המחשב מזהה 3gb מתוך 4 (כלומר 3.25gb), גם בביוס. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מזהה 3gb מתוך 4 (כלומר 3.25gb), גם בביוס.

1nstall

Recommended Posts

וואו, זה חתיכת הפרש בגירסאות!

בכל אופן, הנה קישור להורדה של ASUS UPDATE - תוכנה חלונאית לעדכון ביוס של אסוס: http://dlsvr03.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/AsusUpdt_V71005.rar

רוב הסיכויים שהגדרות הOC יאופסו, אז אם אתה לא זוכר, צלם את המסכים או תרשום. הOC שלך לא קיצוני ולא נראה לי שתאבד יציבות.

Commando version 1404

1. Enhance memory compatibility under FSB1333 mode

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האחרון.

למה הזיכרונות? הם רק על 667 כרגע... אני על 426*8 עם הE6600, אתה יכול גם 8*400 ל3.2 כשהזיכרונות על 800 (סטוק ).

הכי פשוט בשבילך הוא הורדת מכפלה ל8 והעלאת FSB ל400, ככה הזכרונות שלך לא יהיו מואצים כלל.

אגב, אני איבדתי יציבות במהירויות גבוהות כששידרגתי ל4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o חשבתי שהכל עבר בהצלחה, המחשב עשה ריסטרט.. ופתאום, המסך לא נדלק?!?!?! ניתקתי מהחשמל, הוצאתי את הOCZ, חיכיתי כמה דקות, והמחשב עלה. ראיתי שכל ההגדרות התאפסו, אז הגדרתי את התיזמונים מחדש, עשיתי ריסטרט, והוופפ המסך שוב לא נדלק! עשיתי את אותם פעולות שנית ועכשיו ניראה לי שהכל עובד כשורה. שמתי לב שאחרי העידכון גירסא, לוקח למחשב יותר זמן לעשות post.

למרות כל כמאמצים, עדיין בביוס מופיע 3008mb.. :screwy: למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבהלתי כשלקח לך כ"כ הרבה זמן להגיב.

בדקת את הOCZ לבד (ללא הCS)? אם לא, תנסה ותודיע אם יש לך 2 או 1 גיגה(יכול להיות שסטיק אחד לא תקין?)

למה לא קנית את אותם הזיכרונות שכבר יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה אבל זניח.

תשמע, כשהיה לי זוג של GSKILL הם היו על 1026MHZ, אבל מאז שיש לי רביעיה אני לא עובר את ה950 וכרגע אני בכלל על 852. אתה תאבד יציבות בתדר גבוה עם 4 טיקים (ועוד שונים!) אז תשאר בבאס 400 עם מכפלה של 8 ותקבל 3.2.

אגב, לא ענית על השאלה הקודמת שלי לגבי הOCZ... אני מחכה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הOCZ עניתי חלקית. שמתי לב שהCPUZ מזהה 4096, זה לא אומר שהסטיקים תקינים?

בנתיים הגעתי ל380*9 על 1.4375. זה הרבה יותר טוב ממקודם, כי אז הייתי בסביבות ה1.550..

ואני מקווה לסחוט מהמעבד הפעם יותר מ3200.

---

החלטתי להקשיב לך שוב (זה הראה תועלת בעבר..) ובדקתי את הOCZ לבד. ואכן שתי הסטיקים תקינים.

עכשיו אני על 400*8, נעשה בדיקה שעה וחצי, ונשיך לכיוון ה450.. רק שניראה לי שהזיכרונות יעצרו אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...