גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבורים/Heroes - ושיהיה דיון רשמי, אה?

moonjib

Recommended Posts

לגבי אבא של מאט (**ספויילר**):

לא נראה לי שהוא הרוצח כי הוא שמנמן כזה, והאיש שרצח את קאיטו והיה בקפוצ'ון היה רזה מידי בשביל להיות אבא של מאט (שנראה כמו בלון).

זה לפחות הסיבה היחידה שאני לא חושב שהוא הרוצח.

**ספויילר**

ספויילר:

תמיד יש את האופציה של "צעקה" ;D - שני רוצחים. או אולי האיש שהוא ראה היה גם חלום אבל אני יותר להאמין שזה באמת לא היה אבא של מט.

חוץ מזה נראה לי הכי הגיוני שאבא של הבטרייה זה בוב, אלא אם כן זאת דמות חדשה. אין יותר מידי דמויות בסדרה שעובדות עם החברה ויכולות להיות אבא שלה חוץ ממנו, והוא נראה לי די מתאים האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שאתה לא תפתח?

אתה נכה? אתה מחכה שמישהו יעשה לך את העבודה?

זה לא כל-כך קשה לפתוח דיון חדש.

אז זהו שאין לי רעיון להודעה ראשונה בדיון ("זה הדיון הראשי" נשמע פשוט מגעיל ולא מושקע , והאמת שלי למשל אין כול כך הרבה תאוריות לגבי נמלטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאין לי רעיון להודעה ראשונה בדיון ("זה הדיון הראשי" נשמע פשוט מגעיל ולא מושקע , והאמת שלי למשל אין כול כך הרבה תאוריות לגבי נמלטים)

אחינו, אם ראית את הפרק אני בטוח שיש לך משהו, אפילו קטן, לכתוב עליו, או על העונה השלישית בכלל ומה אתה חושב על איך שהסדרה מתגלגלת (מבחינת עלילה, דמויות וכולי).

וחוץ מזה, אתה לא חייב לכתוב יותר מ"זה הדיון הראשי".

תפתח אחד ואני בטוח שהתגובות יגיעו.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה בתנאי שסארש יחזיר לו את הכוחות... חוץ מזה, את זה שהוא חוזר לדרכיו האפלות הייה אפשר להבין כשהוא דפק בומבה לראש של הקציצה ששמרה עליו (ולא הצליח לקחת את הכוח שלה...) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה בי חלק קטן שקיווה שמאיה תשנה אותו... איזה אשליות.. :lol:

וגם.. נראה לי שהוא יקבל את הכוחות שלו בעצמו.. אבל אלוהים יודע מה עשו לו בטיפולים שלו...

אגב מה התיאוריה שלך לגביי זה שאם הוא יהרוג את מאיה ואלחנדרו אז הוא יוכל להשתלט על הכוח בעצמו? כי תמיד אלחנדרו משתלט על מאיה ומרגיע אותה... האם גבריאל גריי יוכל להרגיע את עצמו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה בי חלק קטן שקיווה שמאיה תשנה אותו... איזה אשליות.. :lol:

וגם.. נראה לי שהוא יקבל את הכוחות שלו בעצמו.. אבל אלוהים יודע מה עשו לו בטיפולים שלו...

אגב מה התיאוריה שלך לגביי זה שאם הוא יהרוג את מאיה ואלחנדרו אז הוא יוכל להשתלט על הכוח בעצמו? כי תמיד אלחנדרו משתלט על מאיה ומרגיע אותה... האם גבריאל גריי יוכל להרגיע את עצמו??

אני מניח שכן- הוא יוכל להשתמש בכוח של מאיה, לעצור (מאייה לא שולטת בזה והכוח מתבטא רק כשהיא עצבנית...) ולהשתמש בכוח של אלחנדרו כדי להפסיק את המוות- זה בתנאי שהוא ירצה ובתנאי שרגע שהוא יפסיק את הכוח של מאיה זה לא יהייה מאוחר מידי כדי להחיות את האנשים...

בריאל שולט יופי בכוחות שלו... יותר טוב מפיטר... קח לדוגמא את הכוח של זה שהייה מפיץ קרינה- פיטר בקושי שלט בכוח, אבל לגבריאל לא היו איתו בעיות (הוא הרג אותו כשהמשטרה הובילה אותו למעצר...בסוף העונה הראשונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...