Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-LIfe 2 Episode 2 -הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואי תראו איזה יופי.. הקטע הכי יצירתי שראיתי:

אחרי שאתם נוסעים עם המכונית, והיא נתקעת, ומתקנים לכם אותה, שמים בה מגלה "אוצרות" כאלה... אז זה מורה לך על איזה בית שבתוכו יש מלאא דברים בכלוב.

ויש מתג למעלה ומין שער כזה שכוב על הרצפה שיכול לעלות. חשבתי וחשבתי, והבנתי משהו (ספוילר):

כל פעם שיריתי על זה עם ה-GRAVITY GUN זה קפץ קצת, אז החלטתי לזרוק מתחת לזה רימון ולעמוד על זה, ווואלה, מעוצמה הפיצוץ זה העיף אותי למעלה עם זה בדיוק למקום. איזה חכמים הם!

ולא הבנתי מה הקטע של התולעים הענקיות האלה.. גם באמצע וגם בסוף... מה זה והאם הן משתלטות על המוח או סתם הורגות, ולמה בני אדם (או שלא...? :s05:) עם מגינים יורים עלי ולא נלחמים בחייזרים...

ומה זה הG-Man הזה??? הראו אותו שם מדבר איתי, ובכלל לא הבנתי מה הקטע שלו! (לא שיחקתי HK2, אז מי שיכול להגיד לי משהו תודה...

מה זאת אומרת איזה בני אדם? הקומביין? הם הרעים...

אף אחד לא יודע עדיין בפירוש מי זה G-MAN. כנראה רק ב-EP3 סוף סוף נבין מיהו. כל מה יודעים עליו הוא שב-HL1 הוא ניסה לצרף את גורדון לכוחות שלו וב-HL2 הוא שולח את גורדון ל-CITY 17. בסוף HL2 ה-vortigaunts חוסמים את G-MAN כשהוא מדבר עם גורדון אז כנראה שיש לזה סיבה מוצקדת...

מקווה שלא חפרתי לך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת איזה בני אדם? הקומביין? הם הרעים...

אף אחד לא יודע עדיין בפירוש מי זה G-MAN. כנראה רק ב-EP3 סוף סוף נבין מיהו. כל מה יודעים עליו הוא שב-HL1 הוא ניסה לצרף את גורדון לכוחות שלו וב-HL2 הוא שולח את גורדון ל-CITY 17. בסוף HL2 ה-vortigaunts חוסמים את G-MAN כשהוא מדבר עם גורדון אז כנראה שיש לזה סיבה מוצקדת...

מקווה שלא חפרתי לך :P

הם חסמו אותו בסוף של HL2 ? הם לא שיגרו אותך פשוט למקום אחר ?

ומאיפה יש להם את כל הכוחות האלא ?

ומאיפה לעזאזאל אני משיג SANDBOX ?

(נשמע כמו קטע מסרט 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראו את ה -vortigaunts בסוף של HL2 בכלל, אלא בהתחלה של EP1. (הרגע סיימתי את HL2 ו EP1 :lol:)

נשאר לסיים את HL1 (אני בחצי) וזהו :P

אה ד"א, הינה הסרטון שהבטחתי לכם: http://ie.youtube.com/watch?v=whnXrCX26-o

יש שם קטע די גדול מהסוף אז רק שמי שסיים יראה, או מי שלא אכפת לו שייהרס :)

תגיבו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סיום הפרק (ספוילר):

אני תמיד הרגשתי חיבה יתירה לאבא של אלכס

כל הזמן ניסה לרמוז לנו שגורדון והבת שלו צריכים להיות זוג.

הסוף כמעט גרם לי לבכות למרות שהיה מהול בקיטש

עצוב :'(

אבל חזק ;D

אולי בכל זאת הוא יחזור לחיים בפרק הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראו את ה -vortigaunts בסוף של HL2 בכלל, אלא בהתחלה של EP1. (הרגע סיימתי את HL2 ו EP1 :lol:)

נשאר לסיים את HL1 (אני בחצי) וזהו :P

אה ד"א, הינה הסרטון שהבטחתי לכם: http://ie.youtube.com/watch?v=whnXrCX26-o

יש שם קטע די גדול מהסוף אז רק שמי שסיים יראה, או מי שלא אכפת לו שייהרס :)

סליחה אתה צודק, התבלבלתי זה בהתחלה של EP1. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימון,

אני לא יודע אם הוא יחזור לחייים, אבל אני מאמין שלא.

לפי מה שהבנתי, ה advisors מצצו לו את המוח (:-X) וזה משהו שאי אפשר לרפא.. מסכים נכון?

אבל לך תדע, אולי שוב g-man הזה יבוא וירפא אותו.. או שמי ידע, יחזיר את הזמן אחורה.

יש לי הרגשה דיי גדולה שהם ינסו להמציא מכונת זמן (קליינר והשאר).

מעניין גם איפה Judith באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת - FUN. המשחק הזה קצר מאוד, אבל לזכותו ייאמר שהוא גדוש במספיק אקשן כדי לפצות על זה. כל-כך הרבה קטעים בלתי נשכחים שאני פשוט חייב לחזור עליהם עם Commentary.

מחכה בקוצר רוח לEP3!

נ.ב.

טיפ לגבי הHunters - למקלע האנרגיה (נשק מס' 3) יש ירי משני שגומר אותם בכדור אחד. שווה לנסות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כל הכבוד לVALVE הם אחת החברות הבודדות שלו מזניחות את הגיימרים ומפתחים משחקים על רמה מאוד גבוהה (הם בעצם קובעים את הרף :))

אני בטוח שEP3 יהייה בלתי נשכח והמשחק יזכר להרבה מאוד שנים... רק שאני מאוד מקווה שאחרי הEP3 לא יגמר המשחק... אני רוצה HALF LIFE 4 :smile1:

התכוונת ל - 3, ה - EPISODES הם סה"כ הרחבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספינה שנראית במידע/שדר שאלכס הביאה איתה מעיר 17.

בעצם הספינה הזו מכילה ניסוי דומה למה שעשתה החברה שבה עבד גורדון. לכן אילי רוצה שתהרוס אותה כדי שבלאק מסה 2 לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספינה שנראית במידע/שדר שאלכס הביאה איתה מעיר 17.

בעצם הספינה הזו מכילה ניסוי דומה למה שעשתה החברה שבה עבד גורדון. לכן אילי רוצה שתהרוס אותה כדי שבלאק מסה 2 לא יקרה.

אהה.. תודה, הבנתי.. גם בגלל זה במהלך המשחק הוא אומר "לא, רק לא שוב בלאק מסה.."

וד"א, למה אתה לא מצהיב את מה שאתה רושם ? חבל להרוס לאנשים את המשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...