Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בטוח שלא מעמידה למטה...

תיכנס פנימה, אתה אמור לטפס למעלה בעצמך (אני חושב שדרך הסולם שיש שם) ולדאוג לשחרר איזה משהו שמפריע למעלית.

אני אפרט טיפה יותר, אתה עולה על הגבעה בצד ימין, מגיע לגובה של המעלית קופץ ממוט מתכת אחד לשני(הקרשים מתפרקים שאתה דורך עליהם) נכנס לתוך המעלית ומוציא את המקוש שמפריע למנגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה באמת חיפשתי במקום איך לשחרר את המעלית אבל בגלל הסלע לא הצלחתי לעבור אותו..

עכשיו נסעתי במכונית עד שהגענו למגדל רדיו והיא אומרת לי שצריך לחבר את הרדיו הזה לחשמל.. איפה הוא נמצא המקור חשמל ?.. חיפשתי בכל המקום כבר חצי שעה ואני לא מוצא כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חבר- קצת להפעיל את החשיבה.

בסדרת Half Life שום דבר לא מובן מאליו, תמיד יש צורך להפעיל את ההגיון ולהאמץ כדי לחפש פיתרון.

זה מה שמייחד את המשחק הנפלא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני משחק במשחק עכשיו וכמו שקודמיי אמרו - בvalve יודעים איך לעשות משחקים.

חבל לי שהתחושה היא בדיוק אבל ממש בדיוק כמו המשחקים הקודמים. האמת שאני טיפה לפני המכונית ואולי שם

יהיו כמה חידושים, אבל למרות השטחים הפתוחים וההכנסה של הוורטיגונים לעסק - העסק מוכר - על כולנו גם אהוב, אבל דחילאק, איפה כאן החידושים וההתקדמות. השנה היא כבר סוף 2007 וזה ep2 !!!

שלא תבינו לא נכון, אני נהנה מכל שנייה במשחק ועושה חיים משוגעים מהתחכום של החידות והאתגרים, מהמרחבים הפתוחים - שהם כן סוג של רענון - אבל איפה כאן החידוש שכל כך ייחלנו לו????....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם אני משחק כרגע ב HL2 E2

אורנג בוקס.ממש בהתחלת המשחק כאשר אני רואה את הוידאו הראשון

ביחד עם אלכס על המסך לאחר תיקון החשמל המשחק לאחר דקת על המסך נתקע

ויוצא למסך של וינדואס.מישהו נתקל בבעיה הזאת???

אפיזוד 1 עבר ממש חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...