ושמולי מחפשת אותו וכמעט מוצאת.

לגבי המפגש של אלחנדרו ומיה עם סיילר, אני מקווה מאוד שהוא לא יהרוג אותם, גם כי הם דמויות מעניינות שמחדשות את הסדרה, וגם כי מיה מאוד שווה.

וחוץ מזה, מבחינת הסדרה, זה יהיה טיפשי להרוג דמויות חדשות אחרי הפרקים הראשונים.

***סוף ספויילרים***

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחחח... הירו.... מעניין למה הוא נשאר אחרי שהוא סידר את הבחור (מי שראה יבין...)

ולא כל כך הבנתי את הכוח של אלסנדרו... הוא יכול רק לנטרל את הכוח (המוזר משו O_o) של אחותו או שהוא יכול גם להחזיר לחיים אנשים שמתו טבעי? (ומה הקטע עם הנוזל השחור מהעיניים? :s07:)

ובאסה שהאבא של המעודדת הולך למות לקראת הקריסטמס :-\ דווקא אהבתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה שהוא חזר (האמת זה הייה די צפוי...), זה שהוא חזר בלי כוחות, בלי ועם הרצון לאסוף כוחות, זה כבר מתחיל להיות מטופש...

טעות

1.הוא לא "הלך" אף פעם הצילו אותו מההתחלה....

2.הוא חזר בלי כוחות וגם כנראה בלי היכולת לקחת אותם

3.הזיכרון שלו קיים...

4.מה ציפית?שפתאום הוא יהיה מלאך?

ולפי דעתי הכוח של אלחנדרו זה לבטל כוחות ואת ההשפעות שלהם לחלוטין... השנייה רק הורגת דברים בלי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא אמרתי שהוא הולך- אבל לא צריך ללכת כדי לחזור :kopfpatsch:- אתה יכול להילקח.

2. ה"יכולת" שלו לקחת כוחות, זה הכוח שלו, וכשכתבתי שהוא חוזר בלי כוחות, התכוונתי לכול הכוחות

3. הזיכרון חוזר אליו עם הזמן... לדוגמא, הוא לא זכר שדקרו אותו...

4. לא... ציפיתי שהוא יהייה אסיר במקום קצת יותר רציני ולא עם האהבלה ההיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא אמרתי שהוא הולך- אבל לא צריך ללכת כדי לחזור : kopfpatsch:- אתה יכול להילקח.

2. ה"יכולת" שלו לקחת כוחות, זה הכוח שלו, וכשכתבתי שהוא חוזר בלי כוחות, התכוונתי לכול הכוחות

3. הזיכרון חוזר אליו עם הזמן... לדוגמא, הוא לא זכר שדקרו אותו...

4. לא... ציפיתי שהוא יהייה אסיר במקום קצת יותר רציני ולא עם האהבלה ההיא...

1.העניין שהוא לא מת או משהו כזה...

2.אם תשים לב בפרק האחרון הוא מתחיל לשמוע את התיקתוקים של המוח... זאתאמרת איך הכוח שלהם עובד (מה שאומר בעצם שלאיש ההוא שהוא הרג היה כוח כלשהו)

3.הוא כן זוכר הכל (אתה מתבלבל עם טראומה מהעובדה שאתה קם באיזה חדר עזוב)

4.הוא לא אסיר... זו אותה אחת שעבדה אצל לינדרמן ושמרה על הילד ששולט על מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא הייה אמור... הוא נדקר עם פאקינג חרב ענקית בלב!

2. מה תיקתוקים? זה סך הכול מוסיקה שהיו שמים כשהוא מופיע כי הוא שען (מתקן שעונים...)

3. יכול להיות

4. היא עבדה ב"חברה"... עדיין לא ידוע מי בדיוק אחראי על כל הסיפור מהחבורה שהתחילה את הכול (ה10 שלינדרמן הייה אחד מהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא הייה אמור... הוא נדקר עם פאקינג חרב ענקית בלב!

2. מה תיקתוקים? זה סך הכול מוסיקה שהיו שמים כשהוא מופיע כי הוא שען (מתקן שעונים...)

3. יכול להיות

4. היא עבדה ב"חברה"... עדיין לא ידוע מי בדיוק אחראי על כל הסיפור מהחבורה שהתחילה את הכול (ה10 שלינדרמן הייה אחד מהם...)

1.הוא גם לא אמור לעשות טלקינזיס ודברים כאלה אבל הוא עדיין עושה אותם...

2.הקטע של הכוח שלו זה שהוא מבין איך הכוחות שלהם "עובדים" כמו שהוא מבין איך שעון עובד

לחלק מהדמויות הכוחות קשורים ועובדים בצורה שקשורה לדמות עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה הקשר?

2. ו.....? זה אומר שהוא צריך לשמוע תיקתוק שעון כל הזמן?

וזה 12 אנשים שהתחילו את החברה.

10, 12.... עדיין לא יודעים מי הם (כולם), מה הם עושים, ומה הכוחות שלהם... אני אישית מת לדעת מה הכוח של אמא של הזה שרץ לנשיאות (ברח לי השם :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי את דודה של מייקה :) איך שהיא עושה את המסובבת. שמתי לב להרבה אירוניות קטנות שאותי אישית פוצצו מצחוק.

האם החד הורית הצעירה העובדת שאף פעם לא מוצאת אפילו רגע לצפות בטלוויזיה ואפילו סולדת מעצם מגלה שזה היעוד שלה.

סיילר שכבר לא מבין איך דברים עובדים אפילו שזה כל מה שהוא רוצה בחיים, אני חושב שאם הכוחות שלו לא יחזרו יש סיכוי שהוא יתעלק על איזו דמות עם כוחות ויהפוך לסיידקיק אולי יתאהב במיה? או יותר סביר יתחרפן לחלוטין וימשיך לחסל בעלי כוחות. טוב אני קצת סוטה מהנושא אקדח שעל המדף במערכה הראשונה ירה בשלישית או איך שלא אומרים את זה ואני ממש טועה אך איבוד הכוחות של סיילר ישפיע עליו.

סיילר לא היה אסיר, השמנה עם כוחות האשלייה הייתה מאוהבת בו או תאבת כוח וממש אהבלה.

אחלה פרק אבל חבל שהירו לא הופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק נחמד, אהבתי את הקטע עם אבא של מאט.

נ.ב רק אני שונא את הירו?!

למה לשנוא? שינאה זה כזה רגש קיצוני? הירו משעשע, והשאלה האם הוא יחסל את הבריטי ויקח את הבחורה ויהפוך לגיבור הילדות של עצמו מופיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...